Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
ul. Zdunów Kraków Podgórze

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Podgórze, ul. Zdunów. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Kraków Podgórze ul. Zdunów · 6 piętro

820 000
14 386 zł/m²
57
2 pok.
Kraków Podgórze, Zdunów - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 24 600 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Oferuję przytulne mieszkanie o pow. 57 m2, na 6. piętrze z balkonem / ul. Zdunów, Kraków.

Cena sprzedaży: 820 tys. zł do małej negocjacji.
1 m2 - 14 386,00 zł.

• balkon o ekspozycji zachodniej.

Mieszkanie wykończone w dobrym standardzie - na podłogach płytki i panele, drzwi wejściowe antywłamaniowe, okna PCV z bardzo ładną ekspozycją na tereny zielone.
Mieszkanie do sprzedaży bez wyposażenia.

Ogrzewanie i ciepła woda z indywidualnej kotłowni gazowej zlokalizowanej w budynku, mieszkanie opomiarowane.

---

BUDYNEK

Budynek mieszkalny wielorodzinny, 7-kondygnacyjny, wybudowany w 2012 r. wraz z garażem podziemnym (30 miejsc), garażami wbudowanymi (8) oraz miejscami parkingowymi przed budynkiem. Budynek wyposażony w windę.

---

LOKALIZACJA

Mieszkanie znajduje się w przytulnej, cichej okolicy, która zapewnia świetny dojazd w każdy zakątek Krakowa. Kilka minut spacerem do tramwaju i autobusów.

W pobliżu bogata infrastruktura handlowo-usługowa: sklepy, restauracje, Market-Point, Carrefour, Lidl, Biedronka, centrum handlowe Zakopianka, Kaufland, UJ Kampus.

W okolicy między innymi: pętla tramwajowa Borek Fałęcki, Business Park Zawiła, Las Borkowski, Łagiewniki, Tyniec, Ośrodek Sportu i Rekreacji Kolna.

Bardzo szybki dojazd do autostrady A4 i dróg wylotowych z Krakowa. Jest to idealne miejsce dla osób ceniących komfort i spokój w połączeniu z bliskością tętniącego życiem miasta.

---

Oferta bez Prowizji!

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego.

POŚREDNIKOM I BIUROM NIERUCHOMOŚCI DZIĘKUJĘ!!