Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Miejscowość
Dzielnica
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki Gliwice - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

46 działek na sprzedaż Gliwice. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (42) oraz niepowtarzające się oferty agencji (4).

Działka rekreacyjna Gliwice Szobiszowice, ul. Zajęcza
Gliwice Szobiszowice, ul. Zajęcza · Działka rekreacyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
20 000 zł
67 zł / m²

Działka Gliwice Szobiszowice na sprzedaż bezpośrednio
Dobry dojazd, duża murowana altana, prąd, woda, wc...

Działka rekreacyjna Gliwice Czechowice
Gliwice Czechowice · Działka rekreacyjna · 750 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
55 000 zł
73 zł / m²

Działka Gliwice Czechowice na sprzedaż bezpośrednio
Działka ROD Jagoda w Gliwicach ( Czechowice ) Działka znajduje się w bardzo cichej lokalizacji, jest najmłodszym ROD w Gliwicach. Powierzchnia działki 750 m2 z altanką o powierzchni 22 m2. Domek posiada dwa pomieszczenia. Na działce jest również domek narzędziowy ok 4 m2. Do działki doprowadzony jest prąd i woda. Na działece znajduje się wiele drzewek owocowych ( jabłonie, gruszka, śliwika, pigwa, brzoskwinia) a także maliny, truskawki, porzeczka czerwona i czarna i duża ilość winogron. ...

Działka budowlana Gliwice Bojków, ul. Rolników
Gliwice Bojków, ul. Rolników · Działka budowlana · 817 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
171 570 zł
210 zł / m²

Działka Gliwice Bojków na sprzedaż bezpośrednio
Ładna działka budowlana, regularny kształt, media w drodze, ostatnia w tym rejonie....

Działka budowlana Gliwice Brzezinka
Gliwice Brzezinka · Działka budowlana · 808 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
205 000 zł
254 zł / m²

Działka Gliwice Brzezinka na sprzedaż bezpośrednio
Dziłka w Gliwicach Brzezince , wjazd na działkę bezpośrednio z ul. Kozielskiej, media w granicy, teren suchy...

Działka budowlana Gliwice Bojków
Gliwice Bojków · Działka budowlana · 1500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
155 000 zł
103 zł / m²

Działka Gliwice Bojków na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę o pow Ok 15arow do wydzielenia z całości działki o numerze 751.Wymiary działki szerokość 15m, długość 100m. W tym roku działka będzie uzbrojona w prąd. W okolicy powstało dużo domów w nowoczesnym budownictwie. Więcej informacji pod telefonem....

Działka budowlana Gliwice Śródmieście, ul. Chorzowska
Gliwice Śródmieście, ul. Chorzowska · Działka budowlana · 650 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
169 000 zł
260 zł / m²

Działka Gliwice Śródmieście na sprzedaż bezpośrednio
0% prowizji ! 0 zł prowizji ! Do sprzedania /dzierżawy działka inwestycyjna budowlano-usługowa przy wylotowej ulicy z Gliwic do Zabrza (ul.Chorzowska, nr 130) , 650 m2. Idealna oferta dla dewelopera pod zabudowę wielorodzinną lub usługową o wysokiej intensywności zabudowy lub pod budowę: żłobka, przedszkola, dom spokojnej starości, na: komis samochodowy , parking (wg planu zagospod.przestrzennego - 8MWU) . Wszystkie media na działce ! CENA BRUTTO: 169 000 zł , RATY . Możliwość dzier...

Działka rekreacyjna Gliwice Sośnica, ul. Tylna
Gliwice Sośnica, ul. Tylna · Działka rekreacyjna · 495 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
19 000 zł
38 zł / m²

Działka Gliwice Sośnica na sprzedaż bezpośrednio
SPRZEDAM DZIAŁKĘ REKREACYJNA W SOŚNICY ROD GÓRNICZ RADOŚĆ NR 60 - ALTANA MUROWANA ODDZIELNA UBIKACJA Z POMIESZCZENIEM NA NARZĘDZIA. W ALTANIE NAROŻNIK PIEC TZW KOZA. ZAINTERESOWANYCH PROSZĘ O KONTAKT SMS NA NR TELEFONU...

Działka budowlana Gliwice, ul. Okrężna
Gliwice, ul. Okrężna · Działka budowlana · 2400 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
636 000 zł
265 zł / m²

Działka Gliwice na sprzedaż
Działka budowlana położona w Gliwicach w strefie przemysłowej. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: inwestycja. Opis działki: Działka o powierzchni ok.2400 m2 w kształcie prostokąta. Teren częściowo obłożony płytami betonowymi. Teren: ogrodzony. Dostępne media: woda, prąd, szambo. Okolice działki: Sąsiedztwo: firmy przemysłowe. Infrastruktura: przemysłowa. Opis lokalizacji: Komunikacja: autobus. ...

Działka budowlana Gliwice
Gliwice · Działka budowlana · 8100 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 620 000 zł
200 zł / m²

Działka Gliwice na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Gliwice. Dojazd do działki: bezpośredni. Przeznaczenie: w planie miejscowym działka przeznaczona jest pod budownictwo mieszkaniowe i usługi. Opis działki: Działka o powierzchni 8100 m2 w kształcie zbliżonym do prostokąta. Teren: równy i płaski. Dostępne media: woda, prąd, kanalizacja, gaz. Opis lokalizacji: Komunikacja: komunikacja publiczna dostępna. Odległość od centrum Gliwic: 4 km. Sąsiedztwo: budynki mieszkalne, DK 88. Rekreacja: śc...

Działka budowlana Gliwice Niepaszyce, ul. Leona Wyczółkowskiego
Gliwice Niepaszyce, ul. Leona Wyczółkowskiego · Działka budowlana · 12009 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
2 260 000 zł
188 zł / m²

Działka Gliwice Niepaszyce na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Gliwice. Dojazd do działki: bezpośredni. Przeznaczenie: w planie miejscowym działki są przeznaczone pod handel, usługi logistyka i znajdują się na terenie Gliwickiej Strefy. Opis działki: Działki o powierzchni 12009 m2 w kształcie zbliżonym do trapezu. Teren: równy i płaski. Dostępne media: wszystkie media woda, prąd, kanalizacja i gaz są w obrębie działki. Opis lokalizacji: Komunikacja: publiczna dostępna. Odległość od centrum Gliwic: 3 km...

  1 2 3 4 5

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.