Przejdź do wyników wyszukiwania

Mieszkania 5-pokojowe na sprzedaż Legionowo Najwięcej bez pośredników

Średnia 9 910 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych mieszkań 5-pokojowych na sprzedaż z Legionowa - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze mieszkania 5-pokojowe w Legionowie można kupić za 1.1 mln zł, a najdroższe za 1.1 mln zł. Średnie ceny mieszkań 5-pokojowych w ogłoszeniach sprzedaży to 1.1 mln zł, natomiast średnia cena za m² to 9910 zł.

17
Mieszkanie 5-pokojowe Legionowo

1 100 000

111

5 pok.

Oferuję na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 111 m² (całkowita powierzchnia 127 m²). Nieruchomość znajduje się w szeregowej zabudowie z 2023 roku. Wyposażone jest w niezbędne meble oraz sprzęty, takie jak pralka, zmywarka, lodówka i kuchenka. Do mieszkania przynależy balkon oraz ogródek...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
18
Mieszkanie 5-pokojowe Łomianki

970 000

115

5 pok.

Na sprzedaż ładne, ciche i funkcjonalne dwupoziomowe mieszkanie w jednej z najładniejszych części Łomianek, niedaleko Kampinoskiego Parku Narodowego. Mieszkanie składa się z 4 funkcjonalnych pokoi plus salonu z aneksem kuchennym. Dół: 71,31m2 - pokój dzienny z aneksem kuchennym 30m2, pokój 15m2, p...

Zobacz ogłoszenie
19
Mieszkanie 5-pokojowe Jabłonna, ul. Słoneczna Polana

1 340 000

130

5 pok.

Bezpośrednio. Komfortowe, ciche dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w Jabłonnie na ul. Słoneczna Polana 44 z miejscem postojowym zewnętrznym i komórką lokatorską. Nowsze budownictwo z 2000 roku zlokalizowane w otulinie Lasu Jabłonowskiego . Pięć pokoi , w tym kuchnia otwarta na salon, 4 osobne pok...

Zobacz ogłoszenie
13
Mieszkanie 5-pokojowe Nieporęt, ul. Kordeckiego

950 000

104

5 pok.

Na sprzedaż pakiet dwóch mieszkań, 3- i 2-pokojowe, w Nieporęcie przy Placu Wolności. Powierzchnia łączna 104 m² + ok. 30 m² piwnicy + ok. 40 m² tarasu z ogródkiem. Mieszkania mieszczą się na parterze. Wejście od zewnątrz, jak też i z klatki schodowej. Kuchnie i łazienki w pełni wyposażone. Z okie...

Zobacz ogłoszenie
19
Mieszkanie 5-pokojowe Łomianki Łomianki-Dąbrowa, ul. Zawilca