Kraków Podgórze Duchackie
ul. Adama Bochenka
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
767 000
Powierzchnia
46,50 m²
Cena za m²
16 495
Piętro
8 / winda
Rok budowy
2013
Kraków Podgórze Duchackie · 767 000 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Podgórze Duchackie, ul. Adama Bochenka. Zdjęcie 1
Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Podgórze Duchackie, ul. Adama Bochenka. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 23 000 zł na prowizji pośrednika!

Oferuję na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie na ul. Adama Bochenka o powiedzchni 46,5m2 usytuowane na 8 piętrze w bloku z 2013 roku . 

Mieszkanie mieści się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia szybkie dostanei się do centrum miasta ( 15-20 min ) 5 minut spacerem do tramwaju oraz autobusów co gwarantuje świetny dojazd w każdy zakątek Krakowa. Tuż obok znajdują się centra biznesowe i biurowce, Szpital św. Rafala. W pobliżu bogata infrastruktura handlowo - usługowa, sklepy, centrum handlowe BONARKA, Carrefour, Lidl, Biedronka. W okolicy między innymi liczne tereny spacerowe, korty tenisowe , park zieleni - Park Rzecznego Drwinka oraz szkołą. Bardzo szybki dojazd do trasy łagiewnickiej, autostrady A4 i dróg wylotowych z Krakowa .

Mieszkanie jest jasne , słoneczne ( południowa strona ) - bardzo ciepłe co stanowi bardzo duży atut w sezonie grzewczym ponieważ nie wymaga stałego grzania.  Oferuje wysoki standard wykończenia. meble kuchenne oraz łazienkowe z wysokiej jakości materiałów - lodówka, sprzęt AGD, piekarnik, płyta indukcyjna, zmywarka - wysokiej jakości , 2 TV w salonie i sypialni , komfortowa kabina prysznicowa, bateria  Hansgrohe, płytki hiszpańskie . w przedpokoju na wymiar bardzo duża i przestronna szafa z lustrami. Do dyspozycji mieszkańców plac zabaw na osiedlu . Stałe opłąty mieszkaniowe to kwota ok 600 zł + prąd . 

Mieszkanie przez ostatnie lata pełniło rolę inwestycyjnego ( od 2017 roku ) - brak jakichkolwiek problemów za znalezieniem chętnych - doskonale sprawdzą się jako inwestycja. 

Oferta bezpośrednio od właściciela - brak prowizji dla kupującego . Możliwość negocjacji ceny . 

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,50 m²
  • 8 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 2013 roku
  • Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Adama Bochenka
  • Balkon, osobna kuchnia
  • Mieszkanie do zamieszkania
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Wyposażenie: telewizor, lodówka, piekarnik, zmywarka
  • Oferta dodana bezpośrednio przez właściciela ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z VeloBank:
- ofertę, wniosek i decyzję o przyznaniu kredytu w procesie online,
- wsparcie eksperta hipotecznego na każdym kroku,
- kredyt do 90% wartości nieruchomości.





Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu na stronie adresowo.pl przez VeloBank S.A. z siedzibą w Warszawie przy Rondo Ignacego Daszyńskiego 2C (Bank), a tym samym na ich przetwarzanie, w tym profilowanie, przez Bank w celu marketingu produktów i usług Banku za pośrednictwem rozmowy telefonicznej i sms. Zgoda może być w każdej chwili wycofana. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej wycofaniem.