Kraków Podgórze Duchackie
ul. Adama Bochenka
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
495 000
Powierzchnia
49
Cena za m²
10088
Piętro
3 / winda
Rok budowy
2013
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Podgórze Duchackie, ul. Adama Bochenka. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Podgórze Duchackie, ul. Adama Bochenka. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Podgórze Duchackie, ul. Adama Bochenka. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Podgórze Duchackie, ul. Adama Bochenka. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Podgórze Duchackie, ul. Adama Bochenka. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Podgórze Duchackie, ul. Adama Bochenka. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Podgórze Duchackie, ul. Adama Bochenka. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Podgórze Duchackie, ul. Adama Bochenka. Zdjęcie 8 Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Podgórze Duchackie, ul. Adama Bochenka. Zdjęcie 9 Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Podgórze Duchackie, ul. Adama Bochenka. Zdjęcie 10 Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Podgórze Duchackie, ul. Adama Bochenka. Zdjęcie 11 Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Podgórze Duchackie, ul. Adama Bochenka. Zdjęcie 12 Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Podgórze Duchackie, ul. Adama Bochenka. Zdjęcie 13
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,07 m2 przy ul. Bochenka 14 w Krakowie.
Mieszkanie składa się z 2 pokoi z balkonami (jeden z balkonem, drugi z loggią), oddzielnej kuchni, łazienki, garderoby, kwadratowego przedpokoju. Wystawa płd-wsch.
Atutem mieszkania jest dobry rozkład, wykończenie materiałami wysokiej jakości. Nadaje się do zamieszkania od zaraz (jest dopiero co po odświeżeniu i malowaniu).
Wysokiej jakości materiały (lita deska podłogowa, iluminacja świetlna w łazience, marmurowa podłoga z mozaiką i ogrzewanie podłogowe w kuchni). W cenie pełne wyposażenie kuchni i łazienki oraz szafy wbudowane w przedpokoju i łazience (m.in. lodówka, zmywarka, kuchenka elektryczna, piekarnik, pralka). Ciepła woda z MPEC zarówno do ogrzewania jak i ciepła woda w kranie
Budynek zadbany, przestronne ciągi komunikacyjne, 2 windy: duża i mała.
Teren wokół budynku jest ogrodzony - znajduje się tam plac zabaw a po drugiej stronie miejsca postojowe dostępne tylko dla mieszkańców.

W okolicy znajdują się sklepy, piekarnia, szkoła, przedszkola, żłobki, szpital św. Rafała, place zabaw, Park Rzeczny Drwinka.

Oferta od pierwszego właściciela (zakupione od dewelopera Bryksy 4 listopada 2014 roku).

INFORMACJA DLA POŚREDNIKÓW:
Jeśli jakiś pośrednik znajdzie kupującego, kto im zapłaci to nie mam nic przeciwko, natomiast ja wystawiam bez pośredników, dlatego też nie zapłacę pośrednikom.
Wyrażam zgodę na zamieszczanie zdjęć i treści tego ogłoszenia w ogłoszeniach firm pośredniczących.

Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,07 m²
  • 3 piętro w 11-piętrowym bloku z windą z 2013 roku
  • Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Adama Bochenka
  • Balkon, osobna kuchnia
  • Mieszkanie do zamieszkania, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Kraków Podgórze Duchackie, Adama Bochenka Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.