Rybnik Popielów
ul. Jana Zamojskiego
dom wolnostojący na sprzedaż

Cena
990 000
Powierzchnia
220
Cena za m²
4500
Pow. działki
4497
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1978
Ogłoszenie
dom wolnostojący, 6 pokoi Rybnik Popielów, ul. Jana Zamojskiego. Zdjęcie 1 dom wolnostojący, 6 pokoi Rybnik Popielów, ul. Jana Zamojskiego. Zdjęcie 2
Lista zdjęć

Dom bardzo funkcjonalnie rozwiązany dla rodziny 2+2. Wymaga kosmetyki ze względu na to, iż stoi pusty po wyprowadzce od października 2019 roku. W domu zostaje większość umeblowania więc po posprzątaniu nadaje się do natychmiastowego zamieszkania. Ostatni poważny remont został przeprowadzony w 1999 roku w związku z tym na pewno przyda mu się dopieszczenie, odnowienie. Kuchnia w pełni wyposażona, urządzenia sprawne: dwie lodówki, zmywarka, piekarnik, płyta, wyciąg. Na górze łazienka z toaletą i bidetem, na dole toaleta z umywalką. Duży (około 70 m2) taras częściowo zadaszony od wschodniej strony. Osobny pokój TV z ekranem i instalacją kina domowego. Biblioteka z kominkiem. Garaż na dwa samochody + część gospodarcza. Na parterze obszerna pralnia. Sejf w piwnicy. Centralka telefoniczna z rozprowadzeniem do wszystkich pokoi. Działka z domem 575 m2. Działka z ogrodem 3922 m2. Ogród zagospodarowany z dużą altaną wraz z zamykanym pomieszczeniem. Instalacja nawadniania. Przed domem duży, wyasfaltowany parking na kilkanaście pojazdów. Gazociąg w granicy. Więcej zdjęć niebawem jak się lepsza pogoda zrobi...

  • ul. Jana Zamojskiego, Rybnik Popielów
  • Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 220 m², 6 pokoi, wybudowany w 1978 roku
  • Działka 4497 m²
  • Budynek z poddaszem, w stanie do zamieszkania, z osobną kuchnią
  • Taras, piwnica, garaż, ogrzewanie olejowe
  • Materiał budowy: pustak, dach: blachodachówka, okna drewniane
  • Dojazd: asfalt, ogrodzenie: inne
  • Media: woda, kanalizacja, prąd, gaz nieprzyłączony
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Rybnik Popielów, Jana Zamojskiego Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.