Mieszkania na sprzedaż Latchorzew ul. Hubala Dobrzańskiego Najwięcej bez pośredników
910 000 zł
77 m²
3 pok.
Obejrzane
3-pokojowe mieszkanie z balkonem (2 piętro), podziemnym miejscem parkingowym, piwnicą i dodatkową komórką lokatorską do natychmiastowego wprowadzenia. Nieruchomość zlokalizowana na ogrodzonym, strzeżonym osiedlu w otulinie zieleni (Las Bemowski i Kampinos) gwarantuje ciszę i piękny widok. Na miesz...
Zobacz ogłoszenie
800 000 zł
47 m²
2 pok.
Obejrzane
Fort Bema | Bemowo - zielona, komfortowa lokalizacja MÓWIĘ PO PL | UK | RU Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie 47,50 m2, piętro 0/6 z windą, w budynku z 2005 r., Bemowo, Ford Bema. To komfortowa propozycja zarówno dla singla, jak i pary — idealna do życia lub jako bezpieczna inwestycja. Na sprzedaż...
Zobacz ogłoszenie
979 000 zł
61 m²
3 pok.
Obejrzane
Dzień otwarty odbędzie się we wtorek 26/05/26. Zapraszam po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. WYJĄTKOWE 3-POKOJOWE MIESZKANIE PRZY METRZE NA BEMOWIE – UL. GÓRCZEWSKA 200! Mieszkanie idealne dla rodziny, pary lub osób ceniących świetną komunikację, funkcjonalny rozkład i wygodę życia na zadb...
Zobacz ogłoszenie
769 000 zł
64 m²
3 pok.
Obejrzane
3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Loteryjki BUDYNEK/OSIEDLE Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 2025 NIERUCHOMOŚĆ Mieszkanie o powierzchni 64,31m2 składa się z: -Pokój dzienny z aneksem kuchennym ? 23,61 m?, -Przedpokój ? 8,46 m?, -Ł...
Zobacz ogłoszenie
1 150 000 zł
64 m²
3 pok.
Obejrzane
Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,97 m², położone przy ul. Chrzanowskiej 3 na warszawskim Bemowie. Lokal znajduje się na 3 piętrze w kameralnym, 5-piętrowym budynku z windą i podziemną halą garażową. Na piętrze znajdują się jedynie 3 mieszkania, co zapewnia większy komf...
Zobacz ogłoszenie
1 250 000 zł
87 m²
4 pok.
Obejrzane
Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie położone przy ul. Jana Olbrachta na warszawskim Bemowie. Przedmiotem oferty jest komfortowe, bardzo przestronne i jasne mieszkanie zlokalizowane na ostatniej kondygnacji kameralnego apartamentowca położonego w zielonej i spokojnej części Bemo...
Zobacz ogłoszenie
849 000 zł
55 m²
2 pok.
Obejrzane
2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Górczewskiej BUDYNEK/OSIEDLE Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 1956 NIERUCHOMOŚĆ Mieszkanie o powierzchni 55,4m2 składa się z: -dwóch pokoi, -oddzielnej kuchni, -łazienki, -przedpokoju. Powierzchnia dod...
Zobacz ogłoszenie
935 000 zł
55 m²
2 pok.
Obejrzane
Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym mieszkaniem położonym na terenie Osiedla Leśnego przy ul. Księcia Bolesława 7E w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części warszawskiego Bemowa, tuż przy Fortach Bema. To nieruchomość, którą wyróżnia przede wszystkim światło, cisza oraz ni...
Zobacz ogłoszenie
1 010 000 zł
66 m²
3 pok.
Obejrzane
Nowoczesne, jasne i doskonale zaprojektowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 66,57 m² w prestiżowej inwestycji Novélia Bemowo – gotowe do odbioru i wykończenia dokładnie według własnego stylu oraz potrzeb. To propozycja dla osób, które szukają nowoczesnej przestrzeni w świetnej lokalizacji, ale ...
Zobacz ogłoszenie
788 900 zł
45 m²
2 pok.
Obejrzane
Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnego 2-pokojowego mieszkania, stanowiącego idealną propozycję zarówno dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia, jak i inwestorów szukających nieruchomości pod wynajem w jednej z najbardziej pożądan...
Zobacz ogłoszenie
889 000 zł
64 m²
3 pok.
Obejrzane
Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 64 m², położone na czwartym piętrze budynku z windą przy ul. Karabeli 13 na warszawskim Bemowie – jednej z najbardziej cenionych i wygodnych części tej dzielnicy. To miejsce, które doskonale łączy miejski komfort z codzienną wygodą życia ...
Zobacz ogłoszenie
936 000 zł
52 m²
2 pok.
Obejrzane
2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Górczewskiej BUDYNEK/OSIEDLE Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynku. Dodatkowym atutem jest taras na dachu dostępny dla mieszkańców, idealny do wypoczynku. Rok budowy: 2007 NIERUCHOMOŚĆ Mieszkanie o powierzchni 52m2 s...
Zobacz ogłoszenie
1 480 000 zł
83 m²
3 pok.
Obejrzane
Główne atuty nieruchomości: • Podłoga z dębu olejowanego: Szlachetny materiał, który w przeciwieństwie do paneli, można wielokrotnie cyklinować i odnawiać. Jest ciepła, naturalna i przetrwa dziesięciolecia. • Loggia letnia (11 m²): W pełni zabudowana, zaaranżowana jako dodatkowy "letni pokój" – id...
Zobacz ogłoszenie
890 000 zł
72 m²
4 pok.
Obejrzane
Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 72,71 m², położonego na VIII piętrze z przepięknym widokiem, w zadbanym budynku z 1977 roku, po licznych modernizacjach. Nieruchomość znajduje się na zadbanym osiedlu, w spokojnej i dobrze skomunikowanej ...
Zobacz ogłoszenie
849 000 zł
63 m²
3 pok.
Obejrzane
3-pokojowe mieszkanie na Bemowie przy ul. Aleksandra Świętochowskiego BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 11 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆ Mieszkanie o powierzchni 63m2 składa się z: - 3 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki, - toalety, - przedpokoju Powierzchnia dodatkowa: - ba...
Zobacz ogłoszenie
756 000 zł
38 m²
2 pok.
Obejrzane
2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Edwarda Habicha BUDYNEK/OSIEDLE Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 2024 NIERUCHOMOŚĆ Mieszkanie o powierzchni 38 m2 składa się z: -salonu z aneksem kuchennym, -sypialni, -łazienki, -holu. Powierzchnia do...
Zobacz ogłoszenie
760 000 zł
54 m²
3 pok.
Obejrzane
3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Pabla Nerudy BUDYNEK/OSIEDLE Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1975 NIERUCHOMOŚĆ Mieszkanie o powierzchni 54,63m2 składa się z: -trzech pokoi, -oddzielnej, widnej kuchni, -łazienki, -WC, -przedpoko...
Zobacz ogłoszenie
678 000 zł
56 m²
2 pok.
Obejrzane
2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Pabla Nerudy BUDYNEK/OSIEDLE Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 15 piętrowym budynku. Rok budowy: około 1980 NIERUCHOMOŚĆ Mieszkanie o powierzchni 56,72m2 składa się z: -dwóch pokoi, -oddzielnej kuchni, -łazienki, -przedpokoju. Po...
Zobacz ogłoszenie
929 000 zł
49 m²
3 pok.
Obejrzane
Klient kupujący nie płaci prowizji ! 0% dla Klienta Kupującego Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na bezpiecznym, zielonym i cichym osiedlu przy ul. Szeligowska 4 (Bemowo) pomiędzy Połczyńska i Lazurową z dobrym dojazdem do centrum Warszawy (11min.do ronda ONZ). Mieszkanie usytuowane na 1...
Zobacz ogłoszenie
780 000 zł
45 m²
2 pok.
Obejrzane
Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 45,m², usytuowanego w jednej z najbardziej pożądanych części Warszawy – na dynamicznej i zielonej Woli. To idealna propozycja dla osób ceniących czas (bliskość metra), bezpieczeństwo oraz wysoką jakość życia. LOKALIZACJA ...
Zobacz ogłoszenie
1 199 000 zł
79 m²
5 pok.
Obejrzane
Na sprzedaż lokal o powierzchni 79,3 m², położony na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku z 2002 roku, przy ul. Bolkowskiej na warszawskim Bemowie. Lokal stanowi odrębną nieruchomość mieszkalną z założoną księgą wieczystą, natomiast obecnie jest zaadaptowany i funkcjonuje jako poradnia psychologiczna. ...
Zobacz ogłoszenie
780 000 zł
42 m²
2 pok.
Obejrzane
2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Grodkowskiej BUDYNEK/OSIEDLE Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 8 piętrowym budynku Rok budowy: 2005 NIERUCHOMOŚĆ Mieszkanie o powierzchni 42,64 m2 składa się z: -salonu z kuchnią, -sypialni, -łazienki z wanną, -przedpokoju. Powierzc...
Zobacz ogłoszenie
1 370 000 zł
57 m²
3 pok.
Obejrzane
3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Wólczyńskiej BUDYNEK/OSIEDLE Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 14 piętrowym budynku Rok budowy: 2020 NIERUCHOMOŚĆ Mieszkanie o powierzchni 57,3m2 składa się z: -Salon z aneksem kuchennym (24,86 m?) ? zabudowa kuchenna na wymiar. ...
Zobacz ogłoszenie
695 000 zł
51 m²
3 pok.
Obejrzane
Na sprzedaż komfortowe, rozkładowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Woli, w doskonałym punkcie komunikacyjnym - pomiędzy stacjami metra M2 Księcia Janusza i Ulrychów (zbliżona odległość do obu stacji). Lokal o bardzo funkcjonalnym układzie znajduje się na 4. piętrze w 10-piętrowym budynku z ...
Zobacz ogłoszenie
1 540 000 zł
94 m²
4 pok.
Obejrzane
Do sprzedaży 4-pokojowe, dwustronne mieszkanie z loggią usytuowane na 2 piętrze, znajdujące się przy ul. Lazurowej 11 w inwestycji Dom Development "Metro Zachód" - jedyne 900m do metra "Chrzanów". Adres: Bemowo, ul. Lazurowa 11 Najważniejsze informacje: - budynek 2022 r - powierzchnia mieszkania 94 ...
Zobacz ogłoszenie
1 240 000 zł
80 m²
4 pok.
Obejrzane
Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie 80m2, piętro 2/10, z windą, w budynku z 1983r., Bielany Chomiczówka. Po odświeżeniu, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla rodziny lub pary, także inwestycyjne pod wynajem. Meble ruchome w cenie. Mieszkanie to: * salon 19,84 m2 z wyjściem na loggię: narożnik, stó...
Zobacz ogłoszenie
865 000 zł
71 m²
4 pok.
Obejrzane
Posiadam do sprzedaży 4-pokojowe funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71,73m²,znajdujące się na 5 piętrze w 12-sto piętrowym bloku z windą. Mieszkanie położone jest na Warszawskim Bemowie przy ul. Anieli Krzywoń 6 , w rejonie Hali Wola oraz w bliskiej odległości do stacji metra Bemowo. Mieszkanie...
Zobacz ogłoszenie
997 000 zł
66 m²
3 pok.
Obejrzane
Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 66 m² - Warszawa, Bemowo (Lazurowa/Górczewska). Najważniejsze informacje: Lokalizacja: Warszawa, Bemowo - skrzyżowanie ul. Lazurowej i Górczewskiej Świetna komunikacja - blisko stacji metra (linia M2), szybki dojazd do centrum Powierzchnia: 66,3 m² 3 pokoje - ideal...
Zobacz ogłoszenie
1 040 000 zł
61 m²
3 pok.
Obejrzane
Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Ursus, ul. Posag 7 Panien. Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne, ciche i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 61,65 m², położone na 2 piętrze w nowoczesnym, 7-piętrowym budynku z windą. Rok budowy: 2021 Mieszkanie wykończone w wysoki...
Zobacz ogłoszenie
840 000 zł
40 m²
2 pok.
Obejrzane
2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Lazurowej BUDYNEK/OSIEDLE Mieszkanie znajduje się na parterze w 6 piętrowym budynku. Rok budowy: 2021 NIERUCHOMOŚĆ Mieszkanie o powierzchni 40,23 m2 składa się z: -Salonu z aneksem kuchennym ? serce domu, z wyjściem bezpośrednio na taras ...
Zobacz ogłoszenie
690 000 zł
54 m²
3 pok.
Obejrzane
Warszawa, Bielany "Chomiczówka" ul. Conrada - 3 pokoje // 54,8 m2 // BALKON + PIWNICA Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ustawnego i dobrze skomunikowanego, 3-pokojowego mieszkania w Warszawie przy ul. Conrada. Słoneczne mieszkanie o powierzchni 54,8 m2 znajduje się na 6 piętrze w 12-piętrowym...
Zobacz ogłoszenie
1 099 000 zł
84 m²
6 pok.
Obejrzane
ZARABIAJ GDY ŚPISZ, ZABEZPIECZ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ. PОЗМОВЛЯЄМО УКРАЇНСЬКОЮ МЫ ГОВОРИМ ПО-РУССКИ WE SPEAK ENGLISH Mieszkanie gotowiec inwestycyjny w rewelacyjnej cenie poniżej 13000zł/m2. Obecnie w ciągłym najmie. Oryginalnie 4 pokoje przerobione obecnie na 6 pokoi, które cały czas są wynajmowane....
Zobacz ogłoszenie
855 000 zł
60 m²
3 pok.
Obejrzane
Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 3 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy u.Czumy. Budynek po termomodernizacji, posiada odnowione części wspólne, nowe windy i wymienione piony wod./kan. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny - sypialni...
Zobacz ogłoszenie
779 000 zł
42 m²
2 pok.
Obejrzane
Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,60 m?, położone na 4. piętrze w 5-piętrowym budynku na nowoczesnym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu Eskadra. Układ mieszkania: przestronny salon z wyjściem na balkon oddzielna, ustawna sypialnia funkcjonalna kuchnia łazienka prze...
Zobacz ogłoszenie
479 000 zł
30 m²
2 pok.
Obejrzane
* Wyłącznie w mojej ofercie * Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o pow. 30 m2, położone na 1 piętrze, zlokalizowane w pobliżu ul. Powstańców Śląskich. Mieszkanie w tym roku przeszło remont generalny, łącznie z wymianą instalacji elektrycznej, hydraulicznej, gładziami gipsowymi. Na podłodze panele...
Zobacz ogłoszenie
1 149 000 zł
72 m²
3 pok.
Obejrzane
Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,59 m², położone w spokojnej i zielonej części warszawskich Bielan - Chomiczówka, ul. Żółwia. To idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, wygodę oraz szybki dostęp do centrum miasta. Sprzedaż bez prowizji od kupującego. ...
Zobacz ogłoszenie
1 850 000 zł
85 m²
4 pok.
Obejrzane
Designerskie mieszkanie 86 m² z ogrodem 135 m² - wysoki standard Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wykończone z dbałością o każdy detal mieszkanie o powierzchni 85,56 m² , położone na parterze nowoczesnej inwestycji na warszawskim Bemowie przy ul. Batalionów Chłopskich. To ...
Zobacz ogłoszenie
795 000 zł
75 m²
4 pok.
Obejrzane
Zapraszam na prezentację mieszkania na Bemowie - Dwustronne - Budynek z cegły z 1993 roku - Możliwość wynajęcia miejsca lub kupienia garażu - Klimatyzacja Cechy mieszkania: - powierzchnia mieszkania użytkowa 60,9 m² + powierzchnia pod skosami - po podłodze 75 m² - 5/5 piętro bez windy - dobry stan t...