Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Wrocław Krzyki ul. Komandorska · 4 piętro
530 000 zł
13 766 zł/m²
38 m²
2 pok.
Wrocław Krzyki, Komandorska
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 15 900 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Mieszkanie znajduje się przy Uniwersytecie Ekonomicznym.
Pod blokiem znajduje się parking dla mieszkańców że szlabanem.
Wysoki potencjał inwestycyjny,stały popyt na wynajem.
Mieszkanie do odświeżenia/małego remontu (mieszkają tam zwierzęta)
Zdjęcie drugiego pokoju dołączę w poniedziałek.
-
Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,50 m² piwnica, osobna kuchnia
-
4 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy, rok budowy 1976
-
Wrocław, Krzyki ul. Komandorska
-
Mieszkanie w stanie do częściowego remontu okna plastikowe
-
Spółdzielcze własnościowe
-
Wyposażenie internet, kuchenka, mikrofalówka, piekarnik, pralka
-
Cena do negocjacji
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
106000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
106000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Mieszkania – popularne miejscowości