Gdynia Witomino
ul. Kielecka
5-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
999 000
Powierzchnia
169
Cena za m²
5894
Piętro
4
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1996
Ogłoszenie
Mieszkanie 5-pokojowe Gdynia Witomino, ul. Kielecka. Zdjęcie 1 Mieszkanie 5-pokojowe Gdynia Witomino, ul. Kielecka. Zdjęcie 2 Mieszkanie 5-pokojowe Gdynia Witomino, ul. Kielecka. Zdjęcie 3 Mieszkanie 5-pokojowe Gdynia Witomino, ul. Kielecka. Zdjęcie 4 Mieszkanie 5-pokojowe Gdynia Witomino, ul. Kielecka. Zdjęcie 5 Mieszkanie 5-pokojowe Gdynia Witomino, ul. Kielecka. Zdjęcie 6 Mieszkanie 5-pokojowe Gdynia Witomino, ul. Kielecka. Zdjęcie 7 Mieszkanie 5-pokojowe Gdynia Witomino, ul. Kielecka. Zdjęcie 8 Mieszkanie 5-pokojowe Gdynia Witomino, ul. Kielecka. Zdjęcie 9 Mieszkanie 5-pokojowe Gdynia Witomino, ul. Kielecka. Zdjęcie 10 Mieszkanie 5-pokojowe Gdynia Witomino, ul. Kielecka. Zdjęcie 11 Mieszkanie 5-pokojowe Gdynia Witomino, ul. Kielecka. Zdjęcie 12 Mieszkanie 5-pokojowe Gdynia Witomino, ul. Kielecka. Zdjęcie 13 Mieszkanie 5-pokojowe Gdynia Witomino, ul. Kielecka. Zdjęcie 14 Mieszkanie 5-pokojowe Gdynia Witomino, ul. Kielecka. Zdjęcie 15 Mieszkanie 5-pokojowe Gdynia Witomino, ul. Kielecka. Zdjęcie 16 Mieszkanie 5-pokojowe Gdynia Witomino, ul. Kielecka. Zdjęcie 17 Mieszkanie 5-pokojowe Gdynia Witomino, ul. Kielecka. Zdjęcie 18 Mieszkanie 5-pokojowe Gdynia Witomino, ul. Kielecka. Zdjęcie 19
Lista zdjęć

Jasne dwupoziomowe mieszkanie na 4 i 5 piętrze w sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego z dużym dodatkowym pomieszczeniem użytkowym .Mieszkanie ma 124,5m2, a do niego przylega pomieszczenie dodatkowe o powierzchni 55m2.
Na dolnym poziomie mieści się otwarty 40 metrowy salon, otwarta kuchnia (9,5m2) z oknem połączona z jadalnią (5,7m2). Pomiędzy salonem a kuchnią znajduje się przestronny przedpokój (9,3m2). Jest też łazienka (3,5m2 ) z prysznicem i balkon (5m2) .Okna salonu oraz balkon wychodzą na zamknięty dziedziniec, za którym znajduje się zalesiony wąwóz, zaś okna kuchni i jadalni na osiedlową uliczkę.
Na górę prowadzą drewniane schody.
Na górze są 3 sypialnie : 20,2 ; 17,7 ; 17,5 m2 , łazienka (8,8m2) z oknem i z prysznicem, przedpokój (4,5m2). Z najmniejszej sypialni przechodzi się do pomieszczenia użytkowego (55m2). Pomieszczenie to ma 2 okna (istnieje możliwość wybicia większej liczby okien), betonową podłogę i 3 drewniane słupy konstrukcyjne. Okna dwóch większych sypialni i pomieszczenia dodatkowego wychodzą na dziedziniec i wąwóz. Okna najmniejszej sypialni i łazienki wychodzą na osiedlową uliczkę. We wszystkich pomieszczeniach na górze część ścian jest skośna z oknami połaciowymi firmy Velux.
Mieszkanie znajduję się w spokojnej dzielnicy, w pobliżu centrum Witomina z dużą ilością zieleni, na każdym piętrze znajdują się 2 mieszkania.
W pobliżu jest :ośrodek zdrowia, szkoła, przedszkole, kompleks handlowo-usługowy, klub fitness, poczta, przystanki autobusowe.
Mieszkanie od stacji SKM dzieli 1 przystanek autobusowy, a w krótkim czasie ma powstać przystanek PKM.

  • Dwupoziomowe mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 169,50 m²
  • 4 piętro w 5-piętrowym bloku z 1996 roku
  • Gdynia, Witomino, ul. Kielecka
  • Balkon, piwnica, osobna kuchnia
  • Okna drewniane
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Gdynia Witomino, Kielecka Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.