Mieszkanie na sprzedaż
ul. Kurkowa Wrocław Śródmieście

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Śródmieście, ul. Kurkowa. Zdjęcie 1
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Śródmieście, ul. Kurkowa. Zdjęcie 2
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Śródmieście, ul. Kurkowa. Zdjęcie 3
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Śródmieście, ul. Kurkowa. Zdjęcie 4
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Śródmieście, ul. Kurkowa. Zdjęcie 5
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Śródmieście, ul. Kurkowa. Zdjęcie 6
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Śródmieście, ul. Kurkowa. Zdjęcie 7
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Śródmieście, ul. Kurkowa. Zdjęcie 8
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Śródmieście, ul. Kurkowa. Zdjęcie 9
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Śródmieście, ul. Kurkowa. Zdjęcie 10
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Śródmieście, ul. Kurkowa. Zdjęcie 11
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Śródmieście, ul. Kurkowa. Zdjęcie 12
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Śródmieście, ul. Kurkowa. Zdjęcie 13
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Śródmieście, ul. Kurkowa. Zdjęcie 14
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Śródmieście, ul. Kurkowa. Zdjęcie 15

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Śródmieście ul. Kurkowa · 1 piętro

535 000
14 566 zł/m²
36
2 pok.
Wrocław Śródmieście, Kurkowa - lokalizacja przybliżona

Właściciel powierzył sprzedaż nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie – Wrocław, ul. Kurkowa

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 36,73 m², położone na 1. piętrze w kamienicy przy ul. Kurkowej we Wrocławiu.

Najważniejsze informacje: 2 funkcjonalne pokojepowierzchnia: 36,73 m²piętro: 1budynek: kamienicado mieszkania przynależy piwnicaparking ogólnodostępny ogrzewanie elektryczne - grzejniki akumulacyjne Czynsz ok. 250 zł

Cena ofertowa: 535 000 zł

Mieszkanie idealne zarówno do życia jak i pod inwestycje.

Idealna inwestycja – gotowy biznes!

Mieszkanie jest obecnie z powodzeniem wynajmowane w modelu krótkoterminowym, generując ok. 43 000 zł netto rocznie.

Nieruchomość sprzedawana jest jako gotowiec inwestycyjny, w skład którego wchodzi: w pełni działający model najmu krótkoterminowegostrona internetowa wspierająca rezerwacjepozytywne opinie w Google Mapswypracowana marka i rozpoznawalność

To doskonała propozycja dla osób szukających pewnej lokaty kapitału lub chcących przejąć działający, dochodowy biznes bez konieczności budowania go od zera.

Lokalizacja:

Ulica Kurkowa to świetnie skomunikowana część Wrocławia – blisko centrum, z szybkim dostępem do atrakcji turystycznych, uczelni oraz komunikacji miejskiej.

Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia prezentacji!
Telefon [numer]

Kontakt: [numer]. Zamieszczone oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny. Najlepsze oferty tylko w biurze nieruchomości. Zapraszamy na naszą stronię [www]. Jesteśmy biurem z 21 letnim doświadczeniem. Nr licencji zawodowej: 2189. Nasza praca to nasza pasja, spełniamy marzenia o własnym lokum. Naszym klientom zapewniamy obsługę prawną transakcji prowadzoną przez naszego prawnika oraz pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu a także doradztwo prawne po zakończeniu transakcji.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,73 m²