Przejdź do wyników wyszukiwania

Nieruchomości Komorowo Najwięcej bez pośredników

Średnia 2 168 zł/m² 3 oferty
Zobacz najwięcej aktualnych nieruchomości na sprzedaż i wynajem z Komorowa - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze nieruchomości w Komorowie można kupić lub wynająć za 130 tys zł, a najdroższe za 740 tys zł. Średnie ceny w ogłoszeniach to 340 tys zł.

4
Działka budowlana Komorowo

130 000

1345

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną nr 73/10 położoną w miejscowości Komorowo, w powiecie Trzebnica Powierzchnia: 0,1345 ha (1345 m²) Dostęp do drogi publicznej: tak Media: w drodze (przy działce) Najważniejsze atuty działki: Idealna pod budowę domu jednorodzinnego – ustawna działka ...

Zobacz ogłoszenie
30
dom wolnostojący, 5 pokoi Komorowo

749 000

119

5 pok.

Dom w Komorowie – Stan Deweloperski, Duża Działka, Blisko Lasu, 5 min do Trzebnicy, 20 min do Wrocławia Lokalizacja: Komorowo, powiat trzebnicki Powierzchnia użytkowa: 119,29 m² Powierzchnia działki: 821 m² – przestronna posesja gwarantująca prywatność i kontakt z naturą Technologia: Budynek wzn...

Zobacz ogłoszenie
3
Działka budowlana Komorowo

155 000

1216

Na sprzedaż działka budowlana pod Trzebnicą. Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Komorowo, gmina Trzebnica. Działka o numerze 73/7 i powierzchni 1216 m2. Długość boków działki: - 50,7 m - 24,1 m - 50,6 m - 24,1 m Media w drodze. Dojazd do działki drogą utwardzoną. Tylko 8 min. od Trzebn...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
1
Lokal Trzebnica, ul. Jana Olszewskiego

7 000

156

Nowe

Do odstąpienia RESTAURACJA Z WYPOSAŻENIEM , Trzebnica Gotowa, w pełni urządzona restauracja. Bardzo klimatyczne miejsce z ogródkiem z wyrobioną marką. Urządzone ze smakiem, z dbałością o szczegóły. Kompletna sala konsumpcyjna na 70 osób + 50/70 miejsc sezonowo w ogródku. ...

Zobacz ogłoszenie
16
Działka budowlana Masłów

159 000

1100

Prezentuję do zakupu ładnie położoną działkę budowlaną w miejscowości Masłów, 5 min od Trzebnicy i zaledwie 20 min od granicy Wrocławia. NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE: Numer działki: 79/4 Powierzchnia: 1100 m2 Przeznaczenie: budowlana Przybliżone wymiary: 60 x 20 MPZP: brak, konieczne warunki zabudowy (W...

Zobacz ogłoszenie
7
Działka budowlana Biedaszków Wielki

229 000

1864

Na sprzedaż działka o numerze 270/32, położona w spokojnej, zielonej miejscowości Biedaszków Wielki w gminie Trzebnica. Nieruchomość z wydanymi warunkami zabudowy, co umożliwia rozpoczęcie procesu budowy domu jednorodzinnego. Najważniejsze informacje: • wydane warunki zabudowy • działka o nieregula...

Zobacz ogłoszenie
9
Działka Ligota

219 000

3171

Duża dz. rolno-budowlana / Ligota k. Trzebnicy Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w Ligocie, powiat Trzebnicki, gmina Trzebnica. Działka jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Funkcja wiodąca terenu: produkcja rolnicza z dopuszczeniem zabudowy. Wymiary...

Zobacz ogłoszenie
23
Mieszkanie 3-pokojowe Trzebnica

645 000

93

3 pok.

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 91,4 m², położone w samym sercu Trzebnicy – tuż przy parku Lokalizacja: ścisłe centrum, wszystko w zasięgu kilku minut spacerem Mieszkanie - 3 pokoje (2 przestronne sypialnie ok. 15–20 m²) - oddzielna, jasna kuchnia z jadalnią - łazienka - 1 ...

Zobacz ogłoszenie
9
Działka budowlana Trzebnica, ul. Leopolda Okulickiego

697 000

1933

Atrakcyjna działka budowlana – Trzebnica, ul. Okulickiego Na sprzedaż ładna i ustawna działka budowlana nr 1403 oraz 1402, położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Trzebnica – przy ul. Okulickiego. To idealna propozycja dla osób szukających miejsca pod budowę domu w spokojnym otocze...

Zobacz ogłoszenie
16
dom wolnostojący, 6 pokoi Trzebnica, ul. Oleśnicka

1 490 000

176

6 pok.

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 176 m, położony na działce o powierzchni 532 m (faktycznie ok. 860 m), w spokojnej i zielonej części miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów leśnych. Nieruchomość idealna dla osób ceniących ciszę, prywatność oraz kontakt z naturą. Dom jest w stanie do z...

Zobacz ogłoszenie
3
Działka budowlana Pietrowice Małe

155 385

1151

Szanowni Państwo! Serdecznie polecam atrakcyjna działke budowlana 1151 mkw położona w miejscowości Pietrowice Małe. Atuty działki: • zabudowa nowych domów jednorodzinnych • cisza • tereny zielone równy teren, kształt prostokąta szybki dojazd do Trzebnicy 10 min, Żmigrodu 10 min, Wrocławia 20 min ...

Zobacz ogłoszenie
5
Działka rolna Czeszów

361 940

3,62 ha

Działka położona w miejscowości Czeszów, w gminie Zawonia, powiat trzebnicki, województwo dolnośląskie. Znajduje się w spokojnej, wiejskiej okolicy z dobrym dostępem do głównych tras lokalnych, około kilkanaście kilometrów od Trzebnicy i niecałe 40 km od Wrocławia. Powierzchnia: 3,6194 ha (36 194 m...

Zobacz ogłoszenie
4
Działka budowlana Zawonia, ul. Milicka

350 000

1517

Działka budowlana o pow. 1517 m2 z mediami - Zawonia, ul. Milicka Opis nieruchomości: Polecam na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w malowniczej i spokojnej części Zawoni, przy ul. Milickiej w otoczeniu domów jednorodzinnych. Nieruchomość ma regularny kształt prostokąta (23×66 m), a z...

Zobacz ogłoszenie
4
Działka budowlana Zawonia, ul. Milicka

350 000

1517

Zobacz ogłoszenie
25
Mieszkanie 3-pokojowe Trzebnica, ul. Obrońców Pokoju

2 950

60

3 pok.

Dostępne od zaraz. Apartament pachnący nowością. Wygodne i komfortowe miejsce do zamieszkania w pobliżu ścisłego Centrum Trzebnicy. Poszukuję także osób chcących wynająć mieszkanie na dłużej, rzetelnych i wypłacalnych. Mieszkanie położone na 1 piętrze. Posiada balkon, piwnicę oraz podwójne miejsce ...

Zobacz ogłoszenie
5
Działka rolna Skoroszów

100 000

6400

Polecam do sprzedaży grunt położony w miejscowości Skoroszów, zlokalizowany przy trasie Trzebnica - Milicz. Skoroszów położony jest na granicy powiatu trzebnickiego z milickim. Odległość od centrum Wrocławia wynosi ok. 43,2 km, Trzebnicy ? ok. 15,8 km. Wieś otaczają piękne pola i lasy - Parku Kr...

Zobacz ogłoszenie
5
Działka rolna Masłowiec

110 000

1,38 ha

Polecamy na sprzedaż grunt rolny zlokalizowany w Masłowcu w pobliżu Trzebnicy. POWIERZCHNIA: 13.800 mkw -1,38 ha Użytek - RIVb - grunty orne. Brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Obecnie wykorzystywany pod uprawy rolne. Dojazd drogą polną, w odległości 400 metrów najbliższe z...

Zobacz ogłoszenie
5
gospodarstwo Kopaszyn

800 000

147

Nowe

Sprzedam dom o powierzchni 140 m². Nieruchomość usytuowana na działce o powierzchni 20 arów. Dom składa się z dwóch odrębnych mieszkań, posiada piwnicę i strych. Wszystko do kapitalnego remontu. Obok domu duży budynek gospodarczy. Niedawno zamontowana fotowoltaika oraz piec na pelet. Teren piękny, c...

Zobacz ogłoszenie
7
Działka budowlana Prusice, ul. Powstańców Śląskich

230 000

900

Na sprzedaż działka budowlana - Prusice, ul. 30/11 (9a) Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w miejscowości Prusice, oznaczona numerem 30/11 o powierzchni 9 arów. W cenie udział w drodze. Działka ma regularny, foremny kształt, co znacznie ułatwia jej zagospodarowanie oraz realizację projektu do...

Zobacz ogłoszenie
8
Mieszkanie 3-pokojowe Trzebnica

535 000

48

3 pok.

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48.5m2 w świetnej lokalizacji, bezpośrednio w Rynku. Lokal znajduje się na 1. piętrze. Układ mieszkania: • Przedpokój z zabudowaną garderobą wraz z siedziskami tapicerowanymi. • Drugi przedpokój, w którym znajduje się pojemna szafa Pax. • Łazienka z wanną i prys...

Zobacz ogłoszenie
3
Działka budowlana Tarnowiec

105 000

1000

Działki budowlane w miejscowości Tarnowiec 55-106. Powierzchnia: 10-13 ar. Od 105 zł/m². Infrastruktura w odległości około 1200 m: szkoła, przedszkole, przychodnia, market, Urząd Gminy, apteka. Wjazd na S8 Łozina - 10 km. Centrum Wrocławia - 25 km. Działki objęte są bezterminową decyzją o warun...

Zobacz ogłoszenie
2
dom wolnostojący, 6 pokoi Pawłów Trzebnicki

1 700 000

250

6 pok.

Zainteresuj się tym domem na sprzedaż, który wyróżnia się solidną ceglaną konstrukcją oraz dachem pokrytym blachą. Nieruchomość ma 6 pokoi i znajduje się na dużej działce o powierzchni 3500 m². Do domu prowadzi asfaltowa droga, a ogrodzenie wykonano z metalu. Dom jest gotowy do zamieszkania od maj...

Zobacz ogłoszenie
4
Działka budowlana Wszemirów

61 402

624

Sprzedaż bezpośrednia, bez prowizji, bez pośredników, bez PCC. Lokalizacja: Wszemirów: 30 km od Wrocławia 4 km od Prusic 8 km od Trzebnicy 13 km od Obornik Śląskich 3 km od Drogi Ekspresowej S5 W sprzedaży: 83/132: 714 m2 w cenie 70 257,60 zł, 83/133: 666 m2 w cenie 65 534,60 zł, 83/136 (6...

Zobacz ogłoszenie
5
Działka budowlana Masłów

145 000

1200

Sprzedam działkę 12 arów w pięknej okolicy Masłów nr 6/9 koło Trzebnicy. Decyzja o warunkach zabudowy możliwość dopasowania wielu projektów. Udział w drodze prywatnej do działki nr6/2 oraz część 6/6 połączoną z drogą. W pobliżu szkoła, sklep, lasy, boisko, place zabaw, kościół. Do Trzebnicy 8km, 30k...

Zobacz ogłoszenie
2
Działka budowlana Kuźniczysko

110 000

1000

Sprzedam działkę o powierzchni 1000m2 we wsi Kuźniczysko. Działka z wydanymi warunkami zabudowy położona jest na obrzeżach stawów, na skraju lasu. Wodociąg położony ok. 100 m. Prąd w trakcie podłączenia. Kuźniczysko położone jest w gminie Trzebnica (-13 km). 41 km od Wrocławia, świetny dojazd trasą ...

Zobacz ogłoszenie
3
Działka budowlana Biedaszków Wielki

135 000

1200

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w spokojnej i malowniczej okolicy, idealna pod budowę domu jednorodzinnego lub jako inwestycja. Działka o powierzchni 12 ar. o regularnym kształcie, co ułatwia zagospodarowanie terenu. Teren jest płaski, dobrze nasłoneczniony, z dogodnym dojazdem drogą utward...

Zobacz ogłoszenie
12
Mieszkanie 3-pokojowe Trzebnica, ul. ks. Dziekana Wawrzyńca Bochenka

760 000

64

3 pok.

Na sprzedaż wyjątkowe w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 64 m², położone w klimatycznej kamienicy przy ulicy Bochenka w Trzebnicy. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, urokliwej części miasta, która łączy w sobie kameralny charakter z wygodnym dostępem do pełnej infrastruktury. Trzebnica...