Goleniów

dom wolnostojący na sprzedaż

Cena
1 000 000
Powierzchnia
300
Cena za m²
3333
Pow. działki
2000
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1934
Ogłoszenie
dom wolnostojący, 6 pokoi Goleniów. Zdjęcie 1 dom wolnostojący, 6 pokoi Goleniów. Zdjęcie 2 dom wolnostojący, 6 pokoi Goleniów. Zdjęcie 3 dom wolnostojący, 6 pokoi Goleniów. Zdjęcie 4 dom wolnostojący, 6 pokoi Goleniów. Zdjęcie 5 dom wolnostojący, 6 pokoi Goleniów. Zdjęcie 6 dom wolnostojący, 6 pokoi Goleniów. Zdjęcie 7 dom wolnostojący, 6 pokoi Goleniów. Zdjęcie 8 dom wolnostojący, 6 pokoi Goleniów. Zdjęcie 9 dom wolnostojący, 6 pokoi Goleniów. Zdjęcie 10 dom wolnostojący, 6 pokoi Goleniów. Zdjęcie 11 dom wolnostojący, 6 pokoi Goleniów. Zdjęcie 12 dom wolnostojący, 6 pokoi Goleniów. Zdjęcie 13 dom wolnostojący, 6 pokoi Goleniów. Zdjęcie 14 dom wolnostojący, 6 pokoi Goleniów. Zdjęcie 15 dom wolnostojący, 6 pokoi Goleniów. Zdjęcie 16 dom wolnostojący, 6 pokoi Goleniów. Zdjęcie 17
Lista zdjęć

Na sprzedaż dom - leśniczówka - położona w samym sercu Puszczy Goleniowskiej. Niezwykła przestrzeń, jakim jest wieloletni las rosnący dookoła leśniczówki, to miejsce idealne dla wszystkich osób poszukujących ciszy, spokoju i możliwości życia zgodnie z naturalnymi prawami środowiska wokół. Puszcza Goleniowska, gdzie położony jest dom znajduje się nieopodal Szczecina, a także pięknych jezior: Ostrowo, Przybiernowskie, Czarnogłowy, Piaski, Szczucze i Okonie. Bogactwo leśnych zbiorów, jak jagody oraz grzyby i wyjątkowa uroda puszczy zachęca do spędzania w niej czasu o każdej porze roku. Działka, na której położony jest oferowany na sprzedaż dom, liczy sobie prawie 2000 m2 i jest w całości ogrodzona. Na jej terenie poza budynkiem mieszkalnym można korzystać ze stodoły (powierzchnia: 150 m2), szopki przylegającej do niej bezpośrednio (21 m2) i budynków gospodarczych (powierzchnia: 127 m2), w których przygotowano trzy garaże.
Powierzchnia użytkowa leśniczówki to w sumie 300 m2. Na parterze znajdują się trzy pokoje, kuchnia, dwuczęściowa łazienka, toaleta oraz ogród letni. Na piętrze mieszczą się kolejne trzy osobne pokoje, łazienka z toaletą i dodatkowa, osobna toaleta. Z jednego z pokoi wyjść można na obszerny taras, z którego roztacza się efektowny widok okolicy. Do dyspozycji mieszkańców oddane zostało także duże, niezagospodarowane w pełni poddasze, gdzie obecnie mieści się jedna z dwóch wędzarni w całym obiekcie.
Dodatkowo dom został wyposażony w podpiwniczenie, gdzie znajduje się jeszcze sześć pomieszczeń, druga wędzarnia oraz zsyp węgla.
Leśniczówka jest miejscem idealnym dla wszystkich poszukujących możliwości zamieszkania w samowystarczalnym domu. Woda czerpana jest z własnego źródła, zlokalizowanej się na terenie posesji studni głębinowej. Znajduje się tutaj także ekologiczna oczyszczalnia ścieków, a ogrzewanie zapewniają piec gazowy oraz piec węglowy. Samowystarczalny dom w głębi puszczy, oddalony od skupisk ludzi, to również idealne miejsce do bezpiecznego życia w dobie zagrożenia epidemią koronawirusa.
Dom jest utrzymany w dobrym stanie, ze szczelnym dachem, który nie wymaga napraw czy ocieplenia. Może być od razu zamieszkany, choć warto odświeżyć go na zewnątrz i wewnątrz dla podniesienia walorów estetycznych.
To idealne miejsce do kontemplowania przyrody. Pośrodku podwórka rosną dwie blisko stuletnie lipy, w cieniu których można odpocząć w upalne dni, napawając się zapachem kwiatu lipy i cichymi odgłosami pracujących pszczół, co też pokazuje, jakim szczególnym miejscem jest ta leśniczówka, która umożliwia niezakłócony kontakt z naturą. Życie wśród zieleni jest naturalną potrzebą ludzi, co zostało wielokrotnie potwierdzone przez badania naukę. Z wieloletnich badań naukowych wynika, że ludzie mieszkający w zielonych dzielnicach, z bliskim dostępem do parku lub lasu są bardziej odporni na stres, a także bardziej zadowoleni z życia.Żyjąc wśród drzew, dobrze się czujemy, oczywiście o ile jednocześnie mamy poczucie bezpieczeństwa, które daje nam dostęp do zdobyczy cywilizacji. A tak jest właśnie w tym wypadku.

  • Goleniów, powiat goleniowski
  • Dom wolnostojący o powierzchni 300 m², 6 pokoi, wybudowany w 1934 roku
  • Działka 2000 m²
  • Budynek z poddaszem użytkowym, w stanie do zamieszkania, z osobną kuchnią
  • Taras, piwnica, garaż, ogrzewanie gazowe
  • Materiał budowy: cegła, dach: dachówka, okna plastikowe
  • Dojazd: utwardzony, ogrodzenie: siatka
  • Media: woda, oczyszczalnia przydomowa, prąd, gaz
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Goleniów Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.