Wrocław Krzyki
ul. Konduktorska
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Krzyki, ul. Konduktorska
Cena
690 000
Powierzchnia
40
Cena za m²
17 250
Piętro
parter
Rok budowy
2015
Wrocław Krzyki · 690 000 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Krzyki, ul. Konduktorska. Zdjęcie 1
NOWA OFERTA dodana 20 godzin temu
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Krzyki, ul. Konduktorska. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 20 700 zł na prowizji pośrednika!

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie na ul. Konduktorskiej! Najbliższe osiedle przy rondzie, wyjazd bez korków!


To klimatyczne, doskonale zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 40,00 m² oferuje idealne warunki zarówno do zamieszkania, jak i inwestycji. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym bloku oddanym do użytku w 2015 roku, co zapewnia wysoki standard życia.
Miejsce parkingowe na dole w hali garażowej, wejście z klatki schodowej - zakup obligatoryjny 40000zł. Posiada osobna księge wieczystą.

MIESZKANIE SKŁADA SIĘ Z:

· Przestronnego salonu z wyjściem na ogród

· Dużej kuchni

· Komfortowej sypialni

· Korytarza z szafą

· Funkcjonalnej łazienki

Całość jest w pełni umeblowana i wyposażona w sprzęt AGD, w tym lodówko-zamrażarkę, piekarnik, płytę indukcyjną, okap oraz zmywarkę w zabudowie. Meble kuchenne sa wysokiej jakości z plyty mdf w bialym połysku na systemach Blum/Hetich. W salonie znajdziemy duży narożnik. Szeroki blat dzieli przestrzeń kuchenną od salonu, pełniąc funkcję zarówno blatu roboczego, jak i stołu jadalnianego. W sypialni komfortowe łóżko 160x200 cm, duża szafa z przesuwnymi drzwiami. Łazienka wyposażona jest w pralkę oraz wannę ze szklaną zasłoną prysznicową. Dodatkowym atutem jest internet światłowodowy.

Mieszkanie jest bardzo tanie w utrzymaniu! Opłaty eksploatacyjne wynoszą jedynie ok. 400 zł/miesiąc!

Osiedle jest zamknięte, co zapewnia bezpieczeństwo i spokój mieszkańców. Dojazd możliwy jest tylko przez zamykana bramę, a mieszkanie usytuowane jest w środkowej części osiedla, co gwarantuje dostępność wielu wolnych miejsc parkingowych dla gości. Lokalizacja mieszkania pozwala na korzystanie z licznych udogodnień – w pobliżu znajdują się restauracje, kawiarnie, sklepy, parki oraz przystanki komunikacji miejskiej/podmiejskiej i apteki. Pod osiedlem stacja rowerów miejskich. To doskonałe miejsce dla osób ceniących sobie spokój i wygodę życia w mieście. Lidl jest obok osiedla 5 min pieszo. Do rynku 7 km, 20 min mpk. Obok centrum handlowe Gaj, do Wroclavi zaledwie 4 km! Obok osiedla będzie niedługo tramwaj co stanowi prestiż mieszkania praktycznie w samym centrum Wrocławia. Idealne mieszkanie dla pary, studentów lub starszych osób ceniących spokój.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40 m²
  • parter w 3-piętrowym bloku z 2015 roku
  • Wrocław, Krzyki, ul. Konduktorska
  • Ogródek
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Wyposażenie: pralka, lodówka, piekarnik, zmywarka
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana wczoraj
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Lendi:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- Do tej pory eksperci Lendi pozyskali kredyty hipoteczne na zakup 40 tys. nieruchomości.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.





Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu świadczenia usług pośrednictwa finansowego przez Lendi Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie. Zgoda może być wycofana w każdym czasie.