Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, mazowieckie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 6

6141 działek na sprzedaż mazowieckie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (5494) oraz niepowtarzające się oferty agencji (647).

Działka budowlana Wierzbica
Wierzbica · Działka budowlana · 4000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
500 000 zł
125 zł / m²

Działka Wierzbica na sprzedaż bezpośrednio
Witam. Sprzedam działkę budowlaną w pięknej miejscowości Wierzbica. Dla zainteresowanych wiecej informacji udziele telefonicznie...

Działka siedliskowa Dziekanów Polski, ul. Lotników Alianckich
Dziekanów Polski, ul. Lotników Alianckich · Działka siedliskowa · 2086 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 500 000 zł
719 zł / m²

Działka Dziekanów Polski na sprzedaż bezpośrednio
Działka przylegająca bezpośrednio do puszczy Kampinowskiej,jest cicho l willowo...

Działka budowlana Cisie, ul. Wiatraczna 28
Cisie, ul. Wiatraczna · Działka budowlana · 1100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
176 000 zł
160 zł / m²

Działka Cisie na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Cisie przy ul.Wiatracznej 28. Prąd woda w ulicy, gaz ma być za 2 lata. ...

Działka budowlana Sikory, ul. Główna
Sikory, ul. Główna · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
95 000 zł
95 zł / m²

Działka Sikory na sprzedaż bezpośrednio
Działki o powierzchni 1000 mkw i wymiarach 40x25 zgodnie z rysunkiem slajd nr 4, położone w miejscowości Sikory ul. Główna– 30 km od centrum Warszawy. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania terenu zatwierdzonym Dziennikiem Ustaw działki przeznaczone są na cele: -zabudowa letniskowa, ...

Działka budowlana Giżyno
Giżyno · Działka budowlana · 1418 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
70 000 zł
49 zł / m²

Działka Giżyno na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną, na której znajdują się fundamenty. Na działce jest prąd oraz woda....

Działka rolno-budowlana Wilcza Wólka, ul. Leśna
Wilcza Wólka, ul. Leśna · Działka rolno-budowlana · 7582 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
285 000 zł
38 zł / m²

Działka Wilcza Wólka na sprzedaż bezpośrednio
Bardzo ładna działka rolno-budowlana o powierzchni 7582 m2, częściowo porośnięta iglakami w miejscowości Wilcza Wólka, gmina Prażmów, pomiędzy ulicami Leśna i Łąkowa nr obrębu 0025 nr działki 54/3 księga wieczysta WA1I/00022598/8 kształt - prostokąt 171m x 44m. Media - w pobliżu, prąd i woda oraz za...

Działka budowlana Dziechciniec
Dziechciniec · Działka budowlana · 1317 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
217 305 zł
165 zł / m²

Działka Dziechciniec na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana 1317 m² Media: prąd i woda Dojazd: droga utwardzona Cicha i spokojna okolica, działka znajduje się blisko lasu Sklep i przystanek autobusowy: niecały 1 km Odległość od centrum Warszawy: 30 km W razie pytań, zachęcam do kontaktu: telefonicznie 500 - pokaż numer telefonu...

Działka budowlana Otwock
Otwock · Działka budowlana · 1070 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
168 000 zł
157 zł / m²

Działka Otwock na sprzedaż
Działka budowlana o idealnych wymiarach na dom jednorodzinny ( 32m x 32m)Nieruchomosć zlokalizowana w cichej dzielnicy miasta Otwocka, do centrum zaledwie 5 min samochodem. W niedalekiej przyszłości w odległości zaledwie 10 km powstanie nowe centrum handlowe w Góraszce. Działka znajduje sie w ...

Działka budowlana Aleksandrówka
Aleksandrówka · Działka budowlana · 3500 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
250 000 zł
71 zł / m²

Działka Aleksandrówka na sprzedaż
Zlokalizowana we wsi w sąsiedztwie nowo powstających domówW sąsiedztwie las, spokojna okolica, bliskość stacji PKP, Media ( prąd, woda ) gmina planuje kanalizacje w niedługim czasie. Działka częściowo porośnięta młodymi brzozamiDziałka z dużym potencjałem z przeznaczeniem do podziału na dwie mni...

Działka inwestycyjna Warszawa Wilanów
Warszawa Wilanów · Działka inwestycyjna · 1805 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
799 000 zł
443 zł / m²

Działka Warszawa Wilanów na sprzedaż
Działka budowlana z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - MU-3.Media: prąd, gaz, woda i szambo przy działce. Bliskość do przystanku autobusowego około 400 m.W pobliżu pełna infrastruktura. ...

      1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.