Przejdź do wyników wyszukiwania

Mieszkania na sprzedaż Mysłowice ul. Bernarda Wały Najwięcej bez pośredników

Średnia 7 777 zł/m² 2 oferty
Zobacz najwięcej aktualnych mieszkań na sprzedaż z Mysłowic ul. Bernarda Wały - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze mieszkania w Mysłowicach ul. Bernarda Wały można kupić za 450 tys zł, a najdroższe za 470 tys zł. Średnie ceny mieszkań w ogłoszeniach sprzedaży to 460 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 7777 zł.

15
Mieszkanie 3-pokojowe Mysłowice Brzęczkowice, ul. Bernarda Wały

450 000

58

3 pok.

Mam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2, z pięknym widokiem i lokalizacją. Znajduje się ono w Mysłowicach, w dzielnicy Brzęczkowice, na ul. Bernarda Wały 6. Położone jest na 4 (ostatnim) piętrze. Budynek stoi w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, to bardzo spokojna okolica. W zasięgu ...

Zobacz ogłoszenie
12

470 000

60

3 pok.

Na sprzedaż w pełni urządzone, gotowe do zamieszkania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,3 m² położone na trzecim piętrze w zadbanym bloku po termomodernizacji, przy ulicy Wały w Mysłowicach. Składa się ono z jasnego i przestronnego salonu połączonego z kuchnią, sypialni, pokoju dodatkowego, ...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 5 km
8
Mieszkanie 2-pokojowe Katowice Janów, ul. Zamkowa

260 000

38

2 pok.

Katowice, Janów - Nikiszowiec ul. Zamkowa - 38 m2 // 2 pokoje obok Staw Bolina Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 38 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest na 1 piętrze w 4 piętrowym kameralnym bloku przy ul. Zamkowej w Katowicach. W SKŁAD MIESZKANI...

Zobacz ogłoszenie
7
Mieszkanie 2-pokojowe Mysłowice Wielka Skotnica, ul. Pawła Stalmacha

199 000

36

2 pok.

MYSŁOWICE - WIELKA SKOTNICA ul. Pawła Stalmacha 36m2 - 2 Pokoje Cena do negocjacji. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2 położone w Mysłowicach przy ul. Pawła Stalmacha. Mieszkanie znajduje się na parterze w piętrowym bloku po termomodernizacji. W SKŁ...

Zobacz ogłoszenie