Działki na sprzedaż Palmiry ul. Słoneczna Najwięcej bez pośredników
260 000 zł
800 m²
Obejrzane
Działka budowlana, zadrzewiona brzozami i sosnami, sucha, płaska, nieogrodzona.Najbliższe zabudowania w odległości 260m. Woda, prąd, kanalizacja, gaz w odległości 260m. Jest możliwość kupienia działki przyległej i poszerzenia o 13m. W cenie udziały w drodze dojazdowej.
Zobacz ogłoszenie
570 000 zł
1378 m²
Obejrzane
Przepięknie położona działka pod zabudowę jednorodzinną z widokiem na stare zarzecze Wisły. Ulokowana przy skarpie w cudownie zielonym zakątku. Do rzeki w linii prostej 1km, do Wału Wiślanego – 600m. Idealna pod budynek jednorodzinny, ewentualnie pod dwulokalowy. Działka leży w cichym miejsc...
Zobacz ogłoszenie
1 359 000 zł
2 ha
Obejrzane
Działka nr 574/3 obręb: 9 przy ulicy Lipowej w miejscowości Skierdy (gm. Jabłonna) 850 m od drogi wojewódzkiej nr 630 (ul. Modlińskiej). Teren objęty MPZP – działka przeznaczona pod zabudowę usługi sportu i rekreacji oraz turystyki. NIeruchomość położona jest w pobliżu (50 m) stajni "Stajnia na K...
Zobacz ogłoszenie
387 400 zł
1300 m²
Obejrzane
Działki położone w granicach otuliny Kampinoskiego Parku Narodowego i w graniach Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Cząstków Mazowiecki, gmina Czosnów (19 km do metra Młociny). Granica ul. Małotka z m. Kaliszki. Trasa E7 w pobliżu, dzięki czemu bardzo dobry dojazd do Warszawy i na lotn...
Zobacz ogłoszenie
525 000 zł
1914 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1914 m?, położona w malowniczym Rajszewie (gmina Jabłonna). Działka zlokalizowana jest tuż przy granicy z Rezerwatem Przyrody Jabłonna, Ławicami Kiełpińskimi i wałem Wiślanym - prawa odnoga Wisły - co gwarantuje naturalne otoczenie, nie zagrożone zabudowan...
Zobacz ogłoszenie
1 090 000 zł
5432 m²
Obejrzane
Więcej informacji pod numerem telefonu ?. Działka w pierwszej linii zabudowy od drogi gminnej, od drogi asfaltowej 250 m dojazd utwardzony . Lokalizacja - obręb geodezyjny Dębina. Metraż działki - 5432m2; wymiary - prostokąt (ok. 21m x 257m). Brak mediów przy działce. Wszystkie media oddalone o ...
Zobacz ogłoszenie
2 490 000 zł
9700 m²
Obejrzane
| Działka Budowlana | Działka Stare Babice | MPZP | Działaka Pod Warszawą | Działka Blisko Warszawy | Sprzedaż Działki | Przedmiotem sprzedaży jest 3 działki (2 po 0,3ha i jedna 0,37ha) w Adamówku koło Czosnowa, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i Kampinowskiego Parku Narodowego - ciche spokoj...
Zobacz ogłoszenie
1 658 250 zł
3685 m²
Obejrzane
KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI - REPREZENTUJEMY WŁASCICIELA!! Teren inwestycyjny przeznaczony pod handel - usługi, bezpośrednio przy ulicy Modlińskiej, pomiędzy Jabłonną a Nowym Dworem Mazowieckim. Na tym odcinku, mimo intensywnej zabudowy osiedli i domów jednorodzinnych nie ma do tej pory żadnego Cen...
Zobacz ogłoszenie
250 000 zł
1000 m²
Obejrzane
1000m² 250000 zł Możliwa inna wielkość działki
Zobacz ogłoszenie
649 000 zł
1543 m²
Obejrzane
Działka 1543 m2 - Dziekanów Nowy, ul. Poziomkowa | spokojna okolica przy Łomiankach. Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1543 m2, położona w miejscowości Dziekanów Nowy (gmina Łomianki), na skrzyżowaniu ulic Poziomkowej i Rolniczej. Parametry działki: - powierzchnia 1543 m2 - regularny (ł...
Zobacz ogłoszenie
300 000 zł
1034 m²
Obejrzane
Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana w miejscowości Augustówek o powierzchni 1034 m2 skladającej się z trzech działek o nr ewidencyjnych: 74/4, 77/17, 78/16. W cenie jest również udział w drodze na działce nr 78/3. W drodze prąd oraz światłowód. Działka jest położona w otulinie Kampinoski...
Zobacz ogłoszenie
1 221 000 zł
1628 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działka budowlana w pobliżu Kampinoskiego Parku Narodowego Działka usytuowana jest w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, w cichej i spokojnej okolicy, oferując wyjątkowe połączenie natury z wygodą życia blisko miasta. Opis nieruchomości: • Powierzchnia: 1628 m² (około 22 m x 74 m) Działka...
Zobacz ogłoszenie
680 000 zł
801 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działka budowlana w pobliżu Kampinoskiego Parku Narodowego Działka usytuowana jest w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, w cichej i spokojnej okolicy, oferując wyjątkowe połączenie natury z wygodą życia blisko miasta. Opis nieruchomości: • Powierzchnia: 801 m² (około 22 m x 36,4 m) Działk...
Zobacz ogłoszenie
880 000 zł
1200 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działka budowlana w pobliżu Kampinoskiego Parku Narodowego Działka usytuowana jest w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, w cichej i spokojnej okolicy, oferując wyjątkowe połączenie natury z wygodą życia blisko miasta. Opis nieruchomości: Powierzchnia: 1200 m² (około 25 m x 48 m), dział...
Zobacz ogłoszenie
450 000 zł
986 m²
Obejrzane
Oferuję na sprzedaż doskonale zlokalizowaną działkę o powierzchni 986m2, idealną pod budowę wymarzonego domu. Działka jest gotowa do zagospodarowania i odpowiednio zabezpieczona. Najważniejsze atuty nieruchomości: - Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego (MPZP): Teren objęty jest korzystnym...
Zobacz ogłoszenie
280 000 zł
1218 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działka budowlana - Łosia Wólka (gmina Czosnów). Ustawna działka nr 403/2 o powierzchni 1218 m², położona w spokojnej części Łosiej Wólki, zaledwie kilkanaście minut od Warszawy. Najważniejsze atuty: - pełne przeznaczenie w MPZP: MN2 (zabudowa mieszkaniowa) - regularny kształt: ok. 25 x...
Zobacz ogłoszenie
650 000 zł
800 m²
Obejrzane
Działka budowlana o powierzchni 800 m², nr ewid. 290/12 w obrębie Izabelin – Dziekanówek, gm. Czosnów, powiat nowodworski. Działka położona przy ul. Górka Dziekanowska. Nieruchomość położona jest w spokojnej okolicy, w otoczeniu nowej zabudowy jednorodzinnej. Lokalizacja zapewnia szybki i wygodny...
Zobacz ogłoszenie
640 000 zł
2891 m²
Obejrzane
Działka budowlana bez ogrodzenia , woda przyłączona , prąd przyłączony . Przybliżone wymiary 16 m szerokości , długość Ok 180 m.
Zobacz ogłoszenie
700 000 zł
752 m²
Obejrzane
Działka z domem do remontu. Tylko 30 m do lasu,cicha okolica z zabudowaniami jednorodzinnymi. W pobliżu szkoła,przedszkole.
Zobacz ogłoszenie
1 300 000 zł
5741 m²
Obejrzane
Działka budowlana i UP - dostęp do działki od ul. Wiejskiej i Ul.Firmowej - możliwość dokupienia sąsiednich działek . Więcej informacji przez portal lub telefonicznie .
Zobacz ogłoszenie
260 000 zł
1500 m²
Obejrzane
🌿 SPRZEDAM ATRAKCYJNĄ DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ W ŁOMNEJ! 🌳🏡 Na sprzedaż piękna, przestronna działka o powierzchni 1500 m² 🌍 przy ul. Jana Kochanowskiego w malowniczej Łomnej (gmina Czosnów, powiat nowodworski) 🚗 Wymiary: 20 m szerokości x ok. 75 m długości 📏 Tuż przy asfaltowej drodze 🛣️ Otoczona naturą ...
Zobacz ogłoszenie
1 490 000 zł
4058 m²
Obejrzane
Dzień dobry, W przypadku braku możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość SMS - oddzwonię. Na sprzedaż nieruchomość gruntowa obejmująca: • działkę inwestycyjną, położoną bezpośrednio przy trasie S7, • działkę rolną, • działkę budowlaną. Wymiary działki: Szerokość ok. 8 m, długość ok. 510...
Zobacz ogłoszenie
350 000 zł
1098 m²
Obejrzane
Działka położona w miejscowości Kaliszki, w granicach otuliny Kampinoskiego Parku Narodowego (300 metrów od granicy obszaru ochrony ścisłej Kaliszki). W odległości 1,5 km w linii prostej od trasy E7. Powiat Nowodworski, gmina Czosnów, Kaliszki, ulica Akacjowa. W cenie 1/6 udziału w drodze dojazdowe...
Zobacz ogłoszenie
319 000 zł
1050 m²
Obejrzane
Dzien dobry, sprzedam dzialke w Augustowku w pieknym miejscu przy ulicy Prostej, wszsytkie media w drodze blisko dzialki. droga: 77/1 i 78/29 – służebność 78/3 udział w drodze MPZP 1) Przeznaczenie terenu: podstawowe: tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej; uzupełniające: usługi nieucią...
Zobacz ogłoszenie
375 000 zł
1250 m²
Obejrzane
Witam. Sprzedam działkę budowlaną w cichej miejscowości Dobrzyń. Działka ma powierzchnię 1250 m kwadratowych. Dojazd drogą gminną utwardzoną, w pobliżu szkoła, przedszkole itp. itd. Cena 300 zł za metr kwadratowy.
Zobacz ogłoszenie
900 000 zł
1031 m²
Obejrzane
Działka budowlana / inwestycyjna 1031 m² – Izabelin Dziekanówek | MPZP MN8 | Projekt bliźniaka | Media Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o łącznej powierzchni 1031 m², składająca się z dwóch działek sprzedawanych razem, położona w miejscowości Izabelin-Dziekanówek, gmina Czosnów. Działka ob...
Zobacz ogłoszenie
370 000 zł
956 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę, w Cząstkowe Polskim, przy głównej drodze asfaltowej Wiejska. Fownolegla do trasy S7 Naprawdę ładna działka i dobre miejsce. Równa powierzchnia, media w ulicy. Bardzo ustawna. Obok działki przystanek autobusowy bezposrednio do Metro Młociny. Jedyna w swoim rodzaju z tych co pozostał...
Zobacz ogłoszenie
365 000 zł
1131 m²
Obejrzane
Szanowni Państwo, Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną numer 161/10 o powierzchni 1131 m2 położoną w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego w miejscowości Augustówek – gmina Czosnów. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem MN 2.15, ME 8. Tere...
Zobacz ogłoszenie
390 080 zł
1472 m²
Obejrzane
Sprzedam działki budowlane: 1472 m² (20x74) w cenie 265zł/m² Działka o nr 82/20- sprzedana Działka o nr 82/21- dostępna Działka o nr 82/24- dostępna Działki zlokalizowane są w gminie Czosnów w miejscowości Augustówek przy ul. Łubinowej. Położone są w cichej i spokojnej okolicy, w pobliżu Kampi...
Zobacz ogłoszenie
800 000 zł
800 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną o wymiarach 20 m x 40 m, zlokalizowaną w spokojnej miejscowości - Izabelinie Dziekanówku, z jednoczesnym szybkim dostępem do trasy Gdańskiej nr 7. W drodze następujące media: - prąd, - woda, - kanalizacja. Zapraszam do kontaktu pod nr tel.
Zobacz ogłoszenie
188 000 zł
1880 m²
Obejrzane
Działka rekreacyjna 1880 m2 w Dziekanowie Polskim. Urokliwa, zielona, cicha okolica - w pobliżu Jeziora Dziekanowskiego. Dobra lokalizacja - blisko natury, tylko 10 km od warszawskich Bielan, infrastruktura Łomianek Działka ma kształt prostokąta o wymiarach szer. 36, dł. 54 m. Jest nieogrodzona, ...
Zobacz ogłoszenie
275 000 zł
760 m²
Obejrzane
Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana. - Położona w spokojnej i zielonej okolicy Palmiry, przy ul. Ogrodowej. - Nieruchomość o regularnym kształcie, idealna pod zabudowę jednorodzinną. - Dogodny dojazd do Warszawy - tylko kilka minut do trasy S7. - Media w drodze. Więcej informacji udzielę tele...
Zobacz ogłoszenie
741 600 zł
1236 m²
Obejrzane
Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1236 m², położona w miejscowości Izabelin-Dziekanówek - cichej i zielonej okolicy w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego. Najważniejsze atuty nieruchomości: - Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja - dostępne w drodze. - Lokalizacja: spokojna o...