










domu

zdjęć
Zapraszam do zakupu przestronnego, bezczynszowego segmentu o powierzchni 140 m² (+ poddasze ok 40 m2), położonego w centrum Marek, zaledwie 1 km od Ratusza, ul. Wilcza.
Mieszkanie znajduje się na kameralnym Osiedlu, które oferuje wyjątkową lokalizację w pobliżu natury – tylko 1 km do lasu z Jeziorem Czarnym, idealnego na spacery i aktywny wypoczynek. Osiedle składa się z nowoczesnych apartamentów w spokojnej, zielonej okolicy, z łatwym dostępem do miejskich udogodnień. W odległości zaledwie 7 minut znajduje się centrum handlowe M1, Ikea, Leroy Merlin, gdzie dostępne są wszystkie niezbędne sklepy i usługi.
Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania, nowocześnie wykończone. Do wykończenia pozostało drugie piętro (możliwość wprowadzenia się i wykończenia w dogodnym terminie) Oferowane jest w atrakcyjnej cenie –zł.
Mieszkanie bezczynszowe z osobnym wejściem, dodatkowym piętrem do własnej aranżacji oraz poddaszem. Zapewnia wygodę i przestronność. Dom posiada dwa balkony (salon i sypialnia) Na całym pierwszym piętrzę założone jest ogrzewanie podłogowe! Dach został podwójnie ocieplony, co bezpośrednio przełoży się na niższe rachunki w sezonie grzewczym. Dom posiada system monitoringu!
Do mieszkania przynależy również prywatne miejsce parkingowe bezpośrednio pod wejściem do domu, dodatkowo płatne 25 000 zł
Atuty mieszkania: Kameralne osiedle w zielonej okolicy. Bliskość natury (1km do lasu z jeziorem) Dogodna lokalizacja z łatwym dostępem do sklepów i usług. Bezczynszowe, gotowe do zamieszkania. Wysokiej jakości wykończenie i przestronne wnętrza.
Dodatkowo oferujemy Państwu bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na najlepszych warunkach, zapewniając profesjonalne wsparcie specjalisty.
Serdecznie zapraszam do kontaktu 7 dni w tygodniu, w godzinach 8:00 – 22:00.
Z poważaniem,
Jakub Winerowicz
- ul. Wilcza, Marki, powiat wołomiński
- Na sprzedaż dom szeregowy o powierzchni 140 m², 5 pokoi, wybudowany w 2019 roku
- Działka 100 m²
- Garaż, ogrzewanie gazowe
- Materiał budowy: pustak, okna plastikowe
- Dojazd: asfalt
- Media: kanalizacja, prąd, gaz
- Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
- Oferta dodana ponad miesiąc temu