Działka na sprzedaż bez pośredników Bartosz
175 000 zł
127 zł/m²
1 380 m²
Bartosz
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 5 300 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Na sprzedaż 3 atrakcyjne działki o powierzchni 1380 m², 1380 m² i 1457 m², położone w miejscowości Bartosz na granicy z Sokołowem Podlaskim.
Nieruchomość znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy, z dogodnym dojazdem do miasta.
Działki mają kształt prostokątny. Pierwsza z nich posiada dostęp do mediów: prąd, woda.
Dojazd drogą utwardzoną.
Działki są idealnym miejscem pod budowę domu jednorodzinnego lub inwestycję.
-
Bartosz, gmina Sokołów Podlaski, powiat sokołowski
-
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 380 m²
-
Dojazd utwardzony
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
35000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
35000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Działki – popularne miejscowości