Ogłoszenie wstrzymane

Wrocław Huby
ul. Wapienna
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Huby, ul. Wapienna
Cena
850 500
Powierzchnia
63
Cena za m²
13 500
Piętro
4
Rok budowy
1915
Wrocław Huby · 850 500 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Huby, ul. Wapienna. Zdjęcie 1
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Huby, ul. Wapienna. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 25 500 zł na prowizji pośrednika!

Witam,

Sprzedam piękne, wysokie (ok. 320 cm), 63-metrowe, dwupokojowe mieszkanie w kamienicy przy ulicy Wapiennej we Wrocławiu, bardzo blisko dworca.

Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze (z pięciu). Okna wychodzą na południe, co sprawia, że mieszkanie jest bardzo jasne. Wszystkie skierowane są na mało ruchliwą ulicę. W odległości 100 metrów znajduje się przystanek tramwajowy, liczne sklepy. W bliskiej okolicy jest Browar Mieszczański oraz Park Skowroni.

Mieszkanie składa się z:
- dużego pokoju (24 m2),
- małego pokoju (13 m2),
- łazienki (5 m2),
- kuchni połączonej z przedpokojem (21 m2)
oraz balkonu o powierzchni około 2 m2.

Właśnie zakończony został generalny remont, podczas którego zostały wymienione wszystkie instalacje: elektryczna, wodno-kanalizacyjna. Zostało zamontowane ogrzewanie gazowe. Stolarka (drzwiowa i podłogowa), jak i zdobienia sufitu zostały odrestaurowane i zakonserwowane.

Fronty mebli kuchennych i meble łazienkowe zostały wykonane ręcznie: ze sklejki, blaty z buku, a detale z dębu. W kuchni znajdują się wszelkie niezbędne urządzenia, jak: lodówka, kuchenka gazowa, okap, piekarnik elektryczny, zmywarka i pralka. Wszystkie sprzęty AGD są nowe i, oczywiście, wliczone w cenę mieszkania.

Do mieszkania przynależy piwnica.

Jest to ogłoszenie właściciela mieszkania, który chętnie udzieli odpowiedzi na pytania pod numerem telefonu.

Zapraszam do oglądania.

Bartosz

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 63 m²
  • 4 piętro w 5-piętrowej kamienicy bez windy z 1915 roku
  • Wrocław, Huby, ul. Wapienna
  • Balkon, piwnica, ogródek
  • Mieszkanie w wysokim standardzie
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Wyposażenie: pralka, lodówka, kuchenka, piekarnik, zmywarka
  • Oferta dodana bezpośrednio przez właściciela ponad miesiąc temu
  • Świadectwo Energetyczne