Przejdź do wyników wyszukiwania

Nieruchomości Ujazd Górny Najwięcej bez pośredników

Średnia 58 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych nieruchomości na sprzedaż i wynajem z Ujazdu Górnego - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze nieruchomości w Ujaździe Górnym można kupić lub wynająć za 160 tys zł, a najdroższe za 160 tys zł. Średnie ceny w ogłoszeniach to 160 tys zł.

2
Działka budowlana Ujazd Górny

160 000

2768

Na sprzedaż działka o powierzchni 2768 m2 położona w Ujeździe Górnym - powiat średzki. 
 
Wydane zostały warunki zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny. Możliwość  podziałki działki.

INFRASTRUKTURA TECHNICZNA (dostępna w najbliższej okolicy):
- woda - z sieci wodociągowej (na sąsiednich dział...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
6
Mieszkanie 4-pokojowe Środa Śląska Centrum, ul. Wrocławska

409 000

105

4 pok.

Opiekun oferty Agnieszka  Mieszkanie o powierzchni 105 m² znajduje się w domu jednorodzinnym, usytuowanym na działce o powierzchni 500 m², w Środy Śląskiej, przy ulicy Wrocławskiej. Nieruchomość oferuje dużą przestronność oraz potencjał do przekształcenia wnętrz w funkcjonalne i nowoczesne miesz...

Zobacz ogłoszenie
15
dom wolnostojący, 6 pokoi Środa Śląska, ul. gen. Władysława Sikorskiego

1 190 000

195

6 pok.

Polecamy przestronny i funkcjonalny dom wolnostojący oddany do użytku w 2013 r. położony w Środzie Śląskiej. Nieruchomość charakteryzuje się solidną konstrukcją, przemyślanym układem pomieszczeń. Atutem jest świetna komunikacja oraz atrakcyjna działka. Opiekun oferty: Effective-Home tel. [numer] ...

Zobacz ogłoszenie
4
Działka budowlana Osiek

129 000

3000

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną znajdującą się w miejscowości Osiek (gmina Kostomłoty, powiat średzki). Powierzchnia działki liczy 3000 m2 o wymiarach ok 49 m x 59 m. Działka przeznaczona w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego pod zabudowę jednorodzinną. Media: woda i prąd w...

Zobacz ogłoszenie