Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatne niezależne doradztwo i porównanie wielu banków.

Wrocław Psie Pole

1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
326 000
Powierzchnia
34
Cena za m²
9588
Piętro
1 / winda
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
2020
Ogłoszenie
Lista zdjęć

Nowe osiedle, które powstało w niezwykle urokliwym miejscu w kilku inwestycjach wrocławskich developerów. Na osiedlu funkcjonuje już Fresh Market oraz dobrze zaopatrzone Delikatesy, przychodnia lekarska, przedszkole oraz inne punkty handlowe i usługowe. Trwa już budowa zespołu szkolno-przedszkolnego, a jego uruchomienie zaplanowano na 2023r.

Osiedle dobrze jest skomunikowane z centrum miasta, obecnie już jest uruchomiona linia 111 na Pl. Grunwaldzki i 143 na Krzyki przez Most Millenijny i Gądowiankę. Dla zmotoryzowanych nie bez znaczenia jest łatwy dojazd z osiedla do obwodnicy śródmiejskiej i AOW, a dla entuzjastów dwóch kółek- droga rowerowa, która łączy Widawę z centrum miasta, a Wrocław ze Wzgórzami Trzebnickimi.

Mieszkanie do sprzedaży, nowe, wykończone pod klucz (do wprowadzenia z walizką), nigdy nie zamieszkałe, położone od strony zachodniej, na I piętrze w budynku z windą z udogodnieniami dla niepełnosprawnych.
Jasne, doskonale doświetlone światłem dziennym, gotowe do wprowadzenia.

---- Pokój dzienny (około 18m2) z wyjściem na duży balkon (około 4,7m2), kuchnia osobna ( około 6,5m2) i łazienka 4,7m2 oraz przedpokój z miejscem na dużą szafę.

Mieszkanie jest pięknie wykończone, przygotowane do wprowadzenia.
Wewnątrz osłoniętego przez budynki patio znajduje się zagospodarowane podwórko.
Wokół liczne tereny zielone, wymarzone na spacery z czworonogami lub do uprawiania pieszych marszów czy rowerowych wycieczek.

Miejsce postojowe w garażu podziemnym ujęte w cenie.

Informacje zawarte na niniejszej stronie nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, lecz służą wyłącznie celom informacyjnym.   

  • Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 34 m²
  • 1 piętro w 4-piętrowym bloku z windą z 2020 roku
  • Wrocław, Psie Pole
  • Balkon, miejsce w hali garażowej
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Wrocław Psie Pole Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?
Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.