Mieszkanie na sprzedaż
ul. Ariańska Kraków Stare Miasto

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Stare Miasto, ul. Ariańska. Zdjęcie 1
Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Stare Miasto, ul. Ariańska. Zdjęcie 2
Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Stare Miasto, ul. Ariańska. Zdjęcie 3
Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Stare Miasto, ul. Ariańska. Zdjęcie 4
Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Stare Miasto, ul. Ariańska. Zdjęcie 5
Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Stare Miasto, ul. Ariańska. Zdjęcie 6
Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Stare Miasto, ul. Ariańska. Zdjęcie 7
Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Stare Miasto, ul. Ariańska. Zdjęcie 8

Mieszkanie na sprzedaż Kraków Stare Miasto ul. Ariańska · 5 piętro

649 000
25 312 zł/m²
25
2 pok.
Kraków Stare Miasto, Ariańska - lokalizacja przybliżona

Właściciel powierzył sprzedaż nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 25,64 m² z klimatyzacją, kamienica z windą.
ul. Ariańska | Stare Miasto / Lubicz | centrum Krakowa
LOKALIZACJA
Nieruchomość położona jest w ścisłym centrum Krakowa - zaledwie 10 minut spacerem od Rynku Głównego oraz 5 minut od Galerii Krakowskiej.
W najbliższym otoczeniu znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa, liczne restauracje, sklepy oraz przystanki tramwajowe i autobusowe zapewniające szybki dojazd w każdą część miasta. Lokalizacja idealna zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję.
BUDYNEK
Zadbana kamienica z windą.
Mieszkanie usytuowane na 5. piętrze.
MIESZKANIE
Funkcjonalny lokal o powierzchni 25,64 m², klimatyzowany, z praktycznie zaprojektowaną przestrzenią:
przedpokój z pojemną szafą w zabudowie,
łazienka z prysznicem typu walk-in, WC, umywalką oraz pralką,
sypialnia z łóżkiem (materac 140 cm), dużą szafą i biurkiem,
salon z rozkładanym narożnikiem i szafką RTV,
aneks kuchenny w pełni wyposażony (piekarnik, płyta indukcyjna, mikrofalówka, lodówka),
antresola z dodatkowym materacem.
Piec 2- funkcyjny
Mieszkanie gotowe do zamieszkania lub dalszego wynajmu.
CENA
649 000 PLN - cena sprzedaży
350 PLN - czynsz administracyjny
prowizja dla biura
KONTAKT
[numer]
[email]

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 25,64 m²  
  • 5 piętro w 5-piętrowej kamienicy z windą
  • Kraków, Stare Miasto ul. Ariańska
  • Odrębna własność z księgą wieczystą  
  • Ogłoszenie biura nieruchomości  
  • Oferta dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
130000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat