Przejdź do wyników wyszukiwania

Domy na sprzedaż Sobienie Szlacheckie Najwięcej bez pośredników

Średnia 4 741 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych domów na sprzedaż z Sobień Szlacheckich - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze domy w Sobieniach Szlacheckich można kupić za 550 tys zł, a najdroższe za 550 tys zł. Średnie ceny domów w ogłoszeniach sprzedaży to 550 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 4741 zł.

13
dom szeregowy, 5 pokoi Sobienie Szlacheckie

550 000

116

5 pok.

Segment środkowy w stanie surowym zamkniętym, na ogrodzonym osiedlu. Warszawice, gm. Sobienie Jeziory powiat otwocki powierzchnia użytkowa 116 m2 + wysokie, ocieplone poddasze 57 m2. na parterze: salon z dużym oknem - wyjściem do ogrodu od strony południowej aneks kuchenny łazienka kotłownia garaż...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
5
dom wolnostojący, 4 pokoje Góra Kalwaria

970 000

106

4 pok.

Na sprzedaż parterowy dom w trakcie budowy 106,65 m | działka 962 m Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy o powierzchni 104 m, usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 962 m. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, w sąsiedztwie lasu i terenów rekreacyjnych, z dobrym dostępem...

Zobacz ogłoszenie
15
dom wolnostojący, 7 pokoi Osieck, Osieck

4 150 000

560

7 pok.

Prezentujemy rezydencję na potężnej działce o powierzchni 12 000 m2. Dom o powierzchni 560 m2 z wewnętrzną częścią SPA i basenem Wyjątkowa propozycja dla poszukujących prywatności w cichej, spokojnej okolicy. Budynek doskonale zaprojektowany funkcjonalny, wygodny z pięknymi widokami z dużych okie...

Zobacz ogłoszenie
28
bliźniak, 5 pokoi Góra Kalwaria

1 150 000

159

5 pok.

[CENA DO NEGOCJACJI] [KUPUJACY NIE PŁACI PROWIZJI] PEŁNA WŁASNOŚĆ KSIĘGA WIECZYSTA GRUNTY UREGULOWANE MOŻLIWOŚĆ KUPNA DOOMU NA KREDYT :: Krótko: Luksusowy bliźniak z 2022r. | Góra Kalwaria | Działka 918 m2 | 5 pokoi | 1 miejsca postojowe | Ogrzewanie podłogowe | PKP - 9 min autem | :: Atuty: -...

Zobacz ogłoszenie
21
dom wolnostojący, 8 pokoi Wilga

1 600 000

244

8 pok.

Oferuję na sprzedaż piękny dom w minimalistycznym stylu o powierzchni ok 244m2 powierzchni użytkowej znajdujący się w miejscowości Wilga w województwie mazowieckim, powiecie garwolińskim. Cały klimat Nieruchomości sprowadza się do tego, że jest ona  położona głęboko w lesie i daje niezwykle dużą in...