Przejdź do wyników wyszukiwania

Nieruchomości Parszowice Najwięcej bez pośredników

Średnia 62 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych nieruchomości na sprzedaż i wynajem z Parszowic - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze nieruchomości w Parszowicach można kupić lub wynająć za 190 tys zł, a najdroższe za 190 tys zł. Średnie ceny w ogłoszeniach to 190 tys zł.

1
Działka budowlana Parszowice

190 000

3081

Sprzedam działkę budowlaną w Parszowicach, gmina Ścinawa. Działka numer: 322/1 Powierzchnia: 3081 m² Na działce znajduje się budynek (stara szkoła) do rozbiórki. Działka uzbrojona i ogrodzona, dojazd z głównej drogi.

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
10
Lokal Ścinawa, ul. Tadeusza Kościuszki

3 500 000

470

Obiekt zlokalizowany na przeciwko marketu Biedronka, oddany do użytku w marcu 2023 r., a sklep PEPCO został otwarty 27 kwietnia 2023 r. Umowa najmu z PEPCO podpisana na sześć lat (z automatycznym przedłużeniem na kolejne pięć, z możliwością wydłużenia o kolejne dwa lata). Powierzchnia działki: 10...

Zobacz ogłoszenie
6
Działka budowlana Kłopotów

200 000

1000

Działka, 1 000 m2, Kłopotów, LUBIN, 200 000,00 zł, sprzedaż. Atrakcyjne działki na sprzedaż, wokół luźna zabudowa jednorodzinna. Na sprzedaż działki budowlane każda o powierzchni 10 arów w miejscowości KŁOPOTÓW gmina LUBIN w powiecie lubińskim (woj. dolnośląskie). Działka o płaskim ukształtowaniu ...

Zobacz ogłoszenie
14
Mieszkanie 1-pokojowe Ścinawa

124 975

25

1 pok.

Kawalerka Idealna Pod Wynajem, Bez Nakładów Czynsz 297,58 + media. Ogródek działkowy dzierżawiony od gminy bezpośrednio przy budynku. Liczne miejsca parkingowe, teren ogrodzony, obecnie niezamykany. Spokojna ulica, nieprzelotowa przez miasto. W okolicy sklepy, przychodnie, punkty usługowe oraz pl...

Zobacz ogłoszenie
5
Lokal Pieszków

60 000

57

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji biura nieruchomości. Na sprzedaż wolnostojący lokal handlowo-usługowy o powierzchni 57 m², położony w miejscowości Pieszków. To idealna propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do prowadzenia własnego biznesu bez konieczności ponoszenia dużych nakła...