Przejdź do wyników wyszukiwania

Nieruchomości Paniówki Najwięcej bez pośredników

Średnia 1 596 zł/m² 6 ofert
Zobacz najwięcej aktualnych nieruchomości na sprzedaż i wynajem z Paniówek - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze nieruchomości w Paniówkach można kupić lub wynająć za 240 tys zł, a najdroższe za 2.8 mln zł. Średnie ceny w ogłoszeniach to 853 tys zł.

8
Działka budowlana Paniówki, ul. Gliwicka

270 000

1358

PANIÓWKI !!! Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki w topowej lokalizacji - Paniówki, na nowo powstałym osiedlu domów jednorodzinnych. Działka uwzględniona w MPZP jako teren z przeznaczeniem do budownictwa domów jednorodzinnych. działka o powierzchni 1358 m² –posia...

Zobacz ogłoszenie
6
Działka budowlana Paniówki, ul. Gliwicka

259 000

703

PANIÓWKI !!! Na sprzedaż atrakcyjna działka zlokalizowana w Paniówkach, na nowo powstałym osiedlu domów jednorodzinnych - w MPZP jako teren z przeznaczeniem do budownictwa domów jednorodzinnych. Działka o powierzchni 703 m² Cena: 270 000 zł. - kształt zbliżony do kwadratu 26m x 25m Atuty działek...

Zobacz ogłoszenie
9
Działka budowlana Paniówki, ul. Zabrska

245 000

758

Sprzedam działkę budowlaną nr 2079/90, o powierzchni 758m2. Wymiary działki: szerokość 21 metrów, długość 35 metrów. Kształt działki: prostokąt. Działka położona jest w Paniówkach przy ulicy Zabrskiej 1. Jest to jedna z 7 działek na osiedlu domów jednorodzinnych (do sprzedania pozostały tylko 3 dzia...

Zobacz ogłoszenie
6
Działka budowlana Paniówki, ul. Gliwicka

360 500

1030

Posiadam do sprzedania działki budowlane zlokalizowana w Paniówkach, gmina Gierałtowice w rejonie pływalni WODNIK, posiadają bezpośredni dostęp do drogi nr 44 Gliwice – Mikołów, szerokość 36 m . Działki w obowiązującym MPZP oznaczone jako 6 UM - tereny zabudowy usługowo–mieszkaniowej 1. Przeznacz...

Zobacz ogłoszenie
2
Hala/magazyn Paniówki

2 800 000

650

Witam, mam do zaoferowania nieruchomość. Działka 1300 m2, na której stoją 3 hale o powierzchni 120 m2 każda. Hale przystosowane są pod magazyn bądź produkcję. Wyposażenie hal: - Zaplecza socjalne: małe biuro, pomieszczenie z umywalką, toaleta i prysznic. - Miejsce na chłodnię. - Pomieszczenie dla...

Zobacz ogłoszenie
13
dom wolnostojący, 7 pokoi Paniówki, ul. Dworska

1 200 000

298

7 pok.

Oferujemy dom wolnostojący na sprzedaż, mieszczącego się w Paniówkach przy ulicy Dworskiej. Powierzchnia użytkowa budynku wynosi 298 m². Nieruchomość składa się z piwnicy, piętra oraz poddasza mieszkalnego, ogrodu przed domem oraz drugiego ogrodu za domem. PIWNICA: - 2 garaże - suszarnia - łazienk...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
31
Mieszkanie 7-pokojowe Ruda Śląska Kochłowice, ul. Mikołaja Reja

5 400

107

7 pok.

NOWA INWESTYCJA - APARTAMENT DWUPOZIOMOWY DO WYNAJĘCIA RUDA ŚLĄSKA - KOCHŁOWICE, UL. REJA 16/2 Do wynajęcia przestronny, dwupoziomowy apartament o powierzchni 107,47 m², zlokalizowany w kameralnej inwestycji przy ul. Reja 16/2 w Rudzie Śląskiej - Kochłowicach. Mieszkanie znajduje się ...

Zobacz ogłoszenie
11
Mieszkanie 1-pokojowe Zabrze Zaborze, ul. Leszczynowa

165 000

27

1 pok.

Kawalerka na wyłączność w biurze nieruchomości Projekt Kwadrat & Faza Na sprzedaż słoneczna kawalerka położona w Zabrzu, w dzielnicy Zaborze, przy ul. Leszczynowej 2A. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku. Lokal stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących n...

Zobacz ogłoszenie
18
dom wolnostojący, 5 pokoi Mikołów

1 999 000

268

5 pok.

Przestronny dom wolnostojący o powierzchni 268,45 m² wraz z garażem dwustanowiskowym (30,55 m²), na dużej działce o powierzchni 2137 m². MACHDOM INVEST NIERUCHOMOŚCI Opiekun oferty: Mirosław Machulski tel. [numer] [email]  Budynek usytuowany jest w przedniej części działki, co daje szerokie możliwo...

Zobacz ogłoszenie
13
Mieszkanie 4-pokojowe Zabrze, ul. Henryka Sienkiewicza

298 000

91

4 pok.

Eastate ma przyjemność zaprezentować 4 pokojowe mieszkanie w odnowionej przedwojennej kamienicy LOKALIZACJA: Kamienica mieści się praktycznie na rogu ulic Sienkiewicza z 3 maja. To lokalizacja w ścisłym centrum miasta, zapewniająca wygodny dostęp do sklepów, punktów usługowych, komunikacji miejsk...

Zobacz ogłoszenie
5
Mieszkanie 2-pokojowe Zabrze, ul. gen. Charlesa de Gaulle'a

285 000

55

2 pok.

Opis ofertySzukasz mieszkania, które możesz urządzić całkowicie po swojemu? Ta nieruchomość to świetna propozycja dla osób, które widzą potencjał tam, gdzie inni widzą tylko remont. Mieszkanie położone jest w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Zabrza – przy ul. de Gaulle’a, na osiedlu z pełną...

Zobacz ogłoszenie
10
Mieszkanie 2-pokojowe Zabrze, ul. Jurija Gagarina

331 000

52

2 pok.

EASTATE ma przyjemność zaoferować dwu pokojowe mieszkanie po remoncie na os. Kopernika. LOKALIZACJA: Osiedle Mikołaja Kopernika w Zabrze oferuje bardzo dobrą komunikację - szybki dojazd do centrum oraz dostęp do głównych dróg i transportu publicznego. W okolicy znajduje się rozwinięta infrastruk...

Zobacz ogłoszenie
16
Mieszkanie 3-pokojowe Zabrze Zaborze, ul. ks. Doktora Antoniego Korczoka

299 000

53

3 pok.

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,59 m², położone na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul. Korczoka 59 w Zabrzu - dzielnica Zaborze. To idealna propozycja dla osób, które szukają mieszkania z potencjałem i chcą urządzić wnętrze według wła...

Zobacz ogłoszenie
11
Mieszkanie 3-pokojowe Ruda Śląska, ul. Grobla Kolejowa

465 000

90

3 pok.

RUDA ŚLĄSKA - OFERTA NA ZASADACH WYŁĄCZNOŚCI TYLKO W NOTUS. Oferujemy Państwu unikalne mieszkanie w domu dwurodzinnym, położone w jednej z najcichszych i najbardziej spokojnych części Rudy Śląskiej. To idealna propozycja dla osób szukających alternatywy dla mieszkania w bloku – poczucia niezależ...

Zobacz ogłoszenie
10
Mieszkanie 3-pokojowe Ruda Śląska, ul. Grobla Kolejowa

465 000

90

3 pok.

PODSTAWOWE INFORMACJE:- Rodzaj nieruchomości: Lokal mieszkalny w domu dwurodzinnym / dwulokalowym. - Lokalizacja: Ruda Śląska, bardzo cicha i spokojna dzielnica. - Powierzchnia: Powierzchnia użytkowa lokalu wraz z powierzchnią pomieszczeń przynależnych wynosi 90,67 m². - Liczba pokoi: 3. - Stan tech...

Zobacz ogłoszenie
10
Mieszkanie 2-pokojowe Zabrze, ul. Pawła Ślęczka

1 900

37

2 pok.

# Szukasz klimatycznego i przytulnego mieszkania w kameralnej, cichej i zielonej lokalizacji? # Zależy Ci na jednocześnie świetnej komunikacji miejskiej lub szybkim dojazdem do Katowic / Gliwic (DTŚ 300 m) # Jesteś w dobrym miejscu - ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mieszkanie składa się z: • Um...

Zobacz ogłoszenie
6
Mieszkanie 1-pokojowe Zabrze Centrum, ul. Jana Kowalczyka

220 000

39

1 pok.

Zabrze Centrum ul. Kowalczyka 39,9 m2 // 1 pokój + kuchnia z oknem ! WE SPEAK ENGLISH Cena do negocjacji! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnej i funkcjonalnej kawalerki usytuowanej w Centrum Zabrza przy ul. Kowalczyka. Mieszkanie o powierzchni 39,9 m2 znajduje się na 1 piętrze w 4 pię...

Zobacz ogłoszenie
3
Działka Zabrze, al. Aleja J. Nowaka-Jeziorańskiego

zapytaj

1,24 ha

Nieruchomość położona w Zabrzu przy Al. J. Nowaka-Jeziorańskiego o łącznej powierzchni 12419 m², w skład których wchodzą działki 921/150, 920/146, 922/186, 923/187, 924/188, 925/231 zapisane w księgach wieczystych GL1Z/00023934/6, GL1Z/00001033/0, GL1Z/00001032/3, GL1Z/00001030/9, GL1Z/00001029/9. N...

Zobacz ogłoszenie
12
Mieszkanie 2-pokojowe Zabrze Centrum, ul. Jana Matejki

229 000

37

2 pok.

Przytulne mieszkanie w świetnej lokalizacji - centrum Zabrza tuż przy Rondzie Sybiraków. Ekspresowy dojazd do DTŚ i łatwa komunikacja z miastami ościennymi czy Katowicami. Mieszkanie: • Składa się z dużego ustawnego pokoju, sypialni, zamykanej kuchni, łazienki  oraz przedpokoju - możliwość otwarcia...

Zobacz ogłoszenie
5
Mieszkanie 1-pokojowe Ruda Śląska Nowy Bytom, ul. Jana Furgoła

1 450

39

1 pok.

NOWY BYTOM KAWALERKA DO WYNAJĘCIA Mieszkanie o powierzchni użytkowej 39 m2 położone na II piętrze w dwupiętrowym budynku w Rudzie Śląskiej - Nowym Bytomiu. Częściowo umeblowane mieszkanie składa się z: - pokoju, - dużej kuchni z oknem, - łazienki z WC, Ciepł...

Zobacz ogłoszenie
5
Mieszkanie 3-pokojowe Ruda Śląska, ul. Ignacego Paderewskiego

340 000

59

3 pok.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 59,44 m², położonego w Rudzie Śląskiej, w dzielnicy Wirek przy ul. Paderewskiego. Najważniejsze atuty: • Doskonała lokalizacja: Mieszkanie znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy z dobrze rozwiniętą infrastrukturą. W pobl...

Zobacz ogłoszenie
12
Mieszkanie 2-pokojowe Knurów Szczygłowice, ul. Aleja Piastów

1 500

38

2 pok.

Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie położone na 4 piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Knurowa - dzielnica Szczygłowice, ul. Aleja Piastów 13C. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi, w tym: - pokoju z ogrodem zimowym w formie balkonu, który może pełnić funkcję strefy relaksu lu...

Zobacz ogłoszenie
11
Działka budowlana Mikołów

589 000

932

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży pięknej działki budowlanej zlokalizowanej w Mikołowie przy ulicy Skośnej w otulinie lasu i nowych domów. Działka budowlana w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową - ...

Zobacz ogłoszenie
11
Mieszkanie 2-pokojowe Ruda Śląska Wirek, ul. Fryderyka Joliot-Curie

270 000

46

2 pok.

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie po remoncie - Ruda Śląska, ul. Joliot-Curie 4 Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 46,4 m² , położone na 2 piętrze w zadbanym, 4-piętrowym bloku po termomodernizacji , zlokalizowanym w Ruda Śląska przy ul. Joliot-Curie 4. Lokal ...

Zobacz ogłoszenie
18
dom wolnostojący, 6 pokoi Ruda Śląska Kochłowice

899 900

181

6 pok.

RUDA ŚLĄSKA - OFERTA NA ZASADACH WYŁĄCZNOŚCI TYLKO W NOTUS. Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 181 m², położony na działce o powierzchni 511 m². DOM DO ZAKUPU PRZEZ OBCOKRAJOWCÓW BEZ ZGODY MSWiA-2 samodzielne mieszkania. Nieruchomość wyposażona jest w piwnicę, pomieszczenia gospodarc...

Zobacz ogłoszenie
13
Mieszkanie 2-pokojowe Ruda Śląska, ul. Antoniego Tiałowskiego

198 900

57

2 pok.

RUDA ŚLĄSKA-OFERTA NA ZASADACH WYŁĄCZNOŚCI , TYLKO W NOTUS. Prezentujemy przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m², położone w spokojnej i zielonej części miasta Rudy Śląskiej (dzielnica Godula)ulica Tiałowskiego. Mieszkanie znajduje się w solidnej kamienicy i stanowi idealną bazę ...

Zobacz ogłoszenie
3
Mieszkanie 2-pokojowe Mikołów

471 200

59

2 pok.

Tylko u Nas!!! TYLKO W NASZYM BIURZE NOTUS !!! Na Sprzedaż !!! Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny apartament o powierzchni 59 m², położony w kameralnej inwestycji Apartamenty w Mikołowie . Układ pomieszczeń: - Salon z aneksem kuchennym: 26 m² – jasna, otwarta przestrzeń dzienna z dużymi prz...

Zobacz ogłoszenie
13
Mieszkanie 2-pokojowe Zabrze, ul. 3 Maja

205 900

35

2 pok.

ZABRZE-CENTRUM Zapraszam do zakupu 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 34,54 m², zlokalizowanego blisko centrum Zabrza – przy ul. 3-go Maja. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 4-piętrowym, ocieplonym budynku z zadbaną i czystą klatką schodową. Mieszkanie składa się z : - 2 pokoje, - kuchn...

Zobacz ogłoszenie
12
Mieszkanie 1-pokojowe Ruda Śląska Bykowina, ul. Brygadzistów

1 700

30

1 pok.

Kawalerka do wynajęcia - Ruda Śląska, Bykowina, ul. Brygadzistów 1 Na wynajem jasna i funkcjonalna kawalerka położona na wysokim parterze w spokojnej części Rudy Śląskiej - Bykowinie. Mieszkanie zostało zaprojektowane w przemyślany sposób, oferując wyraźny podział przestrzeni. W pokoju d...

Zobacz ogłoszenie
9
Mieszkanie 2-pokojowe Ruda Śląska Ruda, ul. Powstańców

195 000

36

2 pok.

OKAZJA RYNKOWA: 2 POKOJE W STANDARDZIE DO WPROWADZENIA - NOWA CENA Lokalizacja: Ruda Śląska, ul. Powstańców | Powierzchnia: 36 m² | Cena: 195 000 zł Szukasz mieszkania, które oferuje pełen komfort od pierwszego dnia i równocześnie jest świetną inwestycją?. Mieszkanie przy ul. Powst...

Zobacz ogłoszenie
3
Lokal Ruda Śląska Nowy Bytom, ul. Piotra Niedurnego

900

20

Do wynajęcia lokal użytkowy - Ruda Śląska, ul. Niedurnego 65 Oferuję do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 20 m² , zlokalizowany na 1. piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Niedurnego 65 w Rudzie Śląskiej. Lokal składa się z jednego, ustawnego pomieszczenia z dostępem do wody . ...

Zobacz ogłoszenie
9
Lokal Ruda Śląska Nowy Bytom, ul. Piotra Niedurnego

1 500

45

LOKAL UŻYTKOWY NA WYNAJEM - CENTRUM NOWEGO BYTOMIA UL. NIEDURNEGO 65 WYSOKI STANDARD, 45,54m2, 1500 zł netto !!! Przedstawiam Państwu do wynajęcia lokal handlowo-usługowo-biurowy o powierzchni użytkowej 45,54 m2, mieszczący się w Rudzie Śląskiej - dzielnicy Nowy Bytom przy ul. Niedur...

Zobacz ogłoszenie
10
Lokal Ruda Śląska Nowy Bytom, ul. Piotra Niedurnego

2 500

74

Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 74,49 m² w doskonałej lokalizacji - Ruda Śląska, ul. Niedurnego 65. Jeśli szukasz miejsca, które podkreśli profesjonalny charakter Twojej działalności i zapewni komfortowe warunki pracy, ten lokal będzie idealnym wyborem. Położony na pierwsz...

Zobacz ogłoszenie
5
Lokal Ruda Śląska Godula, ul. Joanny

3 800

73

Atrakcyjny lokal w sercu Rudy Śląskiej - Goduli Adres : ul. Joanny 20 Czynsz : 3800 zł netto/miesiąc + media wg zużycia Kaucja : dwumiesięczna Na wynajem przestronny i funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 73,7 m², położony na parterze zadbanego budynku mieszkalno-usługowego, w ...

Zobacz ogłoszenie
8
Lokal Ruda Śląska Nowy Bytom, ul. Piotra Niedurnego

7 000

123

123,8 m 2 , NOWY BYTOM , UL. NIEDURNEGO Przedstawiam Państwu do wynajęcia lokal handlowo - usługowo-biurowy o powierzchni 123,8m2, składający się 2 niezależnych pomieszczeń użytkowych o powierzchni 74m 2 oraz 49,8m 2 mieszczący się w Rudzie Śląskiej - dzielnicy Nowy Bytom przy ul. Niedurneg...

Zobacz ogłoszenie
16
Mieszkanie 3-pokojowe Ruda Śląska Kochłowice, ul. Wschodnia

2 300

60

3 pok.

RUDA ŚLĄSKA -UL. WSCHODNIA M4 PO REMONCIE, UMEBLOWANE Przedstawiam Państwu trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 60,9m2, położone na IV piętrze w Rudzie Śląskiej- ul. Wschodnia. Mieszkanie PO GENERALNYM REMONCIE - nowa, nowoczesna kuchnia na wymiar, piękna, stylowa łaz...

Zobacz ogłoszenie
5
Lokal Ruda Śląska Godula, ul. Joanny

590 000

73

Na sprzedaż - lokal użytkowy w dzielnicy Godula, Ruda Śląska Adres: ul. Joanny 20, Ruda Śląska Cena: 590 000 zł Opis nieruchomości Na sprzedaż oferowany jest funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 73,7 m², położony na parterze zadbanego budynku mieszkalno-usługowego w ciągu ...

Zobacz ogłoszenie
5
Działka budowlana Ruda Śląska Bykowina, ul. Józefa Rymera

730 000

3132

Działka inwestycyjna w Rudzie Śląskiej - Bykowina | 3132 m² | 730 000 zł Na sprzedaż atrakcyjna działka niezabudowana o powierzchni 3132 m² , zlokalizowana w jednej z najbardziej perspektywicznych dzielnic Rudy Śląskiej - Bykowinie . Atuty nieruchomości: Powierzchnia: 3132 m...

Zobacz ogłoszenie
19
Działka inwestycyjna Ruda Śląska Wirek, ul. Pawła Stalmacha

317 100

755

DZIAŁKA INWESTYCYJNA PRZY RONDZIE - ZABUDOWA MIESZKANIOWO-USŁUGOWA Ruda Śląska - Wirek | ul. Stalmacha / Rondo Powstańców Śląskich Powierzchnia: 755 m² Cena: 317 100 zł (420 zł/m²) Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna położona w ścisłym centrum Rudy Śląskiej - bezpośredni...

Zobacz ogłoszenie