Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatne niezależne doradztwo i porównanie wielu banków.

Wrocław Krzyki
ul. Komandorska
1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
259 000
Powierzchnia
28
Cena za m²
9250
Piętro
parter
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1972
Ogłoszenie
Lista zdjęć

Ciche, przyjemne, bardzo dobrze płożone na Krzykach, blisko Uniwersytetu Ekonomicznego mieszkanie 1  pokojowe, z jasną kuchnią o pow. 28m Mieszkanie DO REMONTU, okna nowe pcv, z pokoju wejście do jasnej kuchni, na podłodze mozaika parkietowa do cyklinowania.

Budynek po modernizacji: nowa elewacja z ociepleniem, czysta, pomalowana klatka schodowa z NOWĄ WINDĄ. Opłaty eksploatacyjne na poziomie 325 zł (w tym opłata c.o. i zaliczka na wodę). Do mieszkania przynależy KOMÓRKA LOKATORSKA. Do wyłącznej dyspozycji mieszkańców przed budynkiem znajdują się MIEJSCA PARKINGOWE.

Doskonałe miejsce do zamieszkania i Idealne jako inwestycja na wynajem. W zasięgu pieszym Uniwersytet Ekonomiczny (150m !), Do Rynku 2,5 m, 400m do Ślężnej, 500m do Ronda Powstańców Śląskich, 700 m do Sky Tower, do Dworca PKP i PKS zaledwie 2 km. Bardzo dobra KOMUNIKACJA autobusowa i tramwajowa.

Mieszkanie bardzo przyjemne, cieple, co najważniejsze CICHE i z przyjemnym widokiem na zieleń od zachodniej strony. Zalet jest wiele: rewelacyjna lokalizacja, ogrzewanie miejskie, niskie opłaty, parking dla mieszkańców.   

  • Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 28 m²
  • parter w 10-piętrowym budynku z windą z 1972 roku
  • Wrocław, Krzyki, ul. Komandorska
  • Piwnica
  • Mieszkanie w stanie do remontu, okna plastikowe
  • Spółdzielcze własnościowe
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Wrocław Krzyki, Komandorska Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?
Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.