Przejdź do wyników wyszukiwania

Mieszkania na sprzedaż Wrocław Kuźniki Najwięcej bez pośredników

Średnia 11 833 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych mieszkań na sprzedaż z Wrocławia Kuźniki - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze mieszkania w Wrocławiu Kuźniki można kupić za 510 tys zł, a najdroższe za 510 tys zł. Średnie ceny mieszkań w ogłoszeniach sprzedaży to 510 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 11833 zł. Najpopularniejsze ulice w dzielnicy Kuźniki to ul. Hermanowska (1 ogłoszenie).

19
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Kuźniki, ul. Hermanowska

510 000

43

2 pok.

Słoneczne mieszkanie 43 m2 2 pokoje + oddzielna kuchnia, Kuźniki Mam do sprzedania mieszkanie na Kuźnikach, przy ulicy Hermanowskiej, 2-pokojowe plus oddzielna kuchnia, toaleta, 2 pawlacze, metraż 43,1 m2. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania. Ogrzewanie i woda miejskie, inter...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 5 km
15
Mieszkanie 4-pokojowe Wrocław Stare Miasto, ul. Michała Bałuckiego

1 090 000

82

4 pok.

NOWA CENA! PLAC KOŚCIUSZKI/ BAŁUCKIEGO, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną biurową, najem krótko lub długoterminowy. Na parterze 4-pietrowego budynku, z wejściem przez okazałą bramę i od podwórka...

Zobacz ogłoszenie
16
Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław Fabryczna, ul. Augustowska

860 000

51

3 pok.

Nowe

ul. Augustowska, Maślice Kupujący przy zakupie tego mieszkania nie płaci podatku PCC 2%. Nowoczesne, śliczne, w wysokim standardzie trzypokojowe mieszkanie o pow. 51 mkw. z dużym i pięknym tarasem w apartamentowcu z 2025 roku z windą. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w budynku trzypięt...

Zobacz ogłoszenie
11
Mieszkanie 1-pokojowe Wrocław Stare Miasto

459 000

36

1 pok.

Nowe

Wro/kawalerka/apartamentowiec/winda/garaż/balkon Prezentujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę w apartamentowcu z 2008 r. w centrum Wrocławia. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze z 8, budynek z windą. Budynek z ochroną i monitorowany. Składa się z: - pokoju, - przedpokoju, - łazienki, - osobnej...

Zobacz ogłoszenie
19
Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław Muchobór Wielki, ul. Jurija Gagarina

949 000

72

3 pok.

Nowe

Oferuję wyjątkowy, dwupoziomowy apartament w kameralnej inwestycji Primera Gagarina, zaprojektowany przez Krzysztofa Mirucia jednego z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych architektów wnętrz w Polsce. ATUTY NIERUCHOMOŚCI : projekt renomowanego architekta dopracowany w każdym detaluwysoki standar...