Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
ul. Leona Petrażyckiego Kraków Opatkowice

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Opatkowice, ul. Leona Petrażyckiego. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Kraków Opatkowice ul. Leona Petrażyckiego · 1 piętro

635 000
12 828 zł/m²
49
2 pok.
Kraków Opatkowice, Leona Petrażyckiego - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 19 100 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Dwupokojowe, jasne mieszkanie z osobną dużą kuchnią i balkonem - Kraków, ul. Leona Petrażyckiego.

Mieszkanie o powierzchni 49,5 m², usytuowane na 1 piętrze w budynku z 2011 roku, na osiedlu zamkniętym.
Ekspozycja południowo-zachodnia - mieszkanie jasne i słoneczne. Układ bardzo funkcjonalny, z możliwością aranżacji według własnych potrzeb.

Cena: 635 000 zł
Forma własności: Pełna własność

Mieszkanie składa się z:
- przedpokoju z bardzo pojemną zabudową typu Komandor,
- salonu (ok. 18 m²),
- pokoju (ok. 8 m²),
- oddzielnej, dużej kuchni (ok. 12 m²) - możliwość wydzielenia dodatkowego pokoju,
- łazienki,
- dużego balkonu (dodatkowe ok. 10 m²) z widokiem na zieleń.

Stan mieszkania: do odświeżenia.

Dodatkowe informacje:
- czynsz: ok. 590 zł (przy 5 osobach),
- brak obciążeń, czysta księga wieczysta,
- mieszkanie dostępne od zaraz,
- w cenie meble oraz AGD (lodówka, pralka, zmywarka, kuchenka).

Lokalizacja:
Spokojna, zielona okolica z dobrą komunikacją:
- stacja PKP Kraków Opatkowice - ok. 10 min pieszo (dojazd do centrum w ok. 20 min),
- przystanek MPK przy osiedlu,
- w pobliżu przedszkola, restauracje, fryzjer oraz sklepy i paczkomaty.

Idealne dla pary, rodziny lub jako inwestycja pod wynajem.
Oferta bezpośrednio od właściciela. Pośrednikom dziękuję.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,50 m² balkon, osobna kuchnia
  • 1 piętro w 4-piętrowym bloku rok budowy 2011
  • Kraków, Opatkowice ul. Leona Petrażyckiego
  • Mieszkanie w stanie do zamieszkania okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą  
  • Wyposażenie pralka, lodówka, kuchenka, zmywarka
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
127000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat