Przejdź do wyników wyszukiwania

Nieruchomości Rozbity Kamień Najwięcej bez pośredników

Średnia 1 583 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych nieruchomości na sprzedaż i wynajem z miejscowości Rozbity Kamień - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze nieruchomości w można kupić lub wynająć za 190 tys zł, a najdroższe za 190 tys zł. Średnie ceny w ogłoszeniach to 190 tys zł.

5
dom wolnostojący Rozbity Kamień, ul. Kościelna

190 000

120

Do sprzedania działka o powierzchni 2.200 m² w Rozbitym Kamieniu przy ul. Kościelnej w centralnej części wsi. Na działce znajduje się dom drewniany o powierzchni zabudowy 120 m² oraz wiata drewniana o powierzchni zabudowy 34 m². Plac przed budynkiem o nawierzchni asfaltowej o powierzc...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
7
Działka budowlana Sokołów Podlaski, ul. Kosowska

129 000

871

Działka pochodzi z kompleksu działek o statusie działek rolnych z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzinną. W pobliżu powstają już nowe domy. W celu rozpoczęcia budowy wystarczy wystąpić do Urzędu Miasta o pozwolenie na budowę. Działka o nr 2906/2 o pow. 871 m2 ma kształt prostokąta o wymiarach ok ...

Zobacz ogłoszenie
7
Działka budowlana Ruchenka, ul. Lipowa

193 200

2415

Działka z warunkami zabudowy – Ruchenka, nr 145/14 Identyfikator działki: 143304_2.0013.145/14 Województwo: mazowieckie Powiat: Węgrowski Gmina: Liw Obręb: RUCHENKA Numer działki: 145/14 Na sprzedaż atrakcyjna działka o numerze ewidencyjnym 145/14, położona w spokojnej i zielonej miejscowośc...

Zobacz ogłoszenie
14
dom wolnostojący, 3 pokoje Sikory

299 000

83

3 pok.

Na sprzedaż dom drewniany wolnostojący o powierzchni 83 m², położony w spokojnej miejscowości Sikory, gm. Bielany.  To idealna propozycja dla szukających ciszy i wypoczynku. Dom ocieplony, kryty blachą, okna PCV, wewnątrz wylewka betonowa i terakota. Najważniejsze informacje: Powierzchnia domu: 83 m...

Zobacz ogłoszenie
4
Działka budowlana Bartosz

175 000

1380

Na sprzedaż 3 atrakcyjne działki o powierzchni 1380 m², 1380 m² i 1457 m², położone w miejscowości Bartosz na granicy z Sokołowem Podlaskim. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy, z dogodnym dojazdem do miasta. Działki mają kształt prostokątny. Pierwsza z nich posiada dostęp do ...