Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Łódź Widzew ul. Mieczysławy Ćwiklińskiej · 3 piętro
420 000 zł
8 235 zł/m²
51 m²
2 pok.
Łódź Widzew, Mieczysławy Ćwiklińskiej
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 12 600 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Mam do sprzedania bezpośrednio mieszkanie rozkladowe to znaczy pokoje kwadratowe wysokość mieszkania 260cm czyli 10 cm wyższe jak tradycjny blok nowa winda, wjazd do niepełnosprawnych poziom -1 ladna okolica i widok, prosze o kontakt telefoniczny lub sms, w stołowy pokoju okno panoramiczne o szerokości 240 cm , mieszkanie bardzo ladne i rozkladowe jedynie kuchnia do remontu, do zamieszkania od razu sie nadaje , cena do negocjacji
-
Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51 m² balkon, piwnica, osobna kuchnia
-
3 piętro w 10-piętrowym bloku z płyty z windą, rok budowy 1980
-
Łódź, Widzew ul. Mieczysławy Ćwiklińskiej
-
Mieszkanie w dobrym stanie okna plastikowe
-
Spółdzielcze własnościowe z księgą wieczystą
-
Wyposażenie internet, kuchenka, lodówka, pralka, telewizor
-
Cena do negocjacji
-
Świadectwo Energetyczne
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana przedwczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
84000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
84000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Mieszkania – popularne miejscowości