Nieruchomości Raków Najwięcej bez pośredników
Zobacz 39 aktualnych nieruchomości na sprzedaż i wynajem z Rakowa i okolic - najwięcej w Polsce bez pośredników.
Nie znaleźliśmy ogłoszeń dokładnie spełniających Twoje kryteria. Zobacz oferty z okolicy.
2 250 000 zł
120 m²
4 pok.
Obejrzane
Polecamy do sprzedaży wyjątkowy dom wolnostojący, nowy, komfortowo wykończony, urokliwie położony na niewielkim osiedlu nowych domów mieszkalnych w sąsiedztwie lasu, łąk i jeziorek. W bliskim sąsiedztwie nieruchomości znajduje się stadnina koni - codziennie można z okien podziwiać te piękne i majest...
Zobacz ogłoszenie
1 299 000 zł
177 m²
6 pok.
Obejrzane
Mam na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni 177,45 m, wybudowany w 2015 roku, usytuowany na działce o powierzchni 900 m. Nieruchomość została zaprojektowana z myślą o komforcie codziennego życia przestronny układ pomieszczeń, duże przeszklenia oraz wyraźny podział na str...
Zobacz ogłoszenie
1 290 000 zł
117 m²
5 pok.
Obejrzane
Dom bliźniaczy | gotowy do wprowadzenia | ogród | spokojna okolica | Nadolice Małe, ul. Ziołowa Szukasz miejsca, w którym po pracy naprawdę odpoczniesz? Ten dom łączy komfort codziennego życia z ciszą i zielenią tuż za oknem. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 117 m², gotowy d...
Zobacz ogłoszenie
1 290 000 zł
127 m²
5 pok.
Obejrzane
Przestronny dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny) – Mirków, gmina Długołęka Oferuję na sprzedaż wyjątkowo dobrze wyposażony dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej, usytuowany na skraju szeregu – ogrodzony, z ogrodem i garażem w bryle budynku. Nieruchomość położona w spokojnej, zielonej częś...
Zobacz ogłoszenie
1 120 000 zł
200 m²
10 pok.
Obejrzane
Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący około 200 m2 z działką 520 m2 w Wilczycach, w odległości 3 km od Wrocławia (10 km od wrocławskiego Rynku). Możliwość prezentacji o każdej porze. Zachęcam do kontaktu - tel. [numer] Dom składa się: Przyziemie: - pokój 1 - pokój 2 - korytarz - łazienka - WC...
Zobacz ogłoszenie
1 299 900 zł
131 m²
5 pok.
Obejrzane
Szereg| tylko 1,5km za Wrocławiem |Garaż | Gotowy!. Klucze w biurze! Opiekun oferty : Polecam na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w Wilczycach- zaledwie 1,5km od Wrocławia. Nowoczesne, a zarazem kameralne osiedle, idealna propozycja dla osób szukających wytchnienia poza miastem ...
Zobacz ogłoszenie
300 000 zł
47 m²
2 pok.
Obejrzane
Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 47,9 m², położone na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy w malowniczych Januszkowicach (gmina Długołęka). To oferta pełna możliwości – idealna zarówno jako przytulne miejsce do życia, jak i inwestycja z potencjałem. Opis nieruchomości: 2 ustawne pok...
Zobacz ogłoszenie
890 000 zł
150 m²
5 pok.
Obejrzane
Gorąco polecam dom przedwojenny położony w Kiełczowie. Na pierwszej kondygnajcji zanjadują się: - trzy pokoje, - kuchnia, - łazienka, - WC, - przedpokój - dwa schowki. Na poddaszu: - dwa pokoje, - strych Ogrzewanie elektryczne + kominek. Media: woda, prąd, kanalizacja, światłowód. Dojaz...
Zobacz ogłoszenie
359 000 zł
57 m²
2 pok.
Obejrzane
Oleśnica/2pok./parter/rozkładowe/piwnica/od/zaraz Prezentujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 57 m2 w Oleśnicy. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze z 3 pięter. Budynek jest po remoncie elewacji i po termoizolacji. Mieszkanie przestronne, rozkładowe, jasne, dwustronne co stan...
Zobacz ogłoszenie
290 000 zł
3218 m²
Obejrzane
WYSZOGRÓD NA POGRANICZU Z BOGUSŁAWICAMI/ SPOKOJNA OKOLICA/ DZIAŁKA ODDALONA OD GŁÓWNEJ ULICY Na sprzedaż działka budowlana o pow. 3218 m2 o płaskiej równej powierzchni, w sąsiedztwie działki w trakcie zabudowy jednorodzinnej. Działka z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Media:...
Zobacz ogłoszenie
5 200 zł
70 m²
Obejrzane
Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 70 m, położony w miejscowości Nadolice Wielkie. Dostępny od zaraz. Lokal znajduje się na parterze kameralnego budynku, w którym mieszczą się jedynie dwa lokale. Witryna od głównej ulicy. Przed budynkiem dostępne są miejsca parkingowe dla klientó...
Zobacz ogłoszenie
390 000 zł
975 m²
Obejrzane
W ofercie sprzedaży działki budowlane położne w miejscowości Dobrzykowice g. Czernica. Działki położone w bardzo cichej części Dobrzykowice ze starodrzewem w sąsiedztwie zabudowa domami jednorodzinnymi wolnostojącymi. . Bardzo dobrze skomunikowane: 300m do drogi powiatowej kierunek Wrocław - Jelcz ...
Zobacz ogłoszenie
1 150 000 zł
155 m²
6 pok.
Obejrzane
W pierwszej kolejności pragnę podkreślić, iż wraz z domem na posesji znajduje się również duży budynek gospodarczy o powierzchni użytkowej 118mkw, który można wykorzystać na przestrzeń usługową lub zaadaptować na drugi budynek mieszkalny, ponieważ wszystkie media są do niego podłączone. Zatem pamięt...
Zobacz ogłoszenie
151 800 zł
1,38 ha
Obejrzane
Na sprzedaż cztery działki rolne o łącznej powierzchni 1,38 ha, położone w miejscowości Oleśniczka, gmina Długołęka. Teren płaski, dobrze nasłoneczniony, w spokojnej okolicy rolniczej. Działki posiadają regularny kształt i klasy gleby III, IV i V. W sprzedaży są następujące działki: • dz. nr 94/1 - ...
Zobacz ogłoszenie
18 200 zł
1400 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1400 m², położona w miejscowości Oleśniczka, gmina Długołęka. Teren płaski, dobrze nasłoneczniony, w spokojnej okolicy rolniczej. Działka posiada regularny kształt i klasę gleby III oraz IV. W sprzedaży są również działki sąsiednie: • dz. nr 94/1 - 1600 m² • d...
Zobacz ogłoszenie
249 000 zł
999 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działka budowlana – Chrząstawa Mała, gmina Czernica Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 999 m², położona w miejscowości Chrząstawa Mała (gmina Czernica), w spokojnej i rozwijającej się okolicy pod Wrocławiem. Szczegóły nieruchomości: - numer działki: 461/20 - powier...
Zobacz ogłoszenie
249 000 zł
1000 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działka budowlana położona w Chrząstawie Małej, ul. Wesoła, gmina Czernica Działka nr 588/5 o powierzchni 1000 m2 Media: prąd – w drodze gaz – w drodze woda – od ul. Rajskiej Front działki przy drodze gminnej o długości ok. 41 m Obowiązujący MPZP – działka przeznaczona pod zabudowę jedno...
Zobacz ogłoszenie
1 510 000 zł
259 m²
6 pok.
Obejrzane
CHRZĄSTAWA WIELKA / WROCŁAW OKOLICA / DOM JEDNORODZINNY WOLNOSTOJĄCY / DZIAŁKA 1600 M2/ POMPA CIEPŁA ATRAKCYJNY I FUNKCJONALNY JEDNORODZINNY DOM WOLNOSTOJĄCY Z PODDASZEM UŻYTKOWYM Parterowy dom wolnostojący, niepodpiwniczony z poddaszem użytkowym o powierzchni całkowitej 305 mkw, użytkowej 260 mkw,...
Zobacz ogłoszenie
897 000 zł
132 m²
5 pok.
Obejrzane
Ok./Oleśnica/bliźniak/5pok./garaż/ogród/2026/top Prezentujemy Państwu unikalną inwestycję tuż przy Oleśnicy. Przedstawiamy 16 wyjątkowych domów w zabudowie bliźniaczej, które zostały stworzone z myślą o tych, którzy cenią sobie przestrzeń, funkcjonalność i spokój. Każdy dom to starannie zaprojek...
Zobacz ogłoszenie
679 000 zł
100 m²
2 pok.
Obejrzane
Długołęka/tarasx2/dom/ogród/parking/hit/okazja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom, jednorodzinny dwulokalowy w Długołęce 100,74m. Osobny wjazd, osobne dwa wejścia do domu. Dom znajduje się na parterze oraz piętrze. Dom z 2 dużymi balkonami (10,28m +9,04m łącznie - 19,32m) i piękny duży ogród ...
Zobacz ogłoszenie
599 000 zł
80 m²
3 pok.
Obejrzane
Oleśnica/centrum/3pok/piwnica/PKP/PKS/top/rynek Prezentujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w samym centrum Oleśnicy. Nieruchomość o powierzchni 80 m2 znajduje się na 1 piętrze z 2. Budynek po generalnym remoncie - nowe piony kanalizacyjne, sprawdzone i naprawione stropy. Wyremontowana ...
Zobacz ogłoszenie
395 000 zł
47 m²
2 pok.
Obejrzane
Oleśnica/2pok./balkon/lux./piwnica/hit/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47,20 m² na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku w Oleśnicy. Mieszkanie składa się z: - pokoju z aneksem kuchennym, - sypialni, - łazienki, - przedpokoju. Do mieszkania przynależy równie...
Zobacz ogłoszenie
1 300 000 zł
128 m²
5 pok.
Obejrzane
SZEREG SKRAJNY !!!! SUPER LOKALIZACJA !!! Gorąco polecam szereg skrajny położony w Mirkowie, gmina Długołęka. Budynek budowany z gazo betonu. Docieplony styropianem 20 cm, Dach pokryty dachówką. Na pierwszej kondygnacji znajduje się: - wiatrołap, - pomieszczenie gospodarcze, - łazienka, - k...
Zobacz ogłoszenie
715 000 zł
62 m²
4 pok.
Obejrzane
ul. Klonowa, Oleśnica Nowoczesne, po gruntownym remoncie, bardzo ładne czteropokojowe mieszkanie o pow. 62 mkw. z balkonem w bloku z 1985 roku z pięknym widokiem na okolicę. Mieszkanie znajduje się na ósmym piętrze w budynku dziesięciopiętrowym składa się z pokoju połączonego z kuchnią, trzech nieza...
Zobacz ogłoszenie
404 040 zł
1443 m²
Obejrzane
DZIAŁKA W PIERWSZEJ LINI OD LASU! Gorąco polecam działkę budowlaną położoną w Chrząstawie Wielkiej, gmina Czernica. Działka w planie przestrzenna pod zabudowę mieszkaniową jedno rodzinną. Media: woda, prąd, gaz w drodze przy działce. + Nowo powstały zespół przedszkolno-szkolny na ponad 500 dzi...
Zobacz ogłoszenie
1 380 000 zł
190 m²
6 pok.
Obejrzane
ENERGOOSZCZĘDNE ROZWIĄZANIA - FUNKCJONALNY ROZKŁAD POMIESZCZEŃ - BLISKOŚĆ NATURY Mam Państwu do zaoferowania przestronny i nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 153 m 2 - całkowitej ok. 190 m 2 z dużym ogrodem w cichej, spokojnej miejscowości Nieci...
Zobacz ogłoszenie
99 630 zł
810 m²
Obejrzane
✅ Działka budowlana MN/5 | 810-2143 m² | 25 min do Wrocławia | faktura VAT - bez PCC, 123 zł / m² (brutto z fakturą VAT) ✔ 5 minut do Oleśnica ✔ 25 minut do Wrocław ✔ szybki dojazd do Droga ekspresowa S8 ✅ NOWOCZESNE ŻYCIE BLISKO NATURY - BEZ KOMPROMISÓW Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane poło...
Zobacz ogłoszenie
1 400 000 zł
125 m²
4 pok.
Obejrzane
Obcokrajowiec może kupić tą nieruchomość bez zezwolenia MSWiA. For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via SMS / WhatsApp / Telegram Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 125 m, położony na zadbanej działce z licznymi tujami przy ul. Po...
Zobacz ogłoszenie
161 179 zł
1092 m²
Obejrzane
Jeśli szukasz Oazy dla swojej rodziny, działka w Krzeczynie to wymarzone miejsce, w którym możecie zacząć nowe życie. Cieszcie się z korzyści jakie daje dom z dala od wielkomiejskiego chaosu. Osobom, które szanują swój czas i zdrowie zaproponujemy zero-energetyczne jednorodzinne domy modułowe SMART,...
Zobacz ogłoszenie
2 200 zł
43 m²
2 pok.
Obejrzane
Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie w nowej inwestycji, ul.Lawendowa w Kiełczowie. Nowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonikiem- składa się z : - Pokoju z aneksem kuchennym. - Sypialni, - Łazienki z kabiną i toaletą, - Przedpokoju z szafą w zabudowie, Mieszkanie słoneczne, starannie wykończone. Kuchnia ...
Zobacz ogłoszenie
2 499 000 zł
169 m²
5 pok.
Obejrzane
KOMFORTOWY DOM WOLNOSTOJĄCY WYKOŃCZONY WYSOKIEJ KLASY MATERIAŁAMI BUDOWLANYMI! PO KAPITALNYM REMONCIE !!! ŚWIETNA LOKALIZACJA !!! WSZYSTKIE MADIA !!! W CENIE DOMU POZOSTAJĄ WSZYSTKIE MEBLE I WYPOSAZENIE !!! Gorąco polecam dom wolnostojący położony w Nadolicach Wielkich w gminie Czernica. Budy...