Przejdź do wyników wyszukiwania

Nieruchomości komercyjne Kruszyn ul. Ogrodowa Najwięcej bez pośredników

Średnia 4 364 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych nieruchomości komercyjnych na sprzedaż z Kruszyna ul. Ogrodowa - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze nieruchomości komercyjne w Kruszynie ul. Ogrodowa można kupić za 4.8 mln zł, a najdroższe za 4.8 mln zł. Średnie ceny nieruchomości komercyjnych w ogłoszeniach sprzedaży to 4.8 mln zł, natomiast średnia cena za m² to 4364 zł.

10
Lokal Kruszyn, ul. Ogrodowa

4 800 000

1100

Sprzedam lub wynajmę lokal użytkowy, położony w miejscowości Kruszyn: - 1,5 km od DK10, - 3 km od S5 (węzeł Pawłówek), - 15 minut jazdy od centrum Bydgoszczy. Dwukondygnacyjny budynek, częściowo podpiwniczony, o łącznej powierzchni użytkowej około 1100 m2, położony na trzech działkach o łącznej pow...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 5 km
8
Nieruchomość komercyjna Bydgoszcz Osowa Góra, ul. Podmiejska

3 100 000

585

Sprzedam reprezentacyjny , nowoczesny wolno stojący obiekt handlowo-usługowo-socialno-biurowy o pow. 575m2 idealnie nadający się na Siedzibę Firmy , biura, pokoje pracownicze lub inne. Obiekt usytuowany na os. Osowa Góra ul. Podmiejska 8 w Bydgoszczy. Działka 2000m2 ogrodzona w pobliżu komunikacji m...

Zobacz ogłoszenie
20
Hala/magazyn Lisi Ogon

3 250 000

1250

Sprzedam halę zlokalizowaną w zachodniej części Bydgoszczy, 300 m od obwodnicy. • Działka 201/27, Białe Błota, Lisi Ogon. • Dogodny dojazd do węzła Lisi Ogon S5. • Hala zlokalizowana na działce 3000 m². • Plac utwardzony - asfalt. • Ogrzewanie - własna kotłownia. • Prąd aktualnie 40 kW - możliwość ...

Zobacz ogłoszenie
8
Lokal Bydgoszcz Osowa Góra, ul. św. Maksymiliana Kolbego

3 250 000

778

Sprzedam obiekt komercyjny handlowo-usługowy z częścią mieszkalna. Całość ok 778 m. Wszystkie media miejskie gaz, klimatyzacja, ogrzewanie, rekuperacja. Brak obciążeń KW. Cena 3 250 000 zł całość wynajęta. Bydgoszcz ul.Kolbego

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
4
Lokal Bydgoszcz Jary, ul. Słupskich

200 000

25

Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni około 25 m², położony przy ul. Słupskich, w otoczeniu osiedla domów jednorodzinnych. Lokal sprzedawany jest w stanie do własnej aranżacji, co daje przyszłemu właścicielowi możliwość dostosowania przestrzeni do indywidualnych potrzeb i charakteru prowadzonej...