Gdańsk Zaspa
ul. Pilotów
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
1 100 000
Powierzchnia
71
Cena za m²
15406
Piętro
parter
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Zaspa, ul. Pilotów. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Zaspa, ul. Pilotów. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Zaspa, ul. Pilotów. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Zaspa, ul. Pilotów. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Zaspa, ul. Pilotów. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Zaspa, ul. Pilotów. Zdjęcie 6
Lista zdjęć

MIESZKANIE INWESTYCYJNE
LOKALIZACJA:
Mieszkanie znajduje się w świetnie skomunikowanej dzielnicy Gdańska, Zaspa-Młyniec. Wokół pełna infrastruktura handlowo - usługowa - markety, szkoły/przedszkola, przychodnia, siłownia. Wokół wiele terenów zielonych. Doskonały dojazd do Wrzeszcza i Gdańska Głównego oraz morza. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe oraz skm.
MIESZKANIE:
Lokal o powierzchni 71,40 m2 położony jest na parterze budynku. Mieszkanie składa się z 3 niezależnych mieszkań, kawalerek idealnych dla par, bądź osób ceniących sobie komfort mieszkania w pojedynkę.
Doskonała inwestycja, dla osoby, która w swoim kapitale zamierza być w posiadaniu nieruchomości przynoszącej zyski. Możliwość przejęcia lokali wraz z podpisanymi umowami wynajmu.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 71,40 m²
  • parter w 8-piętrowym bloku
  • Gdańsk, Zaspa, ul. Pilotów
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Gdańsk Zaspa, Pilotów Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.