Planlokalu
+11zdjęć
Mega okazja!
Na sprzedaż lokal o powierzchni 928,3 m2 z witrynami położony przy ulicy Konecznego w dzielnicy Żabiniec
Możliwość podziału
LOKALIZACJA
Nieruchomość znajduje się przy ulicy Konecznego, w otoczeniu gęstej zabudowy mieszkalnej. W bliskim sąsiedztwie Al. 29 Listopada, oraz takie punkty jak uniwersytet Rolniczy, Business Campus, Vinci, Plac Imbramowski, Szpital Jana Pawła II. W pobliżu znajduje się również wiele punktów handlowo usługowych takich jak np. Kaufland, Biedronka, Centrum Medyczne. Odległośc do Rynku Głównego to niecałe 4 km. W pobliżu kilka przystanków komunikacji autobusowej, w 15 min spacerem można dojśc do przystanku Bratysławska, skąd dojazd do centrum zajmuje 6 minut.
LOKAL
Lokal położony na parterze budynku mieszkalno-usługowego. Na powierzchnię 928,3 m2 składają się w tym momencie 2 lokale: o powierzchni ok. 542,9 m2 (z możliwością dalszego podziału nawet na 3 lokale) oraz o powierzchni ok. 386,8 m².
Możliwość usunięcia ściany działowej i przywrócenia lokalu do stanu poprzedniego lub dalszego podziału. Lokale po remoncie, do własnej aranżacji.
Nieruchomość posada ogrome witryny dające duże możliwości reklamowania swojego biznesu.
Lokal idealny na działalność handlową, usługową, medyczną, magazynową, biurową itd.
Najważniejsze informacje:
- lokal parterowy z wejściem bezpośrednio z chodnika, dostosowany dla osób niepełnosprawnych
- 4 niezależne wejścia
- ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej
- rolety antywłamaniowe
- wysokość do sufitu 2,8 m, do podciągu 2,4 m
- stolarka okienna aluminiowa
Rewelacyjna propozycja zarówno do prowadzenia własnego biznesu jak i dla inwestora!
CENA:
zł netto
Polecam i zapraszam na prezentację. Nie przegap tej okazji!
KONTAKT:
Estera Paś
- ul. Feliksa Konecznego, Kraków Żabiniec
- Na sprzedaż lokal o powierzchni 928,30 m²
- Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
- Oferta dodana dzisiaj