Kraków Nowa Huta
os. Przy Arce
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
270 000
Powierzchnia
30
Cena za m²
9000
Piętro
3
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1965
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Nowa Huta, os. Przy Arce. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Nowa Huta, os. Przy Arce. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Nowa Huta, os. Przy Arce. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Nowa Huta, os. Przy Arce. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Nowa Huta, os. Przy Arce. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Nowa Huta, os. Przy Arce. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Nowa Huta, os. Przy Arce. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Nowa Huta, os. Przy Arce. Zdjęcie 8 Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Nowa Huta, os. Przy Arce. Zdjęcie 9 Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Nowa Huta, os. Przy Arce. Zdjęcie 10
Lista zdjęć

Pośrednikom dziękuję - proszę nie dzwonić.

Oferuję do sprzedania mieszkanie o pow. 30,32 mieszczące się w Nowej Hucie na osiedlu Przy Arce. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze dziesięciopiętrowego bloku z 1965 r. Mieszkanie składa się z: dwóch pokoi, przedpokoju, łazienki i kuchni (bez okna). Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 1,36 m2

Mieszkanie w standardzie podstawowym. W pokojach na podłodze położone są panele natomiast w kuchni, przedpokoju i łazience terakota. Kuchnia umeblowana. Okna plastikowe. Do minusów można zaliczyć wysłużone panele na podłogach pokoi i drzwi wejściowe starego typu.

Ogrzewanie centralne miejskie. W łazience ciepła woda z piecyka gazowego, natomiast w kuchni elektryczny przepływowy podgrzewacz wody.

Czynsz waha się w granicach 300 zł.

W okolicy: Bieńczycki Plac Targowy, sklep Biedronka, apteki, szkoła podstawowa, przedszkole, liczne place zabaw, 100 m do przystanków tramwajowych i autobusowych, (przystanek tramwajowy do Ronda Kocmyrzowskiego, dwa przystanki tramwajowe do CH Czyżyny).

Zapraszam do oglądania. Kontakt telefoniczny

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 30 m²
  • 3 piętro w 10-piętrowym bloku z 1965 roku
  • Kraków, Nowa Huta, os. Przy Arce
  • Piwnica
  • Okna plastikowe
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Kraków Nowa Huta, os. Przy Arce Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.