Przejdź do wyników wyszukiwania

Działki na sprzedaż Rosnówko Najwięcej bez pośredników

Średnia 728 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych działek na sprzedaż z Rosnówka - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze działki w Rosnówku można kupić za 1.7 mln zł, a najdroższe za 1.7 mln zł. Średnie ceny działek w ogłoszeniach sprzedaży to 1.7 mln zł, natomiast średnia cena za m² to 728 zł.

11
Działka budowlana Rosnówko

1 700 000

2336

Malownicza działka budowlana na obrzeżach Wielkopolskiego Parku Narodowego. Nieruchomość położona w miejscowości Rosnówko Walerianowo (gm. Komorniki) składa się z dwóch działek geodezyjnych o łącznej powierzchni 2336 m2. Jest to piękna przestrzeń na wzniesienie wymarzonego domu rodzinnego z dala od ...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
19
Działka budowlana Zborowo

722 313

3100

Nowość !! Ostatnia działka na sprzedaż !! Wyjątkowa oferta, Oferta dla konesera, obszerna działka pod rezydencję. Oferta obejmuje sprzedaz jednej działki. Film możesz obejrzeć na [www]/watch?v=yzKgMQ6YdVw Jeżeli chciałbyś zamieszkać w cichej, pięknej okolicy przylegającej do małego zagajnika, z ...

Zobacz ogłoszenie
15
Działka inwestycyjna Krosno, ul. Słoneczna

350 000

528

Działka o pow. 528m2, front 18m. Lokalizacja: Krosno, gmina Mosina, ul. Sosnowa, działka nr 300/2. Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja, telekomunikacja. Dojazd: droga utwardzona. Otoczenie: w sąsiedztwie działki zabudowane domami jednorodzinnymi. Plan zagospodarowania: brak planu, możliwość wystąpie...

Zobacz ogłoszenie
23
Działka budowlana Skórzewo

386 000

635

PTAK nieruchomości | 30 lat doświadczenia w nieruchomościach ✨ Nieruchomość, na którą warto spojrzeć! Działka znajduje się w odległości 300 m od granicy Poznania (ul. Malwowa). Na sprzedaż | działka budowlana w Skórzewie | ul. Cedrowa | 625 m2 Na osiedlu domów jednorodzinnych przy spokojnej i ...

Zobacz ogłoszenie
6
Działka budowlana Dopiewiec, ul. Muminków

416 500

1190

Chętnie sprzedam niezabudowaną działkę w spokojnej, sielskiej okolicy w miejscowości Dopiewiec, gmina Dopiewo. Grunt na osiedlu przy lesie, sielska okolica wsi a jednak blisko do infrastruktury i udogodnień związanych ze szkolnictwem w tej miejscowości jak i gminnej - Dopiewo (odległość 1,7 km) ofe...