Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Wrocław Fabryczna ul. Honoriusza Balzaka · 1 piętro
728 500 zł
15 500 zł/m²
47 m²
2 pok.
Wrocław Fabryczna, Honoriusza Balzaka
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 21 900 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Jasne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 47 mkw. Atutem mieszkania jest niski czynsz oraz wysokość sufitu ok. 270 cm. Wspólna klatka schodowa należy tylko do 6 mieszkań. Rok budowy to 2017.
-
Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47 m² balkon
-
1 piętro w 2-piętrowym bloku rok budowy 2017
-
Wrocław, Fabryczna ul. Honoriusza Balzaka
-
Mieszkanie w stanie do zamieszkania okna plastikowe
-
Odrębna własność z księgą wieczystą
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
146000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
146000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
-
Mieszkania na sprzedaż
Wrocław -
Mieszkania 2-pokojowe Wrocław
-
Mieszkania Wrocław ul.
Honoriusza Balzaka -
Mieszkania na sprzedaż
Wrocław Fabryczna -
Mieszkania 2-pokojowe Wrocław