Przejdź do wyników wyszukiwania

Nieruchomości Zabłocie Najwięcej bez pośredników

Średnia 3 750 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych nieruchomości na sprzedaż i wynajem z Zabłocia - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze nieruchomości w Zabłociu można kupić lub wynająć za 900 tys zł, a najdroższe za 900 tys zł. Średnie ceny w ogłoszeniach to 900 tys zł.

3
dom wolnostojący, 8 pokoi Zabłocie

900 000

240

8 pok.

Do sprzedania Dom do remontu, powierzchnia około 240 m², jednorodzinny, wolnostojący, dwukondygnacyjny. Budynek podpiwniczony. Budynek jest do zamieszkania bez remontu. Ogrzewanie gazowe, nowy kocioł, grzejniki aluminiowe. Budynek nie jest ocieplony. Na nieruchomości znajduje się stary dom (okoł...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
6
Działka budowlana Pielgrzymowice, ul. Borowa

129 000

1200

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 12ar. Działka nieogrodzona, płaska, w kształcie prostokąta, bez nasadzeń. Działka znajduję się tuż przy granicy z Jastrzębiem ( ok. 500 m od granicy ). Spokojna okolica, luźna zabudowa domków jednorodzinnych, blisko las, do centrum Jastrzębia jedynie 10...

Zobacz ogłoszenie
7
bliźniak, 5 pokoi Pawłowice

735 000

140

5 pok.

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny i wygodny dom w zabudowie bliźniaczej na pięknie zlokalizowanej działce w Pawłowicach. Okolica spokojna z widokiem na las i urokliwy staw. Budynek posadowiony na działce - wjazd i garaż od strony wschodniej, taras od strony zachodniej. Pokrycie dachu - dachówka...

Zobacz ogłoszenie
26
dom wolnostojący, 5 pokoi Bąków, ul. Jasna

750 000

115

5 pok.

Komfortowy, zadbany i niewymagający dodatkowych nakładów piętrowy dom z roku 1990 położony w Bąkowie na zagospodarowanej działce o pow. 557m2. Dojazd drogą asfaltową. Działka w całości ogrodzona z kutą bramą. Budynek jest w całości podpiwniczony, posiada powierzchnię użytkową 115,4m2, całkowitą 2...

Zobacz ogłoszenie
19
dom wolnostojący, 5 pokoi Pniówek, ul. Krucza

1 700 000