Przejdź do wyników wyszukiwania

Nieruchomości Książnica Najwięcej bez pośredników

Średnia 1 467 zł/m² 3 oferty
Zobacz najwięcej aktualnych nieruchomości na sprzedaż i wynajem z Książnicy - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze nieruchomości w Książnicy można kupić lub wynająć za 100 tys zł, a najdroższe za 250 tys zł. Średnie ceny w ogłoszeniach to 163 tys zł.

5
Mieszkanie 3-pokojowe Książnica

149 000

82

3 pok.

Mieszkanie w budynku wielorodzinnym w miejscowości Książnica. Mieszkanie składa się z: - Kuchni - ok. 20 m² - Dużego salonu - ok. 30 m² - Sypialnia - ok. 23 m² - Łazienki - ok. 5 m² - Spiżarni - ok. 4 m² Do mieszkania przynależą 2 budynki gospodarcze oraz działki o łącznej powierzchni 2100 m². Na ...

Zobacz ogłoszenie
2
Działka rolno-budowlana Książnica

250 000

3000

Sprzedam działki zagrodowe. Więcej informacji pod telefonem.

Zobacz ogłoszenie
1
Mieszkanie 2-pokojowe Książnica

100 000

40

2 pok.

Mam do sprzedania udział w nieruchomości w miejscowości Książnica w województwie dolnośląskim. W skład udziału wchodzi cześć mieszkalna + cześć strychu, pomieszczenia gospodarcze oraz ok 6 arów działki (budowlana) na której znajduje się ogródek. Do mieszkania jest wspólna klatka schodowa. Mieszkanie...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
8
Hala/magazyn Dzierżoniów, ul. Parkowa

2 499 000

1073

Nowe

Hala handlowo usługowa - Dzierżoniów, ul. Parkowa - Centrum miasta. Polecam na sprzedaż halę handlowo-usługową na terenie Dzierżoniowa, przy ul. Parkowej. W bardzo dobrze skomunikowanej części miasta. Usytuowana jest na atrakcyjnej działce w centrum miasta. Nieruchomość z bardzo dużym pot...

Zobacz ogłoszenie
20
Działka leśna Bystrzyca Górna

419 000

4000

Nowe

Atrakcyjne położone działki w malowniczej okolicy, MPZP Polecamy na sprzedaż atrakcyjnie położone działki budowlane w urokliwej miejscowości Bystrzyca Górna w gminie Świdnica. Teren na wzgórzu, częściowo zalesiony w otoczeniu domów jednorodzinnych. Nieruchomość dla wymagających, ...

Zobacz ogłoszenie
13
Hotel/pensjonat Dzierżoniów

4 256 000

848

Nowe

Wyjątkowy obiekt hotelowo-usługowy w samym centrum miasta Mam przyjemność prezentować Państwu wyjątkową, secesyjną wille z ogrodem należąca niegdyś do Theodora Weyla. Wybudowaną przez bardzo znanego mistrza Roberta Klata w 1908 roku. Na przełomie XIX i XX wieku ul. Świdnicka, przy której z...

Zobacz ogłoszenie
11
Działka budowlana Sieniawka

399 500

4700

Biuro nieruchomości GOLDEN SELECT ma przyjemność przedstawić Państwu idealną działkę pod inwestycję . Lokalizacja: Sieniawka. Powiat: Dzierżoniowski, Jednostka ewidencyjna: Łagiewniki, Obręb: Sieniawka Numer ewidencyjny działki: 246/21 Powierzchnia: 4700 m2. Dodatkowe informacje: Działka poł...

Zobacz ogłoszenie
19
Hala/magazyn Dzierżoniów, ul. Diorowska

396 000

119

Biuro nieruchomości GOLDEN SELECT ma przyjemność przedstawić Państwu idealną nieruchomość dla firmy - nieruchomość komercyjna składająca się z Biura, Hali/Magazynu. Lokalizacja: Dzierżoniów, ulica Diorowska. Powierzchnia całej nieruchomości: 119,6 m2. Nieruchomość wymaga odświeżenia/remontu. Nie...

Zobacz ogłoszenie
16
Mieszkanie 3-pokojowe Dzierżoniów, os. Tęczowe

365 000

51

3 pok.

Biuro nieruchomości GOLDEN SELECT ma przyjemność przedstawić Państwu trzy pokojowe mieszkanie w Dzierżoniowie, na osiedlu Tęczowym, w bloku numer 13. Lokalizacja: Dzierżoniów, osiedle Tęczowe, blok numer 13. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze, w 4 piętrowym bloku. Powierzchnia mieszkania wynosi...

Zobacz ogłoszenie
27
dom wolnostojący, 5 pokoi Sulistrowice

1 590 000

148

5 pok.

Dom wolnostojący z widokiem, którego żaden budynek nigdy nie przesłoni. Zapraszam serdecznie do zapoznania się z niepowtarzalną ofertą sprzedaży domu. Dom jest posadowiony w urokliwym miejscu na terenie Parku Krajobrazowego w pobliżu lasu. Działka ma kształt nieregularny z lekkim nachyleniem, od s...

Zobacz ogłoszenie
16
Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica, ul. Kazimierza Pułaskiego

375 000

44

2 pok.

ul. Pułaskiego, tuż przy Rynku Nowoczesne, śliczne, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie dwupokojowe o pow. 44,70 mkw. w pięknej odrestaurowanej kamienicy z widokiem na zieleń. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w budynku trzypiętrowym składa się z salonu z aneksem kuchennym, pokoju, ła...

Zobacz ogłoszenie
7
Lokal Dzierżoniów, ul. Świdnicka

365 000

47

AMG Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 47 m2 usytuowany na parterze w kamienicy przy ul. Świdnickiej w Dzierżoniowie. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Lokal znajduje się w doskonałej lokalizacji na rogu ul. Świdnickiej i Pocztowej w Dzierżoniowie. W pobliżu: centrum Dzierż...

Zobacz ogłoszenie
7
Lokal Świdnica, ul. Kazimierza Wielkiego

1 282

29

Świdnica / dolnośląskie / ul. Kazimierza Wielkiego Atrakcyjny lokal usługowo-handlowy w dynamicznie rozwijającym się osiedlu wielorodzinnym – Zawiszów Lokal położony jest w jednym z najszybciej rozwijających się rejonów miasta, w otoczeniu nowej i intensywnie rozbudowującej się zabudowy mieszkani...

Zobacz ogłoszenie
6
Lokal Świdnica, ul. Walerego Wróblewskiego

10 622

303

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy – Świdnica, ul. Wróblewskiego Na wynajem oferujemy lokal handlowo-usługowy o powierzchni 303,50 m², zlokalizowany w Parku Handlowym przy ul. Wróblewskiego – jednej z głównych ulic Świdnicy. Lokal znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie dużego osiedla mieszkani...

Zobacz ogłoszenie
4
Działka rolno-budowlana Kiełczyn

495 450

3303

AMG Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlą - zagrodową o powierzchni 3303 m2 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę zagrodową położoną w malowniczej miejscowości Kiełczyn, idealnej do budowy wymarzonego domu. Ta działka to prawdziwa perełka, która łączy w sobie uro...

Zobacz ogłoszenie
4
Działka siedliskowa Kiełczyn

504 900

3366

AMG Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlą - zagrodową o powierzchni 3366 m2 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę zagrodową położoną w malowniczej miejscowości Kiełczyn, idealnej do budowy wymarzonego domu. Ta działka to prawdziwa perełka, która łączy w sobie uro...

Zobacz ogłoszenie
4
Działka inwestycyjna Dzierżoniów, ul. Strefowa

931 380

4902

AMG Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni 4902 m2 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Działka inwestycyjna znajduje się w Dzierżoniowie przy ul. Strefowej (Wałbrzyska Strefa Ekonomiczna). Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego: Uchwała Rady Mie...

Zobacz ogłoszenie
4
Działka inwestycyjna Dzierżoniów, ul. Strefowa

680 770

3583

AMG Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni 3 583 m2 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Działka inwestycyjna znajduje się w Dzierżoniowie przy ul. Strefowej (Wałbrzyska Strefa Ekonomiczna). Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego: Uchwała Rady Mi...

Zobacz ogłoszenie
4
Lokal Dzierżoniów, ul. Świdnicka

2 000

42

AMG Nieruchomości oferuje do wynajęcia lokal użytkowy w atrakcyjnej lokalizacji w Dzierżoniowie przy ul. Świdnickiej. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Lokal znajduje się w doskonałej lokalizacji ul. Świdnicka w Dzierżoniowie, w pobliżu: osiedla, centrum handlowe, parking. Lokal jest po remoncie. Nowa klimaty...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Uciechów

598 230

6647

Do zaoferowania działka położona w malowniczej miejscowości Uciechów, z której rozpościera się widok na górę Ślężę. Uciechów położony jest w gminie Dzierżoniów w powiecie Dzierżoniowskim. Odległość od centrum Wrocławia wynosi ok. 56 km, a od Dzierżoniowa 3 km. POWIERZCHNIA : 6647 m2. WYMIA...

Zobacz ogłoszenie
10
Mieszkanie 3-pokojowe Dzierżoniów, ul. 11 Listopada

339 000

86

3 pok.

AMG Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 86,46 m2 usytuowane na 1 piętrze w Dzierżoniowie przy ul. 11 Listopada. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Mieszkanie znajduję się w doskonałej lokalizacji w Dzierżoniowie przy ul. 11 Listopada, w pobliżu: sklepy, usługi, kościół, szkoła,...

Zobacz ogłoszenie
4
Działka budowlana Kiełczyn

215 000

2900

AMG Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlą o powierzchni 2900 m2 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Działka budowlana znajduje się w Kiełczynie. Dogodny dojazd do Dzierżoniowa i Świdnicy. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - tereny zabudowy mieszkaniowej j...

Zobacz ogłoszenie
14
Działka rod Dzierżoniów, ul. Złota

10 000

470

Sprzedam działkę rekreacyjną ROD "JAR" w Dzierżoniowie.Działka posiada murowaną altankę wraz z oddzielnym pomieszczeniem na narzędzia.Znajdują się na niej drzewa owocowe: czereśni, śliwy i jabłoni.Z krzewów owocowych porzeczki czarne i czerwone i aronia.Na działce znajduje się własna studnia z wodą ...

Zobacz ogłoszenie
5
Mieszkanie 3-pokojowe Dzierżoniów, os. Kolorowe

1 400

48

3 pok.

Oferuję mieszkanie na wynajem o powierzchni 48 m². Mieszkanie po remoncie znajduje się na 2. piętrze, blok nr 15 na Osiedlu Kolorowym, środkowa klatka. Mieszkanie wyposażone jest w pralkę oraz kuchnia w pełni wyposażona: lodówka, pralka, kuchnia elektryczna, co zapewnia wygodę codziennego życia. Ogr...

Zobacz ogłoszenie
4
Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica, ul. Jana Riedla

2 000

35

2 pok.

Do wynajęcia słoneczne mieszkanie na Osiedlu Młodych przy ulicy Riedla. Bardzo dobrze zlokalizowane. Cena: 2000 zł plus czynsz dla administratora ok. 410 zł + śmieci + media. Zapraszam do oglądania.

Zobacz ogłoszenie
7
Mieszkanie 3-pokojowe Miłochów

230 000

70

3 pok.

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 70 m², mieszczące się w kamienicy. To przestronne 3-pokojowe wnętrze zachwyca jasnymi ścianami i drewnianymi podłogami. Styl skandynawski w sypialni oraz nowoczesny w salonie tworzy przytulną atmosferę. Kuchnia wyposażona jest w laminowane blaty i prakty...

Zobacz ogłoszenie
8
Działka budowlana Sulistrowice

300 000

1000

Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w malowniczej okolicy z przepięknym widokiem na okoliczne wzgórza i tereny zielone. To idealne miejsce dla osób ceniących spokój, naturę oraz przestrzeń do wypoczynku z dala od miejskiego zgiełku. Działka posiada dogodny dojazd oraz atrakcyjne położenie, które...

Zobacz ogłoszenie
8
Działka rod Świdnica

11 000

350

Sprzedam w formie odstępnego atrakcyjną działkę ROD o powierzchni ok. 350 m², położoną w Świdnicy na terenie ogródków działkowych ROD „Aronia” (okolice ul. Wiśniowej, Kasztanowej i Westerplatte). Działka ma bardzo ustawny, prostokątny kształt i duży potencjał do własnej aranżacji. Przez ostatnie 2 ...

Zobacz ogłoszenie
11
Hala/magazyn Dzierżoniów, ul. Strumykowa

350 000

358

Sprzedam lokal komercyjny. Idealny na warsztat magazyn lub lekką produkcję.358m2. Powierzchnia użytkowa 88m2 .Kompletny system alarmowy z monitoringiem. Lokalizacja bardzo dogodna .centrum Dzierżoniowa blisko centra handlowe

Zobacz ogłoszenie
11
Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica, ul. gen. Władysława Sikorskiego

1 900

52

3 pok.

Do wynajęcia przestronne mieszkanie na 2 piętrze kamienicy. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 pokoi, łazienki z WC oraz przedpokoju. Mieszkanie jest częściowo umeblowane . Bardzo dobra lokalizacja w pobliżu szkoła ,przychodnia, Biedronka, park. Cena wynajmu 1900 zł +media (gaz...

Zobacz ogłoszenie
7
Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów, os. Błękitne

275 000

42

2 pok.

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie - os. Błękitne, Dzierżoniów. Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone na osiedlu Błękitnym w Dzierżoniowie o powierzchni 42,2m2. Lokal idealnie sprawdzi się dla pary, singla, rodziny z dzieckiem lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie j...

Zobacz ogłoszenie
10
Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

580 000

70

3 pok.

Na sprzedaż przestronne i przytulne mieszkanie 70 m² w Świdnicy — komfort i wysoka jakość w świetnej lokalizacji, gotowe do zamieszkania. Mieszkanie jest położone w cichej okolicy tuż przy parku, zaledwie 7 minut spacerem od centrum miasta. Układ mieszkania: • przestronna i jasna kuchnia • 2 oddzi...

Zobacz ogłoszenie
4
Działka budowlana Marcinowice

125 000

1015

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1015 m² w otoczeniu przyrody. Działka o regularnym kształcie, łatwym do zagospodarowania. Dogodny dojazd - bliskość lokalnej infrastruktury, dojazd bezpośredni drogą utwardzoną. Działka położona we wsi Marcinowice, w powiecie świdnickim, w województwie ...

Zobacz ogłoszenie
8
Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica Centrum

1 850

36

2 pok.

MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA!! Wynajmę przytulne mieszkanie w Świdnicy o powierzchni 36,6 m2. Przedpokój, salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka. Do mieszkania przynależy piwnica oraz komórka-schowek, znajdująca się na strychu. Strych ogólnodostępny. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze kami...

Zobacz ogłoszenie
33
Mieszkanie 4-pokojowe Świdnica Centrum, ul. Lwa Tołstoja

620 000

76

4 pok.

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie własnościowe o powierzchni 76,9 m², położone w spokojnej i cichej okolicy, blisko centrum. Lokal znajduje się na zamkniętym osiedlu z monitoringiem, prywatnym placem zabaw, altaną oraz murowanym grillem — idealne miejsce dla rodzin oraz osób ceniących k...

Zobacz ogłoszenie
4
dom wolnostojący, 3 pokoje Uciechów, ul. Kwiatowa

150 000

110

3 pok.

Sprzedam 1/2 udziałów w nieruchomośći.Budynek mieszkalny z przylegającymi do niego budynkami gospodarczymi,na działce o powierzchni 3000m*

Zobacz ogłoszenie
1
Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica, pl. Józefa Piłsudskiego

2 300

50

2 pok.

Wynajmę przytulne mieszkanie po remoncie kapitalnym w Świdnicy na Osiedlu Młodych, przy ul. Piłsudskiego 50. Mieszkanie ma 50,44 m², składa się z 2 pokoi, posiada balkon. Znajduje się na 3 piętrze. Jest w pełni wyposażone i umeblowane. Dostępne praktycznie od zaraz. Bardzo dobra lokalizacja: blisko ...

Zobacz ogłoszenie
13
Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica, ul. Kolejowa

299 000

104

3 pok.

Mieszkanie do remontu w atrakcyjnej cenie! Na sprzedaż – przestronne 3-pokojowe mieszkanie, duża kuchnia z jadalnią Świdnica , ul. Kolejowa 104 m² 1 piętro Cena: 299 000 zł (2 875 zł za m2) Opis nieruchomości: Na sprzedaż duże, przestronne mieszkanie o powierzchni 104 m², położone na 1. piętrze kam...

Zobacz ogłoszenie
8
Działka rod Świdnica, ul. Śląska

12 000

400

Oferta sprzedaży ogródka działkowego – Świdnica, ul. Śląska Na sprzedaż wyjątkowy ogródek działkowy o powierzchni 4 arów, położony w spokojnej i zielonej części Świdnicy przy ulicy Śląskiej. Idealne miejsce dla osób szukających odpoczynku, relaksu i kontaktu z naturą. Najważniejsze informacje: * ...

Zobacz ogłoszenie