Przejdź do wyników wyszukiwania

Nieruchomości Grzędy Najwięcej bez pośredników

Średnia 99 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych nieruchomości na sprzedaż i wynajem z Grząd - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze nieruchomości w Grzędach można kupić lub wynająć za 140 tys zł, a najdroższe za 140 tys zł. Średnie ceny w ogłoszeniach to 140 tys zł.

7
Działka budowlana Grzędy

140 000

1410

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1410 m² wraz z udziałem w drodze dojazdowej (478 m²) w spokojnej i zielonej miejscowości Grzędy, obok Czarnego Boru. - prąd na działce, - sieć wodociągowa przy granicy działki, - dogodny dojazd, - spokojne otoczenie domów jednorodzinnych i terenów zielony...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
15
Mieszkanie 3-pokojowe Szczawno-Zdrój, ul. Tadeusza Kościuszki

399 000

93

3 pok.

Do sprzedania mieszkanie znajdujące się w Szczawnie Zdroju przy ulicy Kościuszki. Bardzo dogodna lokalizacja, blisko sklepy, przychodnia zdrowia, Park Zdrojowy i Park Szwedzki. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z toaletą oraz przedpokoju. Możliwość zmiany układu mieszkania i wydzi...

Zobacz ogłoszenie
11
Mieszkanie 3-pokojowe Szczawno-Zdrój

319 000

60

3 pok.

Do sprzedania mieszkanie znajdujące się w Szczawnie Zdroju przy ulicy Solickiej. Bardzo dogodna lokalizacja, blisko sklepy, kilka minut piechotą do dekptaku i parków. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią, dwóch sypialni, łazienki i toalety oraz przedpokoju. Kamienica po wymianie ...

Zobacz ogłoszenie
9
Mieszkanie 1-pokojowe Boguszów-Gorce Kuźnice Świdnickie, ul. Władysława Stanisława Reymonta

142 000

29

1 pok.

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka położona w dzielnicy Boguszów-Gorce - Kuźnice, przy ul. Reymonta, zaledwie 5 minut od Wałbrzych. To propozycja idealna zarówno do zamieszkania, jak i jako gotowa inwestycja pod wynajem - bez żadnych dodatkowych nakładów. Parametry nieruchomośc...