Poznań Głuszyna
ul. Głuszyna
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
280 000
Powierzchnia
43
Cena za m²
6512
Piętro
parter
Rok budowy
1958
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Poznań Głuszyna, ul. Głuszyna. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Poznań Głuszyna, ul. Głuszyna. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Poznań Głuszyna, ul. Głuszyna. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Poznań Głuszyna, ul. Głuszyna. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Poznań Głuszyna, ul. Głuszyna. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Poznań Głuszyna, ul. Głuszyna. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Poznań Głuszyna, ul. Głuszyna. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Poznań Głuszyna, ul. Głuszyna. Zdjęcie 8 Mieszkanie 2-pokojowe Poznań Głuszyna, ul. Głuszyna. Zdjęcie 9 Mieszkanie 2-pokojowe Poznań Głuszyna, ul. Głuszyna. Zdjęcie 10 Mieszkanie 2-pokojowe Poznań Głuszyna, ul. Głuszyna. Zdjęcie 11 Mieszkanie 2-pokojowe Poznań Głuszyna, ul. Głuszyna. Zdjęcie 12 Mieszkanie 2-pokojowe Poznań Głuszyna, ul. Głuszyna. Zdjęcie 13 Mieszkanie 2-pokojowe Poznań Głuszyna, ul. Głuszyna. Zdjęcie 14 Mieszkanie 2-pokojowe Poznań Głuszyna, ul. Głuszyna. Zdjęcie 15
Lista zdjęć

Polecamy na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w podpoznańskiej Głuszynie.

Mieszkanie przeznaczone jest do remontu, aczkolwiek niektóre elementy obecnego wykończenia mogą być z powodzeniem pozostawione przez nowego właściciela, typu: okna, drzwi, niektóre podłogi czy wymieniona instalacja grzewcza.

Lokalizacja jest nie do przecenienia.
Mieszkanie znajduje się formalnie w granicach administracyjnych miasta Poznania, na przedmieściach o charakterze rolniczo - willowym.

Proponowana nieruchomość mieści się na parterze niskiego ceglanego i ocieplonego bloku.

Mieszkanie jest bardzo ustawne i składa się z dwóch niezależnych pokoi (11,6m2 i 12,7m2), korytarza (8,2m2), sporej kuchni (7,3m3) oraz oddzielnej łazienki i toalety.

Dodatkowo do mieszkania przynależy bardzo duża piwnica o powierzchni 12,1 m2, co może być świetnym rozwiązaniem do pozostawiania chociażby rowerów, wózka, opon oraz zapasów i innych rzeczy.
Ogrzewanie indywidualnym piecem gazowym.

Wrażeniu większej przestrzeni sprzyja spora wysokość sufitów.

Kuchnia oraz jeden pokój znajdują się od strony północno - wschodniej, natomiast drugi pokój znajduje się od strony południowo - zachodniej.

Jest to bardzo przyjazna, bezpieczna i cicha okolica.

W pobliżu znajduje się bogata infrastruktura społeczna: Zespół Szkół z oddziałami sportowymi (gimnazjum, szkoła podstawowa), przedszkole, otwarty teren sportowy OSIR z boiskami oraz siłownią zewnętrzną, osiedlowe sklepy spożywcze, zabytkowy XIII-wieczny kościółek, bankomat, poczta.

Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum Poznania zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem. W kilkanaście minut można znaleźć się praktycznie w centrum miasta.

Niedaleko znajduje się przystanek autobusowy, skąd można w ok 12min dostać się na pętlę na Starołęce. Autobusy kursują często, co ok 10 - 15 minut.

Teren ten jest bardzo przyjazny rowerzystom i spacerowiczom. Istnieje sporo możliwości dostania się na pobliskie tereny zielone.

Oferowane mieszkanie stanowi idealną propozycję dla ludzi zarówno młodych, jak i starszych, ceniących sobie przyjazne otoczenie, z jednoczesną bliskością do różnych ośrodków znajdujących się bliżej centrum Poznania.
Jest to tym bardziej idealna propozycja dla inwestorów!

Pod blokiem znajdują się liczne miejsca postojowe i skwery zieleni.

Proponowane mieszkanie stanowi wyodrębnioną własność z udziałem w prawie własności gruntu i jest dostępne do przejęcia od zaraz!

Polecamy i zapraszamy na prezentację!

Kontakt:
Maciej Gawryluk
Biuro nieruchomości ASTONS
tel: [numer]
e-mail: [email]
[www]

Przedstawione dane mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NASZYM BIUREM NIERUCHOMOŚCI.

WSZYSTKIE TRANSAKCJE PRZEPROWADZANE PRZY UDZIALE NASZEGO BIURA NADZOROWANE SĄ PRZEZ LICENCJONOWANEGO POŚREDNIKA I JEDNOCZEŚNIE PRAWNIKA. BIURO ASTONS NIERUCHOMOŚCI JEST UBEZPIECZONE OD ODPOWIEDZIALNOŚCI CYWILNEJ ZA WYKONYWANE CZYNNOŚCI POŚREDNICTWA. NIEODPŁATNIE POMAGAMY W WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEGO FINANSOWANIA KREDYTOWEGO.

ŚWIADCZYMY PROFESJONALNE USŁUGI W ZAKRESIE POŚREDNICTWA PRZY SPRZEDAŻY, WYNAJMIE, JAK I KUPNIE NIERUCHOMOŚCI GŁÓWNIE NA TERENIE POZNANIA I OKOLIC.

[www]

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m²
  • parter w 2-piętrowym bloku z 1958 roku
  • Poznań, Głuszyna, ul. Głuszyna
  • Mieszkanie w stanie do remontu, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Poznań Głuszyna, Głuszyna Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.