Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
ul. dr. Jana Piltza Kraków Ruczaj

NOWA OFERTA
Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Ruczaj, ul. dr. Jana Piltza. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Kraków Ruczaj ul. dr. Jana Piltza · 3 piętro

649 000
18 128 zł/m²
35
2 pok.
Kraków Ruczaj, dr. Jana Piltza - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 19 500 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Bezpośrednio od właściciela:
Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie (36 m²) o wysokim standardzie wykończenia (klasa premium) przy ul. Piltza (Ruczaj).

Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku z windą z 2020 roku.

Mieszkanie składa się z jasnego salonu z aneksem kuchennym oraz osobnej, ustawnej sypialni.
Nieruchomość była użytkowana wyłącznie przez właściciela (nigdy nie była wynajmowana), jest bardzo zadbana i gotowa do wprowadzenia od zaraz.
Pełne umeblowanie oraz sprzęty premium widoczne na zdjęciach pozostają w cenie.

NAJWIĘKSZE ATUTY:
- Wyjście na loggię z obu pokoi: Unikalny i niezwykle funkcjonalny układ - zarówno z salonu, jak i z sypialni można bezpośrednio wyjść na przestronną loggię.
- Widok na zieleń: Okna wychodzą na wschodnią stronę. Z loggii roztacza się widok na korony drzew, co gwarantuje pełną prywatność i brak efektu "okno w okno".
- Wykonanie i wyposażenie Premium: Meble lakierowane na wymiar (kuchnia, przedpokój, sypialnia, łazienka), pełne AGD (w tym osobna suszarka bębnowa w zabudowie), automatyczna deska myjąca marki Roca w łazience oraz duży TV 65". Przemyślane, designerskie oświetlenie strefowe (m.in. ring LED).
- Niskie opłaty: Czynsz administracyjny to ok. 380 zł (stawka bazowa, bez zgłoszonych lokatorów). Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej (MPEC).
- Dwa miejsca postojowe: Kluczowy atut w tej okolicy (szczegóły poniżej).
- Stan prawny: Pełna własność, czysta sytuacja prawna - możliwość zakupu na kredyt.

LOKALIZACJA:
- 12 minut pieszo do pętli "Czerwone Maki" (tramwaje i autobusy).
- W najbliższej okolicy: Centrum Atut, Lidl, Rossmann, restauracje, Hala Maki.
- Kilka minut do Kampusu UJ oraz kompleksu biurowców Dot Office (Shell, Motorola, Nokia, UBS).

STAN PRAWNY I FINANSE:
Pełna własność z Księgą Wieczystą (brak obciążeń).
Z uwagi na uwarunkowania formalno-prawne (jedna KW), mieszkanie sprzedawane jest wyłącznie w pakiecie z dwoma miejscami w garażu podziemnym (zakup obligatoryjny):
- Standardowe miejsce postojowe: 60 000 zł - bardzo komfortowe, ulokowane optymalnie na wprost wyjazdu z hali garażowej.
- Miejsce na platformie: 30 000 zł - zlokalizowane w hali garażowej sąsiedniego bloku (ograniczenie wysokości auta do 150 cm) - idealne dla drugiego auta, motocykla lub auta miejskiego.
- Cena za mieszkanie z wyposażeniem: 649 000 zł
- Cena za dwa miejsca postojowe: 90 000 zł
- ŁĄCZNA CENA ZA CAŁY PAKIET: 739 000 zł

Mieszkanie dostępne od zaraz.
Pośrednikom dziękuję - zapraszam tylko z konkretnym klientem.

--------------------------
ENGLISH DESCRIPTION:
Directly from the owner: For sale a modern, 2-room apartment (36 m²) finished to a high / premium standard, located at Piltza Street (Ruczaj district).

The apartment is situated on the 3rd floor of a 4-story building with an elevator (built in 2020).

The apartment consists of a bright living room with a kitchenette and a separate bedroom.
The property has been occupied exclusively by the owner (never rented out). It is in very good condition, fully functional, and ready to move in.
All premium furniture and high-end appliances visible in the pictures are included in the price.

KEY ADVANTAGES:
- Loggia accessible from both rooms: A unique and highly practical layout - you can access the spacious loggia directly from both the living room and the bedroom.
- Green view: East-facing windows. The loggia overlooks green trees, ensuring excellent privacy with no buildings directly opposite.
- Premium finish & furnishing: Custom-made lacquered furniture (kitchen, hallway, bedroom), full household appliances (including a separate built-in tumble dryer), a Roca electronic bidet toilet seat in the bathroom, and a large 65" TV. Thoughtful, designer zone lighting (including a living room LED ring).
- Low maintenance costs: Administrative rent is approx. 380 PLN (base rate, without registered occupants). District heating and hot water (MPEC).
- Two parking spaces: A rare and crucial asset in this area (details below).
- Legal status: Full ownership, clear legal status - mortgage friendly.

LOCATION (Heart of Ruczaj):
- 12-minute walk to the "Czerwone Maki" tram & bus terminal (fast connection to the city center).
- Nearby: Atut Shopping Center, Lidl, Rossmann, restaurants, and gyms.
- Perfect for corporate professionals: just minutes away from the Jagiellonian University Campus and the Dot Office complex (Shell, Motorola, Nokia, UBS).

LEGAL STATUS & PRICE:
Full ownership with a clear Land and Mortgage Register (Księga Wieczysta).
Due to the legal setup (one register), the apartment is sold strictly as a bundle with two underground parking spaces (mandatory purchase):
- Standard underground parking spot: 60 000 PLN - highly convenient, perfectly located directly opposite the garage exit.
- Parking spot on a platform: 30 000 PLN - located in the underground garage of the neighboring building (car height limit up to 150 cm) - ideal for a second car, a motorcycle, or a city car.
- Price for the apartment (with equipment): 649 000 PLN
- Price for two parking spaces: 90 000 PLN
- TOTAL PACKAGE PRICE: 739 000 PLN

Available immediately.
Real estate agents - please do not contact me unless you have a specific client.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35,80 m² balkon, garaż/miejsce parkingowe, aneks kuchenny
  • 3 piętro w 4-piętrowym bloku z windą, rok budowy 2020
  • Kraków, Ruczaj ul. dr. Jana Piltza
  • Mieszkanie w stanie do zamieszkania okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
130000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat