Ogłoszenie usunięte
Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Łódź Śródmieście ul. Piotrkowska · 3 piętro
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz prowizję. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 60,2 m2, położone przy samym deptaku ulicy Piotrkowskiej, w pięknej, zrewitalizowanej kamienicy (2020 r.). Teren jest monitorowany i zamykany, co gwarantuje spokój i bezpieczeństwo.
Mieszkanie jest umeblowane i gotowe do zamieszkania - idealne zarówno dla rodziny/pary jak i inwestycja pod wynajem (krótko- lub długoterminowy).
Najważniejsze atuty:
- 60,2 m2 - funkcjonalny układ, część dzienna na dole - salon z aneksem kuchennym + łazienka dla gości, dwie sypialnie na górze, łazienka z pralką i suszarką bębnową, pojemne szafy;
- balkon;
- możliwość dokupienia miejsca parkingowego w garażu nadziemnym: cena 62 000;
- umeblowane - bez dodatkowych nakładów;
- możliwość zamieszania od razu lub gotowiec inwestycyjny.
Lokalizacja:
Ulica Piotrkowska - najlepszy adres w Łodzi, a w bezpośrednim sąsiedztwie:
- restauracje, kawiarnie, sklepy;
- komunikacja miejska;
- uczelnie, biura, centra kultury.
To lokalizacja, która zawsze trzyma wartość i świetnie się wynajmuje.
Zapraszam do kontaktu i na prezentację mieszkania.
-
Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,20 m² balkon, garaż/miejsce parkingowe, aneks kuchenny
-
3 piętro w 3-piętrowej kamienicy z windą, rok budowy 2020
-
Łódź, Śródmieście ul. Piotrkowska
-
Mieszkanie w stanie do zamieszkania
-
Odrębna własność z księgą wieczystą
-
Wyposażenie pralka
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Mieszkania – popularne miejscowości
Aktualne mieszkania na sprzedaż