Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Poznań Jeżyce ul. Juliusza Słowackiego · 2 piętro
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 31 500 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Piękne mieszkanie - 2 oddzielne w kamienicy na Jeżycach ulica Słowackiego narożnik z Kraszewskiego.
Mieszkanie po całkowitym remoncie, z maksymalnie zachowanymi ozdobami na sufitach, ścianami z cegły czy odrestaurowanym piecu kaflowym. W mieszkaniu przeprowadzono remont: wymieniono wszystkie instalacje: wodną, gazową, elektryczną, odbite i na nowe wytynkowane ściany, odrestaurowano ściany z cegły i je zachowano, podłoga drewniana została wycyklinowana i na nowo odrestaurowana, potem lakierowana, z którą idealnie komponują się ściany z cegły.
Mieszkanie idealna na inwestycje i pod wynajem.
Powierzchnia 100m2 oraz 20m2 piwnicy
Obecnie podzielone na dwa niezależne mieszkania po około 50 m2 z wspólnym małym korytarzem 6m2.
W każdym mieszkaniu oddzielna duża kichania - jadalnie. Łazienki całkowicie nowe w eleganckich płytkach z pralkami. Mieszkanie gotowe do wynajmu.
Kuchnie w pełni wyposażone, meble drewniane, pokoje częściowo umeblowane, łazienki elegancko wykończone z pralkami.
Mieszkanie gotowe w pełni do wynajmu lub zamieszkania.
Idealnie położone w samym centrum Jeżyc. 100 m do starego zoo. 20
Metrów do tramwaju. 100 m do rynku Jezyckiego i ulicy Dąbrowskiego. Obecnie ta części Jeżyc stała się uroczą dzielnica z knajpkami, spokojniejszym ruchem samochodowym.
Czysta hipoteka.
-
Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 100 m² piwnica
-
2 piętro w 5-piętrowej kamienicy
-
Poznań, Jeżyce ul. Juliusza Słowackiego
-
Odrębna własność z księgą wieczystą
-
Wyposażenie pralka
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
210000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Mieszkania – popularne miejscowości
Podobne mieszkania na sprzedaż