Mieszkanie na sprzedaż
ul. Lubostroń Kraków Ruczaj

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Ruczaj, ul. Lubostroń. Zdjęcie 1
Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Ruczaj, ul. Lubostroń. Zdjęcie 2
Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Ruczaj, ul. Lubostroń. Zdjęcie 3
Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Ruczaj, ul. Lubostroń. Zdjęcie 4
Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Ruczaj, ul. Lubostroń. Zdjęcie 5
Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Ruczaj, ul. Lubostroń. Zdjęcie 6
Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Ruczaj, ul. Lubostroń. Zdjęcie 7
Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Ruczaj, ul. Lubostroń. Zdjęcie 8
Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Ruczaj, ul. Lubostroń. Zdjęcie 9
Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Ruczaj, ul. Lubostroń. Zdjęcie 10
Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Ruczaj, ul. Lubostroń. Zdjęcie 11
Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Ruczaj, ul. Lubostroń. Zdjęcie 12
Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Ruczaj, ul. Lubostroń. Zdjęcie 13
Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Ruczaj, ul. Lubostroń. Zdjęcie 14
Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Ruczaj, ul. Lubostroń. Zdjęcie 15

Mieszkanie na sprzedaż Kraków Ruczaj ul. Lubostroń · 1 piętro

649 000
16 013 zł/m²
40
2 pok.
Kraków Ruczaj, Lubostroń - lokalizacja przybliżona

Właściciel powierzył sprzedaż nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i garażem | 40,53 m² | ul. Lubostroń 7A | Ruczaj - Kraków
LOKALIZACJA
Mieszkanie znajduje się w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Krakowa - Ruczaju, przy ul. Lubostroń 7A.
W pobliżu przystanek tramwajowy Czerwone Maki, zapewniający szybki dojazd do centrum miasta.
W okolicy:
sklepy i usługi: Pasaż Ruczaj, Lewiatan, Rossmann, lokale gastronomiczne
tereny zielone i rekreacyjne: Zalew Zakrzówek, Skałki Twardowskiego, ścieżki rowerowe
miejsca pracy: Krakowski Park Technologiczny, Motorola, Shell, Nokia, Green Office
placówki edukacyjne i place zabaw
MIESZKANIE
Powierzchnia: 40,53 m² | Piętro: 1 | Kameralny budynek z 2000 r. (3 piętra)
W skład mieszkania wchodzą:
salon z wyjściem na balkon,
osobna sypialnia,
oddzielna kuchnia,
łazienka z wanną,
hol z miejscem do przechowywania.
Dodatkowo:
komórka lokatorska (2,66 m²),
miejsce postojowe w garażu podziemnym (płatne dodatkowo),
ogrzewanie miejskie (brak piecyka gazowego).
CENA
Mieszkanie: 649 000 zł
Miejsce postojowe w garażu podziemnym: 50 000 zł
Zapraszam na prezentację!
Promo Estates
Krzysztof: +[numer]45

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,53 m² garaż
  • 1 piętro w 3-piętrowym bloku rok budowy 2000
  • Kraków, Ruczaj ul. Lubostroń
  • Odrębna własność z księgą wieczystą  
  • Ogłoszenie biura nieruchomości  
  • Oferta dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
130000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat