Ogłoszenie usunięte

Warszawa Śródmieście
ul. Inflancka
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Warszawa Śródmieście · 999 000 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Śródmieście, ul. Inflancka. Zdjęcie 1
Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Śródmieście, ul. Inflancka. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 30 000 zł na prowizji pośrednika!

Typ budowy rama H
Do mieszkania przynależy składzik/ komórka.
Mieszkanie można łatwo odświeżyć co daje pełną swobodę w aranżacji!
Agencjom nieruchomości dziękuję!!!

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2, usytuowane na 7. piętrze budynku z windą z 1977 roku, znajdującego się przy ul. Inflanckiej (Osiedle SM Stawki).

MIESZKANIE:

Lokal po generalnym remoncie w 2016 roku (wymiana c.o. całej elektryki, hydrauliki, położona deska 3 warstwowa- do cyklinowania, wszystkie drzwi są z firmy porta) mieszkanie z optymalnym rozkładem, dzięki dwóm pokojom i widnej kuchni idealny pod wynajem.
Słoneczny ustawny salon ma ok. 18m2, dostaniemy się z niego na kwadratowy balkon, wychodzącym ulicę Inflancką i baseny inflancka.
Sypialnia ma ok. 15m2, w widnej kuchni (ok. 10m2) znajdują się meble w zabudowie kuchennej oraz niezbędne sprzęty AGD: kuchenka gazowa z piekarnikiem, lodówka z zamrażarką, zmywarka w zabudowie.
W łazience (5m2) znalazła się wanna, WC, i umywalka z szafką, lustro.


OKOLICA:

Osiedle Stawki jest ogrodzone, chronione i ciche, choć znajduje się w doskonałym punkcie komunikacyjnym. Pełno na nim zieleni, drzew, ławeczek, placyków dla dzieci. W 10 minut można dojść piechotą do stacji metra Dworzec Gdański. W 3 minuty dojdziemy do przystanków tramwajowych i autobusowych, skąd dojazd do ścisłego Centrum zajmuje 12 minut. W 5 minut piechotą z mieszkania można się dostać do centrum handlowego Arkadia. Do biedronki, rossmana, apteki oraz na siłownię Dziki osiedlem idzie się piechotą tylko 2 minuty

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47 m²
  • 7 piętro w 14-piętrowym bloku z windą z 1997 roku
  • Warszawa, Śródmieście, ul. Inflancka
  • Balkon, piwnica, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w stanie do odświeżenia, okna drewniane
  • Spółdzielcze własnościowe
  • Wyposażenie: pralka, lodówka, kuchenka, piekarnik, zmywarka
  • Cena do negocjacji