Przejdź do wyników wyszukiwania

Domy na sprzedaż Kiełczówek Najwięcej bez pośredników

Średnia 10 194 zł/m² 2 oferty
Zobacz najwięcej aktualnych domów na sprzedaż z Kiełczówka - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze domy w Kiełczówku można kupić za 900 tys zł, a najdroższe za 990 tys zł. Średnie ceny domów w ogłoszeniach sprzedaży to 945 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 10194 zł.

19
bliźniak, 4 pokoje Kiełczówek

998 000

97

4 pok.

Dom: 97,12 m² + garaż 15,54 m². Działka: 193 m². Parter: Wiatrołap - 3,78 m² Korytarz - 2,70 m² WC - 1,69 m² Salon z aneksem kuchennym - 29,04 m² Piętro: Korytarz - 4,76 m² Duża łazienka - 9,00 m² Sypialnia - 15,97 m² + garderoba Pokój - 11,06 m² Pokój - 8,82 m² + strych - dostęp przez właz z opus...

Zobacz ogłoszenie
1
bliźniak, 4 pokoje Kiełczówek, ul. Jarzębinowa

900 000

89

4 pok.

Osiedle Jarzębinowe, Kiełczówek ul. Jarzębinowa - szereg tuż obok Wrocławia. Wykończony, gotowy do wprowadzenia się. Oddany był do użytku w styczniu 2021. Osiedle Jarzębinowe to kameralne osiedle 21 domów w zabudowie szeregowej i bliźniaczej w zielonej okolicy tuż obok Wrocławia. Atrakcyjne położe...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
29
dom wolnostojący, 5 pokoi Wrocław Widawa, ul. Strażacka

2 800 000

247

5 pok.

Nowe

Nowoczesny dom 2020 | 222 m² | działka 854 m² | wysoki standard | Wrocław Na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom jednorodzinny z 2020 roku, położony w spokojnej części Wrocławia. Dom jest zbudowany z indywidualnego projektu, z dbałością o wysokiej jakości materiały budowlane.  Parametry:  • po...

Zobacz ogłoszenie
6
bliźniak, 5 pokoi Wrocław Krzyki

949 998

140

5 pok.

Nowe

PROMOCJA!! Ok. Grota Roweckiego / Dom / 5 pokoi/ Garaż/Dla OBCOKRAJOWCÓW Polecamy na sprzedaż bardzo energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej, możliwość Zakupu PRZEZ OBCOKRAJOWCÓW BEZ ZGODY Oferta dla osób z samochodem, pracujących we Wrocławiu – Krzyki / Wojszyce / Wysoka / Partynice. NAJW...