Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
ul. Koński Jar Warszawa Ursynów

Mieszkanie 6-pokojowe Warszawa Ursynów, ul. Koński Jar. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Warszawa Ursynów ul. Koński Jar · 3 piętro

940 000
14 850 zł/m²
63
6 pok.
Warszawa Ursynów, Koński Jar - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 28 200 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

[Oferta prywatna, nie jestem zainteresowany współpracą z pośrednikami]

Sprzedam mieszkanie / gotowy produkt inwestycyjny, zlokalizowany tuż przy wejściu do stacji metra Ursynów. Nieruchomość generująca stabilny dochód od pierwszego dnia.

Idealna propozycja dla inwestora, szukającego sprawdzonego modelu najmu, w jednej z najlepiej skomunikowanych części Warszawy.

Cena: 940 000 zł
Przychód: 8 675 zł / miesiąc
ROI po opłatach, rachunkach i podatku: ok. 8,15%

NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 63,3 m² (plus 3,9 m² piwnicy), położone na 3 piętrze, w niskim, czteropiętrowym budynku.
Układ:
- 6 niezależnych pokoi (aktualnie wynajmowanych),
- kuchnia,
- 2 łazienki (łazienka + dodatkowe WC),
- hall,
- balkon,
- piwnica.

Dodatkowe informacje:
- ogrzewanie miejskie,
- pełna własność (czysta księga wieczysta),
- budynek w technologii wielkiej płyty (niska zabudowa).

STANDARD I WYKOŃCZENIE
Mieszkanie przeszło gruntowny remont, obejmujący m.in.:
- wymianę instalacji elektrycznej i hydraulicznej,
- odnowienie podłóg (drewniany parkiet - cyklinowany i lakierowany),
- wykończenie ścian (gładzie, farby zmywalne / tapety),
- gruntowną modernizację kuchni i łazienek.

Rozwiązania zwiększające atrakcyjność najmu:
- 2 toalety (komfort dla najemców),
- funkcjonalnie podzielona kuchnia (strefa gotowania + przechowywania),
- brak instalacji gazowej (płyta elektryczna),
- szybki internet bezprzewodowy.

WYPOSAŻENIE
Mieszkanie w pełni przygotowane pod najem:
- kompletnie wyposażona kuchnia (AGD + wyposażenie),
- każdy pokój umeblowany (łóżko, szafa, biurko, krzesło, regały),
- zamki w pokojach,
- sprzęty dodatkowe: pralka, odkurzacz, żelazko, suszarki.

DOCHODOWOŚĆ
- przychód: 8 675 zł / miesiąc (104 100 zł rocznie),
- koszty właściciela (opłaty do spółdzielni oraz media): ok. 1 541 zł / miesiąc,
- dochód netto (po podatku ryczałtowym): ok. 6 383 zł / miesiąc,
- ROI:
- ok. 9,1% brutto
- ok. 8,15% netto

Umowy najmu obowiązują do końca sierpnia 2026 r. (optymalny moment pod ewentualną aktualizację stawek).
Potencjał wzrostu:
Możliwość podniesienia czynszów (ok. 50-200 zł / pokój) przy aktywnym zarządzaniu i nowych umowach.

LOKALIZACJA - URSYNÓW / METRO
Jedna z najmocniejszych lokalizacji pod wynajem w Warszawie.
- ok. 100 m do wejścia do stacji metra Ursynów,
- bezpośredni dostęp do komunikacji miejskiej,
- blisko uczelni (SGGW, Vistula),
- pełna infrastruktura: sklepy, usługi, gastronomia.

Lokalizacja gwarantuje bardzo wysokie obłożenie i płynność najmu.

NAJWAŻNIEJSZE ATUTY
- gotowy produkt inwestycyjny (bardzo dobre obłożenie od lat),
- 6 pokoi - dywersyfikacja przychodu,
- lokalizacja przy metrze,
- stabilny cashflow od pierwszego dnia,
- po remoncie - nie wymaga nakładów w krótkim/średnim terminie,
- potencjał wzrostu czynszów,
- pełna własność (możliwość kredytowania).

PODSUMOWANIE
Nieruchomość dla inwestora, który chce kupić sprawdzony i działający model najmu w topowej lokalizacji Warszawy - bez konieczności przeprowadzania remontu czy budowania portfela najemców od zera.

  • Na sprzedaż mieszkanie 6-pokojowe o powierzchni 63,30 m² balkon, piwnica
  • 3 piętro w 4-piętrowym bloku rok budowy 1977
  • Warszawa, Ursynów ul. Koński Jar
  • Mieszkanie w stanie do zamieszkania okna plastikowe