Przejdź do wyników wyszukiwania

Nieruchomości Chmielno Najwięcej bez pośredników

Średnia 70 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych nieruchomości na sprzedaż i wynajem z Chmielna - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze nieruchomości w Chmielnie można kupić lub wynająć za 140 tys zł, a najdroższe za 140 tys zł. Średnie ceny w ogłoszeniach to 140 tys zł.

8
Działka budowlana Chmielno

140 000

2000

Mam na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni ok. 2000 m2. Działka zlokalizowana jest w miejscowości Chmielno oddalonej od Bolesławca o 20 km. Bliżej położone miasto (Lwówek Śląski) oddalone jest o 6 km. Do najbliższego sklepu dino mamy 2 km. Do okoła działki przeprowadzona jest infrastruktura, dz...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
3
Działka budowlana Kraszowice

95 000

1200

Sprzedam działkę budowlaną - Kraszowice koło Bolesławca. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 12 arów, położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Kraszowice koło Bolesławca. Znajduje się między Bolesławcem a Lwówkiem Śląskim, zaledwie 7 km od centrum Bolesławca. Działka przeznaczona je...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka rolno-budowlana Niwnice

250 000

6871

Działka na sprzedaż w centrum Niwnic, bezpośrednio przy głównej drodze — idealna pod działalność usługową lub inwestycję. Teren częściowo utwardzony: wykonany nasyp wyrównawczy przygotowujący działkę pod ewentualną budowę. Dogodny dojazd i widoczność z ulicy.

Zobacz ogłoszenie
4
dom szeregowy, 5 pokoi Warta Bolesławiecka

280 000

120

5 pok.

Na sprzedaż dom szeregowy o powierzchni 120 m² + przynależna działka budowlana. Posiada piwnicę, strych, garaż oraz stodołę. Działka liczy 1000 m², co stwarza wiele możliwości zagospodarowania. Dom znajduje się na 1 piętrze, zapewniając wygodę i przestronność. Nieruchomość położona jest w cichej i...

Zobacz ogłoszenie
30
budynek wielorodzinny, 11 pokoi Lwówek Śląski, ul. Kombatantów

979 000

245

11 pok.

Szukasz nieruchomości z potencjałem w otoczeniu natury? Ta oferta może być strzałem w dziesiątkę 👇 ✨ Najważniejsze informacje: • 💰 Cena: 979 000 zł • 📐 Powierzchnia: ok. 245 m² • 🌳 Działka: 1178 m² • 🏠 Dom wolnostojący (rok budowy: 1939) • 🛏️ 11 pokoi | 🛁 4 łazienki • 🔥 Media miejskie (gaz, woda) 🌲 ...