Przejdź do wyników wyszukiwania

Mieszkania 3-pokojowe na sprzedaż Warszawa Anin Najwięcej bez pośredników

Średnia 11 959 zł/m² 2 oferty
Zobacz najwięcej aktualnych mieszkań 3-pokojowych na sprzedaż z Warszawy Anin - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze mieszkania 3-pokojowe w Warszawie Anin można kupić za 580 tys zł, a najdroższe za 840 tys zł. Średnie ceny mieszkań 3-pokojowych w ogłoszeniach sprzedaży to 710 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 11959 zł. Najpopularniejsze ulice w dzielnicy Anin to ul. Zorzy (1 ogłoszenie), ul. Romana Pazińskiego (1 ogłoszenie).

8
Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Anin, ul. Zorzy

580 000

48

3 pok.

Sprzedam bezpośrednio 3 pokoje, 48.5 m2, w Aninie, w spokojnej i cichej okolicy, w otulinie lasu. Mieszkanie widne, na 2 z 2 pięter, ciepłe, strona południowo-zachodnia. Oddzielne WC, 2 loggie + balkon francuski, piwnica przynależna do mieszkania. Kuchnia oddzielona, z możliwością przebicia ściany. ...

Zobacz ogłoszenie
19
Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Anin, ul. Romana Pazińskiego

849 000

71

3 pok.

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 71,08 m² z tarasem i ogródkiem przy lesie | Anin, Warszawa Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,08 m² , położone w jednej z najbardziej zielonych i urokliwych części Warszawy - Aninie , w dzielnicy Wawer. Okolica słynie z kameralnej z...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 5 km
17
Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Floriana Znanieckiego

899 000

60

3 pok.

Nowe

3-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Znanieckiego BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆ Mieszkanie o powierzchni 60m2 składa się z: - salonu z otwartą kuchnią, - 2 pokoi, - łazienki, - toalety. W mieszkaniu jest klimatyzacja, bardzo duż...

Zobacz ogłoszenie
17
Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Przeworska

1 100 000

57

3 pok.

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Przeworskiej BUDYNEK/OSIEDLE Mieszkanie znajduje się na parterze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2019 NIERUCHOMOŚĆ Na powierzchnię 57,67 m2 mieszkania składają się: - hol, - salon z kuchnią (płyta indukcyjna, lodówka, piekarnik...